Grāmatzīmes

Migla

Citi nosaukumi: Migla

Mist Online (Myst Online) - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēle, bez maksas, kas jau sen ir mīlēja ar pienācīgu daudzumu faniem līdzīgas spēles. Tiešsaistes spēli Myst, un liela, tas ir mūža iedzīvotājs pārlūka balstītu lomu spēlē spēles, bet neskatoties uz to, ne tikai zaudē savu īpašo pievilcību, bet gluži pretēji - ir kļuvusi aizvien daudz labāk un vairāk nopietna attiecībā uz produktu kvalitāti. Tiešsaistes spēli Mist - tas ir gabals patīkamas sajūtas, par kuru cilvēki nepārtraukti ievelk pasaulē MMORPG.

Reģistrēties Mist spēlē nav tevi ilgi. Viss, kas jums jādara - konta vārdu, e-pasta adresi un paroli, lai nodrošinātu piekļuvi savam kontam. Tātad, pēc pāris minūtēm uz jūsu e-pasta adresi, saņems vēstuli, informējot viņus, ka reģistrācija Mist vairāk.

Game Myst ir skaists interfeiss, pār kuru dizaineri ir strādājuši pie krāšņumā. Tāpēc izmantojiet to spēs novērtēt gan iesācēji un tie, kam šis tiešsaistes spēli - nav pirmais ierakstīt.

Viens no "izceļ" par spēli ir tas, ka ar paaugstināts rakstura pārmaiņas ne tikai to spēļu īpašībām, bet arī savu izskatu. Tā aug, veidojot un arvien vairāk un vairāk varonīgs. Tādējādi, jums vienmēr būs iespēja noteikt aptuveno līmeni izskatu jūsu pretinieks vēl pirms kaujas sākuma.

Interesanti autors ir atteikšanās no daudziem jau garlaicīgi streiku uz ķermeņa zonām. Kaujas sistēma, kas sniedz mums ar Mist tiešsaistes spēli ir sava veida parasto cīņas apjukumu un Gājienu modeli, izraisot cīņas ir interesants un neprognozējams. Ne viens dueļos bagāts kaujas daļa no spēles, tas arī paredzēts komandām cīņas, un tas nozīmē, ka jūsu raksturs ir vērts rūpīgi izvēlēties grupu vai klana pievienoties. Migla tiešsaistes spēli, kas var lepoties ne tikai kaujas sistēmu, bet arī sistēmu sūkņu savu varoni. Patiesībā, nepraktizēšana kukuļu klasēs, kā tādu.

Viss šajā spēlē ir trīs kombinācijas noteiktām īpašībām, rakstura, kas nosaka savu pozīciju cīņā. Ja jūs grūts aizstāvis, tad - veiklību un izturību, ja jūs tuvāk garā uzbrukt stilu, tad ir nepieciešams koncentrēties uz izturību un intuīciju. Tādējādi, gudri apvienojot taktiku raksturu attīstību, kad jūs attīstīt unikālu cīņas stils, kas ir piemērots Jums labāko pāri. Mist online spēle patīkami iepriecinās izstrādāto ekonomisko sistēmu. Par vidusmēra lietotājam tas atspoguļojas pienācīgu daudzumu iespēju nopelnīt to glabāt un uzturēšanu mīļoto. Vienkāršākais un efektīvākais risinājums - ražošanas un pārdošanas resursi. Arī jūs varat nopelnīt no tā paša ražotāja piegādes dažādus artefaktus. Protams, būs jāveic mazliet vairāk pūļu, bet atlīdzību par darbu, būs daudz lielāka. Spēle arī sniedz aizraujošu iespēju piedalīties loterijā, bet, lai mēģinātu savu veiksmi vienkārši sākt spēlēt spēli online Mist.

Ar katru jaunu līmeni jūsu raksturs atver noteiktu daļu no spēļu vietās, jaunu prasmju un spēju izmantot jaudīgākus ieročus. Patiesībā, jūsu arsenāls, drēbju skapis un spēles karti paplašināt tādā mērā, ka tā palielina līmeni jūsu raksturu.

Sākot spēlēt spēli online Mist, daudzi spēlētāji apgalvo, ka tas ir Chur sarežģīta un grūti saprast. Bet tas ir tieši par šo spēli īsteno mentoringa sistēma: Pirmie trīs līmenis būs atkarīgs no jums, lai sekotu saviem skolotājiem - ir spēlētāji, piemēram, jums ir dažas zināšanas par spēle. Turpinot spēlēt miglā, kad jūs sasniedzat četri līmeni, Jums būs iespēja kļūt par vienas no klaniem. Ar un liela, vietas izvēle nav tik liels, bet gandrīz visi klani spēlē - ļoti spēcīga, un tāpēc jums vajadzētu nopietni apsvērt, ja jūs joprojām šaubu, ka pievienošanās klanu labumu jums.

Ir teikts, ka migla spēlē, kas ir ne tikai patīkami, bet arī interesanti - viena no nedaudzajām spēlēm, kas var pamatoti saukt par veiksmīgu. Nelietojiet kavēties, reģistrēt un justies kā varonis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more