Grāmatzīmes

Mobilais karaliskais

Citi nosaukumi: Mobilais Karaliskais

Mobile Royal datorā - stratēģiskas cīņas fantāziju pasaulē

Mobile Royal spēle no IGG studijas jau sen ir sevi pierādījusi kā augstas kvalitātes stratēģiju ar aktīvu cīņu elementiem. Kļūsti par vienu no varenās valstības valdniekiem. Cīņa no zvēru bariem, kas uzbrūk no visām pusēm. Izmantojiet savas stratēģiskās un taktiskās plānošanas prasmes, lai sakautu ienaidnieku. Atcerieties, ka katra karaliste kartē cīnās par savu vietu saulē. Steidzies, varonīt, visi tevi ir gaidījuši!

mobilais karaliskais sākums

Jūsu pils dedzina, es uzbruku Beastmeniem. Gaidiet Bororas palīdzību - tas ir paladīns, viņš cīņā atšķiras. Aizved viņu uz dienestu un pievienojies cīņai. Cīņa notiek uz neliela zemes gabala, kur tavas vienības varoņa vadībā cīnās ar vienībām un ienaidnieka varoni. Lai uzvarētu, tie ir jāuzvar. Šim nolūkam jūs varat izmantot arī unikālas spējas. Jūs uzvarējat, bet ienaidnieks spēlē ievada Ifrit - spēcīgu radību, kas izšauj uguni. Ātri izmantojiet pūķa spēku, lai uzvarētu.

Pēc kaujas uzsākiet pilsētas un pils atjaunošanu, jo pils ir veiksmes un spēka atslēga. Tālāk dodieties uz pārvietošanas akmeni. Tur jūs atradīsit virkni cīņu, kurās, uzvarot, jūs varat iegūt akmeņus, lai izsauktu jaunus spēcīgus varoņus. Mēs ieejam savā pirmajā cīņā. Izvēlieties savu galveno varoni un unikālo spēju, šajā gadījumā - pūķa ugunīgā spēka izsaukumu un noklikšķiniet uz "kaujas". Cīņa pret rūķiem, acīmredzot viņi gribēja atdot savas lietas, sajaucot mūs ar laupītājiem - viņi ir sliktāki! Mūsu varonis atkal sevi lieliski parādīja. Atcerieties, ka varoņi ved jūsu karavīrus cīņā, kā arī palīdz ar krājumiem un stiprina armiju. Centieties savākt pēc iespējas vairāk varoņu, lai iegūtu priekšrocības visdažādākajās situācijās.

mēģiniet izsaukt savu otro Sāras varoni. Viņa ir priestere un būs lieliska dziedniece jūsu karavīriem. Kopumā cīņā var ņemt līdz četriem varoņiem, un spēlē ir 30 no viņiem. Interesantākais no tiem:

 • Nekarcinieks Skarliss komandē šāvējus - centās par katru cenu novērst pilsoņu karu. Kad viņas mēģinājumi neizdevās, viņa pievērsās nekromantijai, lai dotu saviem cilvēkiem kopīgu ienaidnieku, tādējādi viņu apvienojot.
 • Reginald, kavalērijas bruņinieks - karaliskās ģimenes loceklis, bērnību pavadīja krāšņā pilī. Viņš mācījās pie labākajiem mentoriem valstī, izrādīja īpašu interesi par pagātnes konfliktiem. Viņš cenšas pierādīt, ka ir sava karaļa cienīgs mantinieks.
 • Balthazar, arhemons, komandē kavalierus - neviens nezina, kāpēc pusdēmons Balthazar pamodās no sapņa, bet fakts paliek fakts: tumšās maģijas pavēlnieks tagad ir iesaistīts konfliktā starp Tautu un Beastmeniem.
 • Algotne Izabella komandē bultiņas - kad dēmoni bērnībā nogalināja viņas ģimeni, viņa apsolīja atriebties un padarīja to par savas dzīves mērķi. Tāpēc no viņas jūs varat dzirdēt tikai vienu frāzi: "Es nogalinu dēmonus."
 • Atlas, golem, komandē kavalēriju - unikālu golem, kas mīlēja bardu dziesmas par varoņu varoņa darbiem. Viņš saprot, ka viņa pienākums ir aizsardzība un taisnīgums. Viņam tam ir vairāk nekā pietiekami daudz spēka.
 • Tanaka, ronins, komandē kājniekus - nesalīdzināmu cīnītāju, kas nezina bailes, ir pazemīgs un nezina goda cenu. Viņas patiesie nodomi joprojām ir noslēpums. Bet ir ieteikumi, ka viņa meklē cienīgu vadītāju.

Katrs no varoņiem ir unikāls tās vēsturē un prasmēs. Katrs no tiem ir noderīgs atsevišķos gadījumos. Apdomīgi apvienojiet tos, un cīņā jums nebūs neviena.

mobilo royale būvniecība

Papildus kaujām jums ir arī jāatjauno sava pilsēta ar pili kalnā. Un jums tas jāveido:

 • Lazareth - nepieciešams karavīru ārstēšanai. Paaugstiniet viņu, lai palielinātu to karavīru skaitu, kurus vienlaikus var dziedināt;
 • akadēmija - šeit tiek veikti pētījumi, lai jūsu pilsēta varētu augt. To uzlabojot, jūs palielināsit pētījumu ātrumu;
 • krātuve - aizsargā jūsu resursus no ienaidniekiem. To uzlabojot, jūs palielināsit aizsargājamo resursu skaitu;
 • kase - ļauj veikt kristālu noguldījumus. Jauniniet to, lai palielinātu maksimālo depozīta lielumu;
 • kazarmas - nepieciešamas dažāda veida karaspēka apmācībai. Jauniniet tos, lai palielinātu to karavīru skaitu, kurus vienlaikus var apmācīt.

Šīs ir galvenās ēkas, pārējās tiks atvērtas spēles laikā un sasniedzot noteiktus līmeņus.

Mobile Royal lejupielāde datorā ir ļoti vienkārša. Pietiekami, lai datorā sāktu instalēt Bluestacks, pēc tam instalējiet spēli un spēlējiet tieši no emulatora.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more