Grāmatzīmes

Monsters vs

Citi nosaukumi: Monsters vs

Spēļu Monsters vs Online - ir brīva lomu spēle, kurā cīņas ir par taktisko sistēmu.

Lai saprastu, kas ir tiešsaistes spēli Monsters vs iedomāties pirms briesmonis. Ļoti tumšs un tuvojas karkasa, ar lielu muti, asins pieplūde acīs? Ieinteresēja, tad reģistrējies un ienirt kopā ar citiem spēlētājiem Monsters vs tiešsaistē.

Pievienojies spēles Monsters vs vienkārša un nav tevi ilgi. Pirmā lieta, jums būs nepieciešams veikt izvēlnes Monsters vs reģistrācija ir izvēlēties rakstzīmi no vienas no četrām sacīkstēm, kur viņa rase varētu uzreiz zināt, kāda veida monster jūsu aizsegā būs, piemēram, Zavriev, Maska, Daphne Fury (katrs simbols ir sava specializācija ), un tikai tad jūs veicat vārdu. Pēc vienojas ar spēles noteikumiem, jums būs nepieciešams, lai uzstādītu paroli, kas nāks iejaukties dzīvē savu monster. Tālāk jums dot savu derīgu e-pasts, un apsveicam, reģistrācijas Monsters vs pagājis. Tagad jūs varat spēlēt savu raksturu Monsters Vs.

Nelietojiet rēķināties ar to, ka, ja viens, šķiet, jūsu visas dzīvās būtnes ciešanas un šoks bēgt. Dzīvības un asinis šo monstru ir pilna ar pārdabisks problēmu.

Spēlēt tiešsaistes spēli Monsters vs jums nebūs viegli, jo tas ir grūti, lai saglabātu līcī vispār, kad visi ir tādi paši kā jums monstriem! Dzīvnieku barošanas un noskaidrot attiecības ar saviem nagiem un zobiem bija tālu viduslaikos un mūsdienās mūsdienu briesmonis arsenālā jaunākajiem zinātnes sasniegumiem: ārprātīgs un nāvējoši sprāgstvielas, lāzeri, un ir pat NLO! Jums izdodas tas viss būtu viegli, tikai jāievēro noteikumi: vienkārši lēkt un hit tiesības uz mērķi. Patiesu meistarību sasniedzot, jūs esat pārliecināts, ka tas viss ir tikai sākums, un nav nekādu robežu attiecībā uz pilnību.

Play Game Monsters vs tiešsaistē ir ļoti aizraujoša, jo tagad ir pieejami variācijas par raksturu attīstību.

Jo Monsters var spēlēt pret trīs veidu profesijās: pirotehnika, vārtu guvējs un Energizer. Bet, lai sāktu izmantot izvēlētajā jomā prasmes, jums būs nepieciešams izmantot īpašu ieroci cīņā. Atverot prasmes, jums ir nepieciešams, lai uzzinātu to, to var izdarīt par punktiem prasmes, kas tiks sniegta tikai tad, ja jaunais līmenis jūsu raksturu.

Monsters vs tiešsaistes spēli ir tik grafiku kā toni. Tonis nosaka izturību jūsu raksturu. Absolūti katra cīņa, jūs izmantot daļu no toni. Bet, ja jūsu monster pilnīgi izskrēja no toni, tad Jums nekavējoties iegādāties kokteili vai zvaigzni reāli. Tāpat, pateicoties zvaigznēm šajā spēlē jūs varat saņemt citus bonusus, bet tie praktiski neietekmē izturību jūsu raksturu, tik vienkārši un realschiki spēlētāji ir gandrīz vienāds attiecībā uz izturību.

Ja vēlaties masveida cīņas, šī spēle ir radīta jums. Jūs varēsiet pievienoties klanu citiem spēlētājiem, un tiem, kas izvēlas cīnīties vienatnē veikalā daudz interesantu uzdevumu un quests katrai gaumei. Jāatzīmē, ka šajā spēlē ir novērtējuši ne tikai spēku, izturību un bailes no perimetra aizsegā, bet arī atjautīgs, viltīgs un labu loģisko domāšanu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more