Grāmatzīmes

Monopoly Star

Citi nosaukumi: Monopoly Star Monopols

Spēle Monopoly Star ir masveidā multiplayer online spēle pieder žanra "ekonomikas stratēģijas", kurā jums ir nepieciešams, kaislība, laime, inteliģenci. Tas ir aizraujoši spēle ar draugiem. Arī patīkamu emociju, ka jums pie galda spēle Monopols, kas VIP dalībniekiem ir iespēja nodot spēles, lai uzvarētu savu elektronisko maku.

Spēle Monopoly diktē noteikumus tik tuvu tās darbvirsmas versija (Monopols, komersanta baņķieris, miljonārs, uc ). Ērtības, spēle ir automatizēta Monopoly online, tas nezaudē savu iespēju piedalīties veikt jebkādus saimnieciskos lēmumus. Galvenais mērķis spēle Monopoly online ir sagraut savus pretiniekus, bet tas nav nepieciešams sevi par bankrotējušu. Jūsu stāvoklis Monopoly online var palielināt: iznomāt vai pārdot savu īpašumu, jūs vēlaties iegādāties pirms tam.

Pirms Monopoly spēlēt online, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Monopoly reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrācija";

2. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Domā par personāža segvārdu un augšupielādēt iemiesojumu, tad ievadiet savu īsto vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu un dzīvesvietas reģions;

5. Izvēlieties "Reģistrēties".

Monopols Spēle - populārs visā pasaulē ekonomiskā spēle padome, kas tika izveidota ar amerikāņu Charles Darrow. Spēle Monopoly Star diezgan aizraujoši, liek dalībniekiem parādīt emocijas, turklāt, spēles Monopoly ir ekonomiska stratēģija ar diezgan vienkāršiem noteikumiem. In Monopoly var spēlēt online vismaz 2 cilvēki. Jūsu mērķis ir panākt, lai pretinieks bankrotējis. Jums būs Monopoly spēlēt internetā, un, savukārt mest kauliņus, kas pārvietojas pa apli vairākās pozīcijās - par cik krita uz dice. Jūsu rīcība Monopoly online ir tieši atkarīga no tā, kādā jomā (šūnu sektorā), jūs, tas ir, ka ir vairākas iespējas: pirkt bankā vai celtniecības , samaksāt izpirkuma naudu, ja vietne pieder pretinieks. Lai nopelnītu Monopoly online, jūs varat izīrēt vai pārdot savu struktūru un darbību. Tādā gadījumā, ja darījums nav pietiekami daudz naudas, jūs varat ņemt kredītu spēlē Monopols.

Jums būs online spēlēt Monopols pēc vecajiem noteikumiem. Tā ir taisnstūra laukumam, Tev būs sāncenšiem, jūs roll dice (virtuālā, šajā gadījumā). Monopols spēle ļaus Jums iegādāties ēku un uzkrāt līdzekļus. Radītāji Monopoly online gods mēģināja atstāt maksimālu līdzību versiju spēli tiešsaistē ar savu reālo versiju. Man jāsaka, ka viņi to darīja: pirmās minūtes spēles Monopoly Star burtiski apžilbināt reālisms, vienkāršību, pamatotību un ērtības.

Monopols spēle sākotnēji tika pozicionēts kā bezmaksas spēli, bet pastāv arī iespēja ievietojot līdzekļus, piemēram, iegādāties VIP statusu, kas piedāvā daudzas priekšrocības. Bet Monopoly onlin e nav obligāts nosacījums: jūs nevarat tērēt savu naudu un baudīt Monopoly online!

Nopelnīt Monopoly onlin e var spēlēt ar citiem spēlētājiem par naudu saskaņā ar vienošanos (uzvarētāju jūs varat dot WMR-maku) . Jūs varat arī piedalīties turnīrā, kas ir lielu balvu fondu. In Monopoly tiešsaistē, ir vēl viens veids, kā padarīt - piedalīties filiāļu programmu projektu. Naudas jūs nopelnījis Monopoly onlin e var pavadīt spēli vai nodot maku WMR.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more