Grāmatzīmes

MU Online

Citi nosaukumi: MU Online

MU Online - multiplayer online lomu spēlē spēli žanrā zinātniskās fantastikas. Daži pasaules slaveno Korejas uzņēmuma WebZen, nolēmu mēģināt piespiest konkrētā spēlē. Un viņi noteikti izdevās. Pēc MU Online spēle bija ne tikai slavens, bet arī masu spēle. Arī liels plus, ka jūs varat spēlēt spēli MU Online bezmaksas.

Lai sāktu spēli jums izbraukšana video un ekrānšāviņi MU Online, un tam ir nepieciešams, lai lejupielādētu spēli MU Online. Un tagad jūs varat ienirt pasaulē fiction.

Tagad veikt īsu pārskatu par MU Online. Sāksim ar to, ka jūs saņemsiet vērā pasaulē MU. Ļoti nosaukums standarts nav teikts, ka tas nav vienkāršs un parasts. Tā patiešām ir. Tas viss ir brīnišķīgi un pasakains. Pirms izvēlēties starp trīs skatiem rakstzīmes:

• The Dark Knight,

• Tumši burvis;

• Elf.

Dark Knight - liels plus - spēcīgs fizisks spēks. Vien labas cīņas, tuvcīņa, ierocis, žonglē, kas ir milzīgs sortimentu, spēcīgu bruņas un spēcīgs aizstāvībai.

Dark Wizard - ir pakļauti elementiem - ledu, uguni, zibens. Spēj teleportēties, pat vidū kaujas, viņš ir pakļauts masu iznīcināšanas ieročiem, izmantojot burvju, lai atgūtu, bet nedaudz vāja tuvcīņa.

Elf - edfiyka. Unikālu klasē, bet attīstību sarežģītu, vislabāk attālā uzbrukums, darbojas kā ārsts, uzlabo gan aizsardzību un uzbrukumu sabiedrotie. Labi, kā komanda un individuāli.

Bet spēle šī spēle ļauj izveidot vienas personas līdz astoņām rakstzīmēm. Tādā gadījumā jūs varat izmēģināt jebkuru rakstzīmi. Un visinteresantākais šajā spēlē neviens nav viens līdzīgi raksturs. Ikvienam ir atšķirīgs. Kā autori sniedz lielu izvēli apģērbu un aprīkojumu.

Play MU Online Jums būs pavada tikai viens galvenais mērķis - cīņa pret ļauno pusi, iznīcināt visus monstrus savā ceļā. Bet, ja padziļināt, tad, protams, jūs tiecas ātri pāriet uz nākamo augstāko līmeni, lai paaugstinātu šīs īpašības un prasmes, izveidot spēcīgu raksturu.

MU Online spēle ļauj jums izveidot komandas divās versijās:

• Pagaidu - Party;

• Pastāvīgs - ģilde.

Šeit plus ir tas, ka jūs varat zvanīt draugiem un radīt draudzīgu grupu.

Atlasot rakstzīmi jums noteiktā klasē katrā pilsētā. Un tur jums ir krūtis paredzēti, lai paceltu savu naudu.

Visā spēlē, jūs varat atrast daudz interesantu un aizraujošu faktu.

Arī spēle Mu Online Free dod Jums iespēju, lai izdzīvotu šajā spēlē, tas ir, jums nav nepieciešams izmantot reālu naudu. Bet tomēr Jums nav iegūt bagāts viegli.

Spēle ir labas grafikas, jūs varat viegli atšķirt situāciju pilsētā. Ideāli izsekot rakstzīmes, nekas uz piekabēm. Skaņas atmiņu un nenovērš uzmanību no spēles.

Vispār, jūs varat sākt spēli ar fantastisku rakstzīmes viņu burvīgs pasaulē. Tu spēlē labi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more