Grāmatzīmes

Miglains kontinents: nolādētā sala

Citi nosaukumi:

Misty Continent: Cursed Island ir interesanta mobilās stratēģijas spēle. Spēlei ir skaista grafika, laba balss spēle un mūzikas izvēle.

Tavs uzdevums ir notvert septiņus noslēpumainos dārgumus, ko atstājuši jūras dievi. Saskaņā ar leģendu, tas padarīs valdnieku, kurš var gūt panākumus, neticami spēcīgu un spēcīgu. Atrast tos visus būs ļoti grūti, taču katrs atrastais dārgums dos tev un taviem karotājiem papildu prasmes un apgādās tavu valsti ar resursiem.

Spēlē jums būs ko darīt:

  • Izveidojiet spēcīgu armiju
  • Kalnrūpniecība
  • Pabeigt uzdevumus
  • Paplašiniet savas valsts teritoriju

Tas ir atkarīgs no jums, lai izlemtu, kura stratēģija jums ir vispiemērotākā un kas novedīs jūsu impēriju uz panākumiem.

Papildus galvenajiem stāsta uzdevumiem jums būs iespēja uzņemties papildu, kas var būt ne mazāk interesanti un ļauj iegūt daudz noderīgu resursu vai spēcīgu artefaktu.

Neaizmirstiet attīstīt un uzlabot savu cietoksni. Tas stiprinās aizsardzību un palielinās zelta un citu tikpat vērtīgu resursu ieguvi.

Izstrādātāji ir mēģinājuši radīt vēlmi spēlēt Misty Continent: Cursed Island katru dienu. Šeit jūs gaida ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas. Nav nepieciešams visu dienu pavadīt spēlē, pietiek ar dažām minūtēm, ja nav iespējas veltīt vairāk laika.

Lai meklētu dārgumus, ir jācīnās ar daudziem spokiem un citiem ļaunajiem gariem. Taču pārliecinieties, ka karotāji vienmēr ir gatavi atvairīt sitienu, jo pirāti visbiežāk uzbrūk pēkšņi. Nolādētās salas izpēte ir ārkārtīgi bīstama nodarbe, neaizmirstiet par to.

Daži dārgumi nav jāmeklē bīstamos ceļojumos, jo tie burtiski atrodas tieši zem kājām. Paplašiniet savu zemju robežas un veidojiet jaunas raktuves un karjerus, lai regulāri saņemtu vērtīgus resursus.

Par dažām zemēm jums būs jākaro ar uz tām mītošajām savvaļas ciltīm.

Atcerieties, ka katram no jūsu armiju līderu varoņiem ir savas unikālās prasmes, kuras tiek nodotas visiem komandas karotājiem, dažreiz tas ļoti palīdz cīņā.

Skals ļaus jums izveidot un uzlabot artefaktus, neatstājot savu īpašumu. Regulāri uzlabojiet savus karavīru ieročus un bruņas, un kauju laikā jums nebūs problēmu.

Spēlē jūs varat atrast daudz jaunu draugu visā pasaulē un pat izveidot aliansi, lai izpildītu kopīgus uzdevumus, kurus nevarat paveikt viens.

Līdz brīvdienām šeit, tāpat kā daudzās citās spēlēs, tiek rīkoti īpaši konkursi un tematiski pasākumi ar unikālām balvām.

Spēļu veikalā jums būs iespēja iegādāties premium valūtu un citas preces, kas padarīs spēli ērtāku. Izstrādātāji priecāsies, ja pateiksieties viņiem finansiāli, veicot pirkumus spēlē. Bet tas nemaz nav nepieciešams, jūs varat spēlēt, netērējot reālu naudu.

Misty Continent: Cursed Island bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android, varat sekot saitei lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, septiņi maģiski dārgumi gaida varoni, kurš tos varēs atrast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more