Grāmatzīmes

Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Citi nosaukumi: Mortal Kombat x

Mortal Kombat X: nāvīga cīņa.

.aprīlī, proti, 2015. gada 14.aprīlī, tika izlaista vēl viena leģendārās kaujas spēles studija NetherRealm studija - Mortal Kombat X sērija. Bija vienlaicīga izeja dažādās platformās: Microsoft Windows, kā arī viens Xbox un PlayStation 4. Daudzi fani jau ir spējuši lejupielādēt Mortal Kombat X, lai turpinātu ar veciem pazīstamiem burtiem un jauniem, lai radītu citu stāstu.

Jūs atkal tiksies ar Sub-Zero un Scorpio. Zeme vēl nav atguvusies no pēdējā Shao Kahna iebrukuma, jo zemākā pasaules briesmīgo radību jaunais uzbrukums sākās Ēnu brālības vadībā. Cage mainīja savu darbīgo kuģi ar īpašu komandas komandu, un kopā ar akliem samurajiem ar Kenshi ekstrasensīvajiem talantiem, kā arī par Sonya Blade kā galveno, un operatīvā komanda devās uz portālu, kas kalpoja kā ieeja Raidena templī, lai atrastu Zemes spēka avotu - Jin Tas viens.

But Sub-Zero, kurš atkal kļuva par cilvēku, un Scorpio uzbruka komandai. SWAT nomirst, helikoptera avārijas. Neskatoties uz to, varoņiem bija paveicies izdzīvot un nokļūt portālā. Reizi templī Raiden un Fujin saskaras ar necromancer Kuang Chi, vecākais, kurš bija nogalinājis Dievu Shinnok, un dēmonu armija ar zombijiem, kurus bijušie Zemes aizstāvji ir pārvērtušies. Strādājot harmoniski, Cage un Raiden spēja sagrābt Šinnokas amuletu, bet viņi likvidēja tikai daļu no jaunākajiem draudiem - Quan Chi palika brīvs.

Kotal Kahn ir Outer World jaunais valdnieks, ar kuru Zeme ir noslēgusi vienošanos par neitralitāti un turpina cīnīties ar zemāko pasauli un Milina nemierniekiem Kā notikumi attīstās tālāk, spēlētāji uzzinās, vai lejupielādējat Mortal Kombat X.

Personāls un pasaules realitāte Mortal Kombat.

Neatkarīgi no vadošajām rakstzīmēm - Skorpilna un Sub-Zero, spēle būtu kļuvusi pilnīgi atšķirīga. Bet tikšanās ar svaigām sejām ir interesanta, un autori ir ieviesuši jaunas interesantas un neparastas rakstzīmes:

  • Di zaglis - kukaiņu sieviete
  • Neparasti pāris - Torr (milzu maska) un Ferrat (punduris)
  • Cage Cassie - Blade Sonya un Cage Johnny
  • meita
  • Kotal Kahn - tam ir ārēja līdzība ar acteku kara dievu, un to sauc par nesen pasludināto Ārējā pasaules imperatoru.
Februāris

27, kas sekoja jaunumiem, varēja redzēt jaunos varoņus kopā ar valstīm, piemēram, Džakvīnu Briggu, Kun Jin, Takahashi, Sindeli, Milinu, Reinu, Herronu Black un citus. Martā Sonya Blade, Kenshi, Cage Johnny un Jax parādījās zombiju attēlā ekrānšāviņos. 2016. gadā sagaidāms jaunu seju izskats: Bo Rai Cho, Ādas seja, Trīs-Borgs un Ksenomorfs. Tie jau ir paziņoti otrajā Kombat Pack.

Fightings Mortal Kombat X datoros tiek izstrādāti saskaņā ar kaujas spēļu žanru, bet izstrādātāji tos ir atšķaidījuši ar jauniem papildinājumiem. Gabals ir kļuvis oriģinālāks, un cīnītāji var mijiedarboties ar situāciju, pārvēršot apkārtējos objektus ieročos. Viņiem ir arī trīs iespējas, kā veikt dueli, kas aprīkoti ar unikālu tehniku ​​kombināciju. Piemēram, Skorpionam ir Ninjutsu stils, kurā to kontrolē ar diviem zobeniem: Hellfire ugunsgrēka paņēmieniem un Hell -, kas liek mazās pasaules iedzīvotājiem palīdzēt viņu cīņā.

Instalācijas raksturlielumi.

Mortal Kombat X var iegādāties dažādās versijās no standarta uz ekskluzīvu. Katram ir sava rakstzīmju kopa un spēļu zonas, kas rada atšķirīgu cenu. Spēle tiek tulkota galvenajās valodās, ieskaitot krievu valodu, un lai Mortal Kombat 10 sāktu darboties, nevis palēninātu nepieciešamo CT:

  • OS: 64 bitu sistēma Windows Vista / 8/8. 1
  • Brīva vieta: 36 GB
  • ОП: 3 ГБ
  • Procesors: Intel Core i5-750 2. 67 GHz vai AMD Phenom II X4 965 3. 4 GHz
  • Video karte: 512 MB ar DX11 atbalstu (NVIDIA GeForce GTX 460 vai AMD Radeon HD 5850)
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more