Grāmatzīmes

MU izcelsme 2

Citi nosaukumi: MU izcelsme 2, MU izcelsme 2

MU Origin 2 - sensacionāls MMORPG apkopo visus tālruņu

ekrānus

Game MU Origin 2 no studijas Webzen, kas izveidoja slavenās datorspēles mobilo versiju. Tagad jūs varat pilnībā izbaudīt procesu no sava viedtālruņa. Mūsu gadījumā jūs spēlējat, izmantojot android Bluestacks emulatoru. Pati spēle būs interesanta tiem, kam patīk cīņas un masu cīņas. Jums būs jāuzņemas vadība jaunizveidotajam varonim, jāizsūknē to un jāvada tas cīņā ar citiem spēlētājiem globālajā kartē.

Sākt darbu

Pirmajā startā jums ir jālejupielādē papildu spēļu faili 1600 MB lielumā. Tālāk spēles saudzētājs mūs aizvedīs uz kaujas lauku, kur trīs drosmīgi varoņi cīnās ar minotauriem. Pēkšņi no debesīm sākas meteoru duša, bet meteorīti nav vienkārši, tie ir dēmoni, kas krīt no debesīm. Mūsu varoņi nav izmisumā garā un sasilda ar kaujas skriešanās kaujā. Un tā sākas mūsu ceļojums MU Origin 2 pasaulē, lai spēlētu.

Lai sāktu, izvēlēsimies sev rakstzīmi:

  • The Dark Knight ir kapteinis cīņai ar rokām. Apvieno zobena meistarību un brutālu spēku, lai iznīcinātu ienaidniekus.
  • Tumšais burvis ir vednis, kas specializējas elementāros veidos. Mēs kontrolējam mistiskos burvestības, kas pārsteigs ienaidniekus.
  • Elf - piespiediet katru šāvienu, lai izdarītu maksimālu kaitējumu. Tas šauj ar nāvējošām bultām, kas liek pat dēmoniem bēgt no bailēm.
  • Svētais burvis ir maģiskās mākslas piekritējs un palīgu aicinājums. Izmanto spēcīgus burvestības un izsauc radības no citām pasaulēm.

Katram no varoņiem ir spēles sarežģītības un īpašību rādītājs, tāpēc, izvēloties, ņemiet vērā šo informāciju.

Spēle sākas, tavs varonis parādās krodziņā un pieņem pirmo uzdevumu. Jums ir jāatbrīvojas no zirnekļu ķekara pilsētas tuvumā. Kustība tiek veikta, izmantojot kursorsviru kreisajā pusē, labajā pusē jums ir kaujas prasmju izkārtojums un uzbrukuma poga. Lūdzu, ņemiet vērā, ka spēlei ir automātisks kustības un kaujas režīms. Tāpēc neuztraucieties, ka jums pastāvīgi jāuzrauga jūsu raksturs, viņš var lieliski rīkoties ar ienaidniekiem bez jums vai doties uz nākamo maršruta punktu.

Begin, lai izietu cauri kvestu līnijai, un tādējādi jūs nopelnīsit pirmās monētas, iegūsit pirmo aprīkojumu un paaugstināsit sākotnējo līmeni. Paaugstinot līmeni, jūs atklāsit jaunas spēles un sava rakstura iezīmes. Virzoties sižetā, jūs uzzināsit spēles sarežģītību, tāpēc uzmanīgi izlasiet, kādi spēles varoņi jums raksta. Pakāpjoties, jūsu uzbrūkšanas un dziedināšanas iemaņas arī paplašināsies. Rūpīgi izpētiet tos un izmantojiet kaujā, un neaizmirstiet paaugstināt viņu līmeni.

Dungeons

Game MU Origin 2 ir sava pazemes funkcionalitāte, kurā jums jācīnās ar monstriem un priekšniekiem. Jūs varat tos ņemt, atsevišķi vai grupā kopā ar citiem spēlētājiem. Piedzīvojuma beigās jūs sagaida atlīdzība. Katrā zemnīcā ir grūtības pakāpe atkarībā no spēlētāja kopējā spēka. Kopumā ir 15 dungeons, tie visi atveras, kad varonis sasniedz noteiktu līmeni. Dienā tiek doti līdz 5 mēģinājumi apmeklēt šādas vietas. Tāpēc pavadiet tos saprātīgi, jo tur esošais atalgojums ir cienīgs. Ja esat atklājis jaunu, sarežģītāku pilsētiņu, bet mēģinājumi jau ir izmantoti, jums būs jāgaida nākamā diena.

līmeņa paaugstināšana un aprīkojums

Galvenā uzvaras garantija jebkurā cīņā ir jūsu līmenis un spēks. Būtībā līmeņa paaugstināšana ļauj pabeigt uzdevumus, par kuriem jūs iegūstat pieredzi, naudu un dažreiz arī artefaktus. Varat arī iegūt pieredzi, iznīcinot monstrus kartē dažādās vietās, vērtīgas balvas var arī izkrist no tām. Jūsu spēku ietekmē arī aprīkojums, tā retums un asināšanas līmenis. Retumu veidi:

  • magic - zaļa
  • reti - zils
  • unikāls - violets
  • Epic - Orange
  • leģendārais - sarkans

Red gear ir spēcīgākais un stilīgākais, to ir ļoti grūti atrast, taču, ja saliecat komplektu, ņemiet vērā, ka esat kļuvis neuzvarams.

MU Origin 2 lejupielāde datorā ir vienkārša. Sākumā mums ir jālejuplādē un jāinstalē Bluestacks android emulators un pēc tam jāspēlē tajā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more