Grāmatzīmes

Mount & Blade

Citi nosaukumi: Mount & Blade

Spēļu Mount & Blade - lielisks pārstāvis žanra RPG ar "padomju" kavalērijas aizspriedumiem. Viņa radīšanas nav noslēpums, attīstītāji, ģimenes Yavuz darīja. Spēlētāji var iepazīties ar projekta visos posmos testēšana. Starp citu, tā brīvdabas skatuves sākās 2005.gadā no. Tajā pašā radītāji Nekad brīdi aizmirst par spēli, nepārtraukti attīstot savus papildinājumus un atjauninājumus. Fani žanra uzreiz pamanīju, ka kaut kas gatavojas mērogā - piemērots oficiālo prezentāciju spēli, spēj pārvērst spēļu pasaulē. Mijiedarbība ar spēlētājiem - tas ir, iespējams, gudrākais risinājums izstrādātājiem, kuri vēlas, lai projektu par cilvēkiem!

Kopš Mount & Blade spēlē, proti, radot izskatu savu raksturu un veicot pāreju no pārbaudes, kura rezultāti būs atkarīga no darbību un galvenajām iezīmēm varonis, jūs varat atrast dažas līdzības ar projekta Oblivion. Patiesībā, situācija ir daudz nopietnāka. Šis projekts ir vairāk nekā parasto RPG rotaļlieta. Un, ja mēs salīdzinām spēli ar citiem projektiem, tas būs daudz lietderīgi izstrādāt analoģiju ar Corsair vai pirāti. Kas ir taisnība, atšķirībā no iepriekš minētajiem, M & B visiem galvenajiem notikumiem norisinās uz stabila pamata.

Mount & Blade vēsture gadījumiem teritorijā iedomu pasaulē sauc Calradia. Ainavas nedaudz atgādina viduslaikos. Tomēr, šeit jums nav nepieciešams slēpt no ziņkārīgo monstriem un cīnīties briesmīgs ļaunums. Kopējais spēle karte sastāv no piecām karaļvalstīm, kurā, ja to pareizi paskatās tuvāk, jūs varat atpazīt Skandināvijas, dažās valstīs Rietumeiropā un Dienvideiropā, Krievijā, Mongolijā. Galvenais varonis būs ceļojums teritorijā Calradia svītu. Un tas sižets ir tikai neliela elements lielu un sarežģītu sistēmu. Viss neapstājas minūti. Ievērības cienīgs ir fakts, ka no Mount & Blade rakstzīmēm (vismaz lielākā daļa no tiem) ir nemirstīgi. Viņi var rūpēties, lai dažādiem izmaiņām, pazūd, bet, iet uz cietumu, bet spēlētājiem ir jāzina, ka agrāk vai vēlāk viņi nāks atpakaļ uz spēli vēlreiz, neskarts. Tas var likties, ka šāda cikla rakstzīmes garlaicīgs un neinteresanti, bet tas tā nav, gluži pretēji - tas palīdz labāk pielāgoties spēli, kļūstot par daļu no tā (visa ekrāna sejas kaut kas pazīstams!

Spēle sākas pēc tam, kad jūs varat lejupielādēt Mount & Blade. Dažādās vietās, lai jūsu varonis tiks dots uzdevumus un uzdevumus. Misijas var būt diezgan atšķirīgas grūtības pakāpes - vai nodot vēstuli, vai nogalināt cilvēku kā laimīgs. Kad citu cilvēku pasūtījumiem Jums ir garlaicīgi, jūs varat izmēģināt savu veiksmi tirdzniecībā. Ar šo notikumu pavērsienu, jums nav jātērē laiks pētot tagus un īpaši tirdzniecības, izvēlieties virzienu darbības, un tad spēle pati palīdzēs jums uz pareizā ceļa.

Izpētiet visas funkcijas spēli var būt, redzot aprakstošu video Mount Blade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more