Grāmatzīmes

monstru raža

Citi nosaukumi: Monstru raža

Monster Harvest ir monstru fermas spēle. Spēlei ir jauka pikseļu grafika, kas iepriecinās klasisko spēļu cienītājus.

Pirms spēlējat Monster Harvest, izdomājiet varoņa vārdu un izvēlieties iemiesojumu, kas jums patīk visvairāk.

Tālāk mēs saņemam vēstuli no onkuļa, kura vārds ir profesors Impulss. Kurā viņš stāsta, ka izdarījis izcilu atklājumu un ar retu gliemežu palīdzību spējis pārvērst augus par mīlīga izskata briesmoņiem. Panākumi bija tik lieli, ka ap viņa laboratoriju izveidojās neliela apmetne. Viņam nav laika rūpēties par savu veco saimniecību, jo viņš nemitīgi ir aizņemts ar pētniecību un aicina atpūsties no pilsētas burzmas, rūpējoties par saimniecību. Tā kā tēlotais tēls ir noguris no pilsētas dzīves un ēda, lai savilktu galus, tad dzīvojot pilsētā vienojamies un dodamies uz onkuļa fermu.

Jūs gaida daudz nepatikšanas fermā, priekšā:

  • Attīriet teritoriju no gruvešiem
  • Attīstīt ekonomiku
  • Pērciet jaunas mēbeles
  • Apzaļumošana
  • Apmeklējiet blakus esošo ciematu
  • Izpētiet alas un dungeons
  • Izpētiet apgabalu

Ierodoties vietā, tiekamies ar onkuli. Šis ir ļoti entuziastisks zinātnieks, viņš izskatās nedaudz traks, bet izskatās labsirdīgs un smieklīgs. Pēc tam viņš mūs veltīs lietu gaitai un iemācīs saimniekot saimniecībā. Darbs nav grūts, audzējam dārzeņus un veidojam dažādus pārtikas produktus. Iegādājamies nepieciešamo aprīkojumu un mēbeles blakus ciematā. Un pats interesantākais ir tas, ka mēs izceļam monstrus no dārzeņiem un augļiem. Dažas no šīm radībām atnes mums pārtiku, aizstājot mājlopus. Citus var izmantot kā transportlīdzekļus, kas ievērojami atvieglo pārvietošanos spēļu pasaulē. Un trešā kategorija ir cīnītāji, kas būs mūsu aizstāvji pazemes cietumu izpētē un retu priekšmetu un materiālu ieguvē.

Cīņas sistēma spēlē nav grūta, pat ja jums ir garlaicīgi ar bezgalīgām cīņām, tas jūs šeit netraucēs. Miesassargu monstri visu izdarīs paši. Kad vienam no viņiem pietrūkst dzīvības, tā vietu ieņem nākamā un tā tālāk pēc kārtas.

Spēļu kalendārā ir iekļauti dažādi svētki un pasākumi, kuru laikā laukumā pulcējas vietējā ciema iedzīvotāji, taču īpaši interesantus meklējumus vai uzdevumus šie pasākumi nenes.

Patiesībā pats interesantākais šajā spēlē ir jaunu monstru šķirņu audzēšana, kas ir diezgan līdzīga pokemoniem. Šeit tos var izveidot līdz pat 72 veidiem, tāpēc tas būs aizņemts ilgu laiku. Un arī alu izpēte var būt jautra nodarbe.

Saimniecības ekonomika nav īpaši attīstīta, tirgojoties nebūs iespējams nopelnīt lielu naudu, jo tirgotāju cenas ir zemas, un daudz laika tiek veltīts preču radīšanai pārdošanai.

Monster Harvest bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Netērējiet laiku, sāciet audzēt smieklīgas radības, briesmoņus un vadīt neparastu fermu tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more