Grāmatzīmes

MU IZCELSMES 3

Citi nosaukumi:

MU ORIGIN 3 — RPG mobilajām platformām. Šajā spēlē jūs gaida neticami augstas kvalitātes grafika, labi izpildīta balss spēle un patīkama mūzika. Jums ir jāizpēta milzīga atvērta pasaule, vienlaikus uzlabojot sava varoņa prasmes.

Pirms spēles sākšanas jūs tiksit novirzīts uz redaktoru, kur izveidosit varoni, kā spēlēt, un izdomāsit viņam piemērotu vārdu.

Tālāk pēc īsas apmācības sāksies spēles process.

Spēļu telpā jūs gaida aizraujošs ceļojums, kurā ir pat pārsteidzoša Atlantīdas zemūdens pasaule un noslēpumainā debesu pilsēta.

Cīņas sistēma ir diezgan interesanta. Kaujas izskatās ļoti krāsainas un aizraujošas, pateicoties neticami skaistiem specefektiem. Šajā spēlē var apgūt un izmantot daudz dažādu paņēmienu un cīņas stilu.

Jo augstāks ir jūsu rakstura līmenis, jo vairāk kaujas iemaņu jūs varat apgūt un izmantot kaujas laukā.

Izstrādātāji centās padarīt cīņas aizraujošas un skaistas, tāpēc spēlei tika pievienots milzīgs daudzums dažādu ieroču un aprīkojuma.

  • Zobeni
  • Divi zobeni
  • Spears
  • arbaleti
  • dunči
  • Ases

Un citi ieroči.

Visus ieročus var pārveidot un uzlabot ar nepieciešamajiem materiāliem un prasmēm.

Kļūstot par viena vai vairāku ieroču meistaru, varēsit izcīnīt uzvaras pat tad, ja jūsu ienaidniekiem ir liels pārsvars. Iepazīstoties ar citiem cīņas māksliniekiem no visas pasaules, jums būs iespēja noskaidrot, kurš no jums ir labāks.

Sazinieties ar spēlētājiem, veidojiet alianses un plānojiet kopīgus reidus, izmantojot iebūvēto tērzēšanu.

Spēle nav bez sižeta. Galvenais sižets ir diezgan interesants un valdzinošs. Bet ir arī papildu uzdevumi, kurus varat iegūt no pasaku pasaules iemītniekiem.

Piesakieties spēlē katru dienu un saņemiet vērtīgas balvas katru dienu nedēļu vai mēnesi. Jo mazāk dienu jūs nokavējat, jo interesantākas dāvanas jūs gaida.

Jums nebūs apnicis spēlēt MU ORIGIN 3, regulāri parādās jauns saturs. Tās var būt stāstu misijas, ieroči vai formas tērpi.

Dažādām sezonālām brīvdienām, sporta pasākumiem un čempionātiem spēlē tiek rīkoti konkursi un eksotisku rotaslietu un ekipējuma zīmējumi. Citreiz dažas no šīm lietām nevar iegūt. Tāpēc izmantojiet iespēju papildināt savu kolekciju šādās dienās.

Papildus galvenajiem uzdevumiem varat izklaidēties, spēlējot mini spēles, piemēram, trīs pēc kārtas un citas.

100 000Uzvaras spēles, piemēram, šī, neatstās jūs tukšām rokām. Par to ir arī balvas.

Ir spēļu veikals, kurā var iegādāties nepieciešamās preces un resursus gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Papildus tam, ka pirkumi nedaudz atvieglos spēli, tādējādi varat pateikties izstrādātājiem par viņu darbu. Tas, vai to darīt, ir atkarīgs no jums. Pat neieguldot naudu, jūs sasniegsiet tādus pašus panākumus, tikai jums ir jāpavada nedaudz vairāk laika.

Varat lejupielādēt

MU ORIGIN 3 bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites lapā.

Nepalaidiet garām iespēju kļūt par leģendāru karotāju fantāziju pasaulē un kļūt slavenam tās plašumos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more