Grāmatzīmes

Mans Sunny kūrorts

Citi nosaukumi: Mans Sunny kūrorts

Play Mans saulains kūrorts (Mans saulains kūrorts) kūrorta zona ar savām rokām.

to dzīve ir kļuvusi par stabilu brīvdienu pludmalē, jums ir jāizveido savs kūrorts. Tas dod iespēju manai saulainajai kūrorta spēlei, bet strādās pie tukša zemes plākstera, kas parādījās piecu zvaigžņu viesnīcā ar visām ērtībām.

Etot pārlūkprogrammas simulators lieliski izklaidē jebkurā laikā, bet īpaši ziemā, kad vēlaties ienirt vasaras saules gaišajā siltumā. Privāts kūrorts ir sapnis, ko ir viegli īstenot, ja spēlēju savu saulaino kūrortu.

Ne tikai jūs vēlaties aizbēgt uz paradīzes salu. Vēloties vairāk nekā pietiekamā mērā nokārtot bungalo, ar nosacījumu, ka tā atrodas noteiktā vietā, proti, tur atpūsties, un pozitīvi vērtēja par miecēšanas un izklaides līmeni.

- Tavs uzdevums ir piesaistīt vairāk klientu nekā tās konkurenti. Kad tu spēlēsi, jūs uzzināsiet, cik svarīgas ir spēles darbības. Nav nekas neparasts:

Vashi bungalo.

 • Stroyte ēka dažādas naznacheniya
 • Obustraivayte bungalo ar dažādām summām zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte atpūtas otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte pieredze un valyutu

Nachinaya spēlē spēli Mans saulains kūrorts (mans saulains kūrorts), jūs pievienojies ceļojošiem faniem, gaumīgi atpūsties un jautri pavadīt laiku. Bet, pirmkārt, uzņēmumam ir jārisina vairāki svarīgi uzdevumi.

Būvniecības nākamā bungalo, jūs ne tikai ielieciet māju un izveidojiet iekšējo interjeru pēc Jūsu vēlmēm. Atcerieties, ka tas būtu ērti, un katrs priekšmets uzlabo komfortu, padarot dārgākus bungalo, un tas ietekmē jūsu finansiālo bagātību un kūrorta prestižu.

Chem dārga telpu dekoru, jo augstāka klase, bet kā kūrorts būtu telpas visām iespējām maku, ne visi mājas piecu zvaigžņu greznība. Populāri bungalo seko cilvēku vēlmēm. Jūs varat dot grupai telpu ar divām zvaigznēm, pat ja tās lūdza vienu, bet to darīt atpakaļgaitā, tas nedarbosies tiem, kas vēlas vairāk, ne mazāk.

mājas var ievietot 3-6. Vairāk nekā jūras velšu svarīgākā valūta, jūs varat veidot prezidenta svinības vai kāzas.

Pasākumi.

Ir pareizi atgādināt, ka nepieciešama reģistrācija Mans saulains kūrorts. Jūs varat arī uzaicināt draugus, nosūtot vēstules uz ziņu ar priekšlikumu pievienoties spēles saules kūrortam.

Tagad mēs atgriežamies pie simulācijas iespēju pētījuma. No savas pieredzes jūs zināt, ka cilvēkiem ir nepieciešams vairāk vietas, lai izpildītu savas kaprīzes:

Chem vairs paplašina jūsu kūrortu, jo vairāk personāla ir nepieciešams pakalpojums.

 • Lavki ar suvenirami
 • Restorany un kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye vietne un zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Uzņem viņu personāla departamentā, tiklīdz būsiet izveidojis, lai sasniegtu noteiktu līmeni. Tagad jums būs pietiekami daudz pavāru, treneru, suvenīru pārdevēju, bumbiņu, apģērbu, saldumu un augļu, viesmīļu un citu darbinieku. Vadītāji atbildēs uz visiem jautājumiem un citi darbinieki ražos, pārdos preces, kā arī nodarbosies ar bungalo un laistīšanas iekārtu tīrīšanu teritorijās.

Skoro iPlayer Manā saulainajā kūrortā varēsiet uzbūvēt piestātni laivām un taksometru kompāniju, jūsu viesi var izbaudīt pārvietošanos starp kūrortiem un veikt izklaides braucienus.

Prohodite quests, nopelnīt naudu un reputāciju, sazināties ar spēlētājiem, mēģiniet apmierināt visas tūristu vajadzības, un tad jums nebūs jums iespēju apmeklēt jūsu kūrortu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more