Grāmatzīmes

Mans laiks Portijā

Citi nosaukumi:

My Time Portia spēle, kuru ir grūti attiecināt uz kādu žanru, tajā ir daudz dažādu uzdevumu. Grafika spēlē ir diezgan augstas kvalitātes karikatūras stilā. Mūzika ir labi pieskaņota situācijai. Dažreiz relaksējoša viegla un enerģiska cīņas laikā.

Kad sākat spēlēt My Time At Portia, jūs tiekat novirzīts uz rakstzīmju redaktoru, kur varat izvēlēties galvenā varoņa vārdu, dzimumu un izskatu pēc savas patikas.

Spēles darbība notiek post-apokaliptiskā pasaulē. Varonis manto darbnīcu no sava tēva, kurš kaut kur pazuda un pārceļas uz dzīvi pilsētvalstī Portija. Tā ir jauka vieta ar jaukiem cilvēkiem.

Daudz interesantu lietu jūs gaida šeit:

  • Izpētiet apgabalu
  • Mīnu resursi
  • Cīnies ar ļaunajiem radījumiem ap pilsētu
  • Paplašiniet savu īpašumu
  • Izveidojiet jaunas mašīnas
  • Iekārtojiet savu māju

un vēl daudz vairāk.

Pirmais solis ir pārbaudīt savu darbnīcu tūlīt un izklāstīt tās atjaunošanas plānu. Viegli nebūs, jo visur būs jāseko līdzi. Nepieciešams atjaunot māju un darbnīcu aprīkojumu, iegūt resursus dažreiz pat ar cīņu. Rūpējieties par pietiekama daudzuma malkas pieejamību, uz kuras darbojas lielākā daļa iekārtu. Uzlabojiet aprīkojumu un ieročus.

Spēles laiks skrien ļoti ātri, visas šai dienai ieplānotās lietas jāpabeidz ne vēlāk kā trijos no rīta. Pretējā gadījumā varonis aizmigs un nākamajā rītā pamodīsies savā gultā. Ja katastrofāli neizdodas izpildīt kaut minimālu uzdevumu, spēles dienas ilgumu var palielināt, iestatījumos mainot spēles ātrumu.

Pēc tam, kad varēsit uzbūvēt ģeneratorus, būs nedaudz vieglāk spēlēt, jo daļu ražošanas būs iespējams automatizēt.

Mēģiniet uzturēt labas attiecības ar visiem pilsētas iedzīvotājiem. Jūs varat uzzināt, kā varonis izturas pret jums īpašā mērogā. Turklāt ir izdevīgi būt vispārēji mīlētam. Draugi var dot jums atlaidi savos veikalos.

Papildus galvenajām stāsta misijām spēlē ir arī cita veida misijas.

Spēlē ir četru veidu uzdevumi:

  1. Ģeogrāfijas paplašināšanas zemes gabali paver vairāk apgabalu, ko izpētīt.
  2. Stāsts par pilsētiņas sakārtošanu prasīs pilsētā izveidot papildu ērtības, piemēram, apgaismojumu un transporta pieturas.
  3. Sīki darbi no ciema iedzīvotājiem parasti ir vienkārši darbi, lai uzceltu pagalmā soliņus vai nodrošinātu ūdeni laukiem.
  4. Ģildes uzdevumi katru dienu parādās uz ziņojumu dēļa. Ja izpildīsit tos visus, nepalaižot garām, mēneša beigās jūs gaidīs jauka balva.

Turklāt spēle regulāri rīko dažādus konkursus ar balvām. Papildus materiālajam apbalvojumam uzvara šādos konkursos uzlabo pilsētiņas iedzīvotāju attieksmi pret jums.

Spēlē ir arī romantika. Jūs varat izvēlēties dzīvesbiedru, izveidot ģimeni un pat radīt bērnus.

My Time At Portia bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāc spēlēt tieši tagad, spēlē atradīsi patīkamu atmosfēru, kurā pat briesmoņi nemaz neizskatās biedējoši un daudz interesantu aktivitāšu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more