Grāmatzīmes

Mana slimnīca

Citi nosaukumi: Mana slimnīca

Game My Hospital izveido progresīvu klīniku.

Medicīniskā tēma virtuālajā pasaulē nav īpaši attīstīta, bet tāpēc, ka jauni priekšmeti vienmēr piesaista uzmanību. Pavisam nesen spēle "My Hospital" parādījās Android, bet miljoniem spēlētāju jau ir izdevies to iepazīt. Tomēr, ja vēlaties izklaidēties datora lielajā ekrānā, tas ir pieejams arī. Medicīnisko simulatoru mīļotājiem tiek piedāvāta vienkārša My Hospital reģistrācija. Jūs varat ievadīt savu vārdu īpašā laukā spēles galvenajā lapā vai ievadīt to caur Facebook. Mēs arī vēlamies iepriecināt spēlētājus, ka produkts ir pilnīgi rusificēts, un tāpēc nebūs problēmu ar sapratni. Tas ir paredzēts visu vecumu cilvēkiem, un tas būs interesants gan bērniem, gan viņu vecākiem. Tas ir lielisks iemesls katram ģimenes loceklim izstrādāt savu klīniku, lai periodiski salīdzinātu rezultātus.

Pieprasiet ārstam.

At sāk spēlēt manā slimnīcā, vispirms tiks parādīts īss video. Iedomājieties, ka esat students, kurš ir beidzis medicīnas universitāti, kurā visi ceļi ir atvērti. Ierodoties mājās, jūs atklāsiet savu vectēva paketi, kurā viņš ievieto karti un atslēgu. Pēc tam, kad pagājis diagrammā norādītais ceļš, jūs atradīsiet sev milzīgu medicīnas centra ēku, un galvenais ir tikai no tā.

Dedulya savā vēstulē informē, ka šī klīnika tagad ir tavs, un kā vadītājs jūs varat pieņemt lēmumus par tās izvietojumu. Jā, ir vectēvi! Tā kā jūs esat iesācējs, ne tikai medicīnā, bet arī vadošā amatā, jums ir piešķirts jauks palīgs. Viņa vadīs visus organizatoriskā procesa sākuma posmus, stāstot un parādot, kas jādara, lai struktūra sāktu strādāt.

  • Open register
  • Izņemiet pirmo pacientu
  • Piedāvājiet galveno kabinetu
  • Vai vairāk darbinieku
  • Audzēt augus
  • Sākt laboratorijas darbu
  • Izveidojiet savus potions un vitamīnus
  • Sūtīt cilvēkus uz labo cilvēku
  • Izvērst struktūru
  • Sazinieties ar draugiem

Mācību process ir pietiekami ilgs, un, ja jūs nekad neesat bijis līdzīgi simulatori, jūs noteikti nenonāksiet strupceļā, kad nav skaidrs, ko darīt tālāk. Bet pat tad, kad ir pabeigts galvenais aktīvās mācīšanās process, asistents nepazudīs un bieži sāks jaunu informāciju, padomu vai uzdevumu. Jums ir jādarbojas nepārtraukti, it īpaši sākumā, kad vēl nav nekas. Kad jūs spēlējat My Hospital spēli, jūs atklāsiet desmitiem jaunu slimību un atradīsiet viņiem zāles. Bet atcerieties, ka pacienta atveseļošanai nepieciešamas ne tikai tabletes, bet arī patīkama vide. Ja pacients jūtas ērti, viņa atveseļošanās ir daudz efektīvāka. Atceroties to, mēģiniet radīt komfortu telpās. Lai to izdarītu, apmeklējiet virtuālo veikalu un atlasiet pieejamos priekšmetus.

Kas vēl patīk, spēlētāji nebaidās no šiem biedējošajiem slimību nosaukumiem. Manā slimnīcā iPlayer viņi rada smaidu, nevis bailes. Piemēram, ja pacientam ir galvassāpes, viņam ir vajadzīgs apkakles ārsts. Tiks izpildītas arī tādas problēmas kā "slidenas plaušas", "ledus palmas" un "čili rīklē". Taču, lai noskaidrotu, kam ārsts tos nosūta, jo ir daudz stundu aizraujoša spēle.

Visbeidzot, es vēlos pieminēt vēl vienu patīkamu brīdi stundā, spēlētāji nosūtīs dāvanu kastes. Bet jūs nevarat tos tūlīt atvērt, bet tos savākt, lai vēlāk saņemtu vērtīgāku dāvanu. Varat arī izpētīt ārstu un pacientu personas lietas un pat redzēt viņu domas un komentārus, kas palīdzēs jums saprast, kas viņiem nepieciešams.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more