Grāmatzīmes

Mortal Kombat KOMPLETE Edition

Citi nosaukumi: Mortal Kombat KOMPLETE Edition

Spēle Mortal Kombat KOMPLETE Edition - ir jauns radījums no uzņēmuma faytingovy - High Voltage Software. Izdevēji šajā spēlē bija divi uzņēmumi un Warner Bros Interactive Entertainment. Spēle Mortal Kombat KOMPLETE Edition pc uzreiz izplatīties visā pasaulē, un ir ieguvusi pasaules popularitāti uzreiz pēc to publicēšanas. In Mortal Kombat KOMPLETE Edition ir prieks spēlēt! Galu galā, šeit pavadīja būtiskus jauninājumus: cīnīties sistēma ir rafinēts (combo sistēma streiki kļūt bezmaksas), un svarīgākais jauninājums - Super Meter. Šī skala sastāv no trim rajoniem, ko pakāpeniski var tikt aizpildītas, atkarībā no tā, kā paplašinās arsenāls metodes varonis. Ikvienam spēle rakstzīmes atšķiras no otras, unikālas metodes un triecienu Combo-sērijas. Jāatzīmē, ka versija KOMPLETE Edition PC katrs spēlētājs var spēlēt ar klaviatūru, viegli pielāgot, lai atbilstu jūsu vēlmēm vadību. Pēc cīnītājiem spēlē saplūst kaujas, kurā nav nekādu noteikumu, un ir viens mērķis - uzvarēt par katru cenu! Lai to panāktu, viņi izmanto visus ieročus un burvju triku veidu. Nav brīnums, ka gadā spēlējot PC versiju, tas tika atzīts par labāko faytingovy spēli.

Parunāsim mazliet par spēli un sistēmas prasībām, kam vajadzētu būt jūsu personīgo datoru. Mortal Kombat tika izlaists uz vairākām platformām. Gada - Xbox 360 un PlayStation 3 izejas, kas notika 2011.gada pavasarī. Jāatzīmē, ka tikai restart spēli devās labumu projektu, jo daudzi bugs ir noteiktas šajā spēlē, lai gan kļūdu nebija daudz, bet tā ir laba zīme! Protams, pēc atbrīvošanas no šī spēļu izstrādātājiem ieguvuši lielu plus - ir neticami pārdošanas spēli un pašiem neticami entuziasmu ovācijām kritiķu no visas pasaules - nav šaubu Gamers. Digitālā versija, spēle KOMPLETE Edition personālajiem datoriem bija paredzēts iznākt 3 jūlijs 2011 gadu. Bet vērtētie kaste ar disku spēlēm, devās uz plauktiem un plaukti trešā augusta. Ticiet man, spēle Mortal Kombat Complete Edishn būs jūsu ļoti labs draugs un līdzstrādniekiem cīņā pret garlaicību. Tagad skan sistēmas prasības, kas būs vajadzīgi, lai piedalīties šajā spēlē:

Lai padarītu jūsu dators spēj "pull šo spēli, tai jāatbilst šādām sistēmas prasībām.

- OS: 32-cijas, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Procesors atrodas ne šādiem raksturlielumiem: Intel Core Duo, 2. 4 GHz vai AMD Athlon X2, 2. 8 GHz.

- RAM minimums: 2 GB.

- Video vai NVIDIA GeForce 8800 GTS vai AMD Radeon 3850;

- DX 10.

Lai iegūtu papildu līdzekļus, kas spēlē un baudīt pilnu versiju spēli, jūsu datoram ir jābūt ar šādu konfigurāciju.

- OS-64-bit, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Saskaņā ar procesoru - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz vai AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4GB.

- Video līmeņa - NVIDIA GeForce GTX 560 vai AMD Radeon HD 6950;

- DX 11.

Šajā spēlē Mortal Kombat KOMPLETE Edition priekšniekiem arī ir pieejami, un jums ir nepieciešams, lai tos risinātu. Turklāt, ja rakstzīmes ir ievainoti, viņi tiešām asiņot apģērbu pārvēršas lupatas. Tajā pašā laikā spēle ir darīts izcilu skaņas pavadījumu: Fona mūzika ir šeit un, asas raud, oriģināla frāze.

Pirms lejupielādē spēles uzmanīgi, Mortal Kombat KOMPLETE Edition video, pēc tam skatoties jūs varat lejupielādēt Mortal Kombat KOMPLETE Edition.

Vēlam veiksmi! Un neatstāj panākumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more