Grāmatzīmes

Mana Lands

Citi nosaukumi: Mana zeme

Starp daudziem dažādiem tiešsaistes rotaļlietu stāv Mani Lands. Īpašas sistēmas prasības nav šeit, lai kļūtu par vienu no spēlētājiem šajā spēlē, tikai nepieciešams, lai piekļūtu internetam ar absolūti jebkuru datoru un interneta pārlūku par vienu no jaunākajām versijām.

Spēles gabals ir vienkāršs: Mana zeme aicina Jūs kļūt valdnieks viens no pilsētas ir sadalīta daļās impērijas un cīņa par dominējošo stāvokli citās citu tās valdnieki, piemēram, mazos gabaliņos vienreiz plašo impēriju. Būs cīnīties par burvju melnā pērle. Ir resurss, kuru turēšana dod jums tiesības pie reizes. To var atrast daudzos viesiem, bet jūs varat nopirkt par naudas vienību. Mana Zeme spēle, kurā var piedalīties gan bērniem, gan pieaugušajiem, ir ļoti viegli iesācējiem. Man jāsaka, ka Mana Lands online reģistrācija pilnīgi vienkārša un viegli procedūra šīs spēles laikā jums pateiks, kāds būs nākamais solis. Piemēram, jūs varat izvēlēties pilsētu, kas būs drīz būs jūsu varonis un viņa kājas, padarot to pārtikušu un veiksmīgu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams tikai aizpildīt laukus, kas ir viens ar nosaukumu viņa varoņa - ielogoties un ievadīt paroli attiecīgajā jomā. Šajā gadījumā jums arī vajadzēs izvēlēties rasi, kas pieder jūsu raksturu. Viņu spēle My Lands piedāvā četras: gaiši un tumši elfi, dēmoniem un bruņinieki. Kas ir labs un kas - ļauns, šeit ir viegli saprast: tumši elfi un bruņinieki veido gaismas un tumšas elfi un dēmoniem - tumsā. Katrs no tiem ir tiešsaistes spēli Mana Lands ietver 8 veidu karaspēku. Tajā ir pārstāvji no dažādiem amatniecības: burvji, dziednieki, bultas un citi algotņi. Ir arī īpaša veida un - monstriem.

Light elfi - Magic dzīvo mežos ar milzīgu ūdenskritumiem. Bruņinieki - apdzīvo Svēto Zemi.

Dark Elves (Drow) - slēpjas mežos Damned.

Demons - dod mirušu zemi.

Katrai no tām ir sava veida bonus Kārtot spēlē ar noteiktām militārām vienībām un, protams, ka resursu ieguve. Piemēram, elfi bonusu maksājama par ieguvi koka, un prēmiju, lai apkarotu vienības, ko tie saņem, kā dziednieki. Viņiem ir iespēja atdzīvināt pēc kaujas. Bruņinieki izdota bonusu graudu un zelta. Tās var arī veikt jūsu mugursoma divreiz citiem. Dark Elves saņemt iedrošinājumu koka un dzelzs, un prēmijas viņiem ir tiesības uz vienību, kā burvji. Dēmoni vērtēšanas ieguvei akmeņiem, un kā citas privilēģijas, tās uzbrukuma laikā, var būt spēcīgāks, nekā citu rasu trešajā. Lai viņi iegūtu plus kā algotņi. Tādējādi mēs redzam, ka no 3 sacīkstēm, kas perfekti līdzsvaru, un izvēloties kādu no tiem jūs varat sasniegt top pateicoties individuālajām īpašībām un prasmēm izvēlētās skrējiens.

Un tiem, kas nevar gaidīt, lai spēlēt spēli online Mani Lands, piebilstot, ka Black Pearl - ir ne tikai burvju resurss. To nevar iegūt ar laupīšanu. Viņi var maksāt par speciāliem dienestiem. Turklāt šo īpašo trofeju, ir vairāki svarīgi dabas resursi, kas būs noderīga, lai attīstītu un uzlabojumus:

- Koku

- Graudaugi

- Stone

- Gold

- Iron.

Šīs piecas līdzekļus var iegūt dažādos veidos, pēc tam - uz šo brīdi, uzglabāšanā, bet jūs varat iegūt tos no ienaidnieka, saglabāt savu veikalu. To sauc kaujas misija šajā spēlē. Spēlētājiem ir arī ne-kaujas uzdevumus. Piemēram, jūs varat izpētīt karaliste, spiegot, uzraudzīt vai pat kolonizēt un visu, ja vien, protams, darbs.

In My Lands spēlē ļoti viegli un jautri, jūs gaida jauniem piedzīvojumiem un emocijām, izņemot to, ka jūs tiksies daudz jaunu draugu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more