Grāmatzīmes

Monster Hunter Rise

Citi nosaukumi:

Monster Hunter Rise ir spēle, kas iegremdēs jūs austrumu ciemata atmosfērā. Grafika neapmierinoša, viss ir visaugstākajā līmenī. Arī audio dizains ir labs. Spēles galvenais uzdevums ir attīstīt un nostiprināt galveno varoni, lai uzvarētu spēcīgākus pretiniekus.

Jūs varēsiet izvēlēties varoņa izskatu un dzimumu, pirms sākat spēlēt Monster Hunter Rise.

Stāsts sākas ciematā Kamura. Ēkas un tēli izskatās tā, it kā jūs atrastos Tālajos Austrumos. Visas ciemata ēkas var apskatīt no iekšpuses. Ļoti jauka atmosfēra izskatās ar koka ēkām austrumnieciskā stilā un ciema iedzīvotājiem tradicionālajos kimono. Šīs vietas iedzīvotāji var vai nu veikt nelielus uzdevumus, vai tirgoties ar jums un pat sniegt dažādus pakalpojumus.

Šīs pasaules iedzīvotāji dzīvo, medīdami monstrus. Jums ar to būs jātiek galā, jo īpaši tāpēc, ka šie milzu radījumi regulāri uzbrūk ciematam. Nogalinot briesmoni, jūs varat iegūt resursus, lai izveidotu labākas bruņas un uzlabotu ieročus, kas ļaus jums par nākamo mērķi izvēlēties vēl spēcīgāku ienaidnieku.

Pieejamo ieroču klāsts ir diezgan liels - 11 veidi. Katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko.

Jums būs:

 • Divu roku zobeni
 • Bastards
 • Vairogi un zobeni
 • Double Blades
 • šķēpi
 • Spears
 • Āmuri
 • Medību rags
 • Mešanas cirvji
 • Kukaiņu glaives
 • Strāvas asmeņi

Katram ieroču veidam ir īpašas kaujas tehnikas, to arsenāls ir diezgan liels, viss izskatās skaisti un iespaidīgi.

Cīņas sistēma ir ļoti daudzveidīga. Ar dažiem ieročiem ir iespējams pat uzmontēt briesmoni un, piemēram, atsist pret sienu. Ir iespējams ar speciālas ēsmas palīdzību ievilināt vienu no gigantiskajiem sāncenšiem otra dzīvesvietā un vērot šo abu milžu cīņu vai pat apseglot vienu no tiem, lai uzbruktu otram.

Varat spēlēt arī torņu aizsardzības režīmā, uzbrūkot monstriem, kas uzbruka ciematam no dažādām katapultām, ballistām un citām aizsardzības ierīcēm.

Varēsi pārvietoties pa pasauli kompanjona pavadībā, tas var būt neparasta izskata kaķis vai suns. Suns turklāt ir sava veida transports un to apseglojot var ievērojami atvieglot pārvietošanos starp dažādām vietām.

Kampaņas laikā ar jums var ceļot abi kompanjoni, bet vairāku spēlētāju režīmā jums būs jāizvēlas viens no tiem.

Kampaņa spēlē nav pārāk gara un ir salīdzinoši viegli izvadāma, taču labāk sākt spēlēt no tās. Tas sagatavos jūs grūtākām vairāku spēlētāju cīņām un iemācīs izmantot dažāda veida ieročus.

Pārvietojoties pa pasauli, nepalaidiet garām artefaktus, kas jums palīdzēs cīņās. Tiem piemīt dažādas īpašības, tie palielina uzbrukuma vai aizsardzības spēku vai var kalpot kā ēsma monstriem.

Monster Hunter Rise bezmaksas lejupielāde datorā, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai kļūtu par spēcīgāko briesmoņu mednieku pasaulē, kam nepieciešama glābšana.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more