Grāmatzīmes

MonstersArmy

Citi nosaukumi: MonstersArmy

MonstersArmy Online - multiplayer pārlūkprogrammu balstīta stratēģijas spēle fiction žanrs. Tu atradīsi sevi pasaulē, kur neapstāsies cīņa starp vampīriem un vilkačiem. Pievienojoties vienam no šiem veidiem, jums būs jāņem spārni savās rokās un jāizveido jaudīga kolonija. Jūsu pilī un būs prieks starp azartspēļu kampaņām pret medībām. Protams, neviens cits nav parasts cilvēks un nedomā par to, kas notika ar viņu, varētu notikt tāpat. Bet jebkurā gadījumā, un, kad jūs sākat MonstersArmy spēlēt ar jums tas jau ir noticis. Kad jūs esat uzbrukuši tumšajos mežos, kad jūs sekojat savam ceļam, kam ir kāds darbs, tu pamodies pilnīgi citādi. Tagad - tu esi izslāpis asiņaina miesa. Mūžīgais bads centīsies rīkoties, kas nesen šķita viltīgi un pretīgi. Bet ko jūs varat darīt? Ir jāizdzīvo un jādara viss, lai jaunajā tēlā jūtas ērti. Galu galā pat sākat uzdot sev jautājumu - un varbūt labāk, ka viss notika?

. Spēļu pasaule ir pilna ar karstām cīņām starp karojošajām pusēm, neticīgiem notikumiem, trakiem piedzīvojumiem un pat daudzām nepatikšanām par lauksaimniecību savā cietokšņā, labi un rūpējas par to, kā sūkāt savu raksturu un tādējādi to nepārspēs. Un viss tas būs jums pieejams, tiklīdz jūs nokļūsiet reģistrācijā MonstersArmy. Izveidot kontu - diezgan vienkāršs process. Nepieciešams aizpildīt tādus laukus kā e-pasta adrese, lietotājvārds, parole (apstiprinājums), pēc tam atzīmējiet lodziņu, tādējādi apstiprinot līgumu un izteikuši vēlēšanos saņemt ziņas un pēc tam aplūkot jūsu vēstuli un atveriet nosūtīto vēstuli. Tas ir viss bizness. Ir pienācis laiks izbaudīt MonstersArmy Online. Starp citu, zemas sistēmas prasības ļauj to darīt gandrīz ikvienam. Tā iet uz priekšu!

Sākumā jums ir jāizlemj, kam arī vēlaties piederēt. Vampīrs - ar unikālu prasmju radīšanu naktī, vilkacis - supermens paaugstinātas instinkes, kas ir apveltīts ar lielu spēku un ātrumu. Tavs uzdevums - padarīt to valdījumu neaizsargātu, radīt spēcīgu armiju, kas nebaidās ienākt konfliktā, bet arī pastāvīgi iesaistīties pētniecībā, būvniecībā, jaunu prasmju attīstīšanā. Jūsu pilnvaras galu galā kļūst arvien iespaidīgākas un jūs uzskatāt, ka esat gatavs rīkoties. Tikai MonstersArmy spēle dod iespēju piedzīvot neaizmirstamu sajūtu!

. Tātad jūs izdzīvojāt un kļuva par viņa slepkavas reinkarnāciju. Tik daudz domu par to, kā nē, jums nekavējoties jārisina steidzami jautājumi. Kas attiecas uz pils, tās teritorijā ir nepieciešams veidot daudz dažādu ēku. Protams, ne visi uzreiz. Bet pakāpeniski visi šie objekti tiks uzcelti jūsu teritorijā. Un cilvēki un zelts savukārt ir vieni no visvērtīgākajiem resursiem. Ja jūs jūtaties pietiekami spēcīgi, un jūs domājat, ka viņiem ir pietiekami daudz bagātības, tad neviens neapstāsies uzbrukt kaimiņiem ar laupīšanu. Un resursi ir vērtīgi neitrālu pilsētu avoti. Tāpēc nesēdieties.

A kampaņa, lai gūtu panākumus, ievāc iespaidīgu armiju. Monster Armijas spēle ļauj izveidot vienību grupas, piemēram, Īpašās vienības, lidaparātu vienības, kājnieku un kavalērijas vienības. Iespaidīgs? Tas ir labi, galvenais ir gudrība visu pārvaldīt!

Vai ir svarīga spēle - pētniecība. Viņi palīdz atklāt īpašas spējas. Samazinot to vampīriem Asinsizliešana, uzlabota lidojuma spēja, prāta kontrole un uzlabota dziedināšana, kā arī apgrēcinātāju spēja ir ierindota Bēdīgā streika samazināšana Lupīns, dusmas vilks un paketes taktika. Mēģiniet iegūt šīs iespējas, jo jūs nākotnē! Pārejiet uz spēli tieši tagad, lai nodrošinātu bagātu izklaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more