Grāmatzīmes

Misija pret terorismu

Citi nosaukumi: Misija pret terorismu

Mission Against Terror Online - multiplayer sci-fi rīcību ar klienta bezmaksas modeli. Šī apdullināšanu pirmās personas šāvēja, kas dod daudz thrills. Strādājusi pie attīstības projekta uzņēmums Kingsoft. Un 2010.gadā, MAT spēle parādījās internetā, pateicoties izdevēja - uzņēmuma CIB Net Station. Pateicoties tādām funkcijām kā milzīgs arsenāls, dažādu spēļu veidiem, izmantošanas unikālo aprīkojuma vienību, misija pret terorismu spēlēt patiešām interesanti. Lietotāju skaits pieaug katru dienu, un šodien jūs varat kļūt par vienu no tiem. Lai kļūtu biedrs piedzīvojumu darbības, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu misiju pret terorismu. Daudzfunkcionāla spēle tērzēšanas dos jums prieks, un, ka jūs arī paver piekļuvi sociālajiem jomās - papildus plus. Laipni lūgti virtuālajā pasaulē, kas nekad nav garlaicīgi!

Pirms sākat spēlēt misija pret terorismu, būtu jauki, lai uzzinātu, kas notiek šajā fantastisku pasauli. Attīstība notiek tālā nākotnē. Konfrontēt viena divas citas puses. Viens no tiem ir cenšas iegūt pasaules kundzību pār cilvēci izdzīvot un citi aizstāv tiesības uz brīvību un vēlas atjaunot kārtību pasaulē. Brīvības cīnītāju komanda cauraugusi "sabojāšanu", un tagad ir kļuvusi ļoti grūti atšķirt to pašu. Un tomēr vīrieši mēdz neiet uz provokāciju. Kas ir stāsta beigas? Ja jūs vēlaties iemācīties ātri pievienoties spēļu kopienai.

Lai nokļūtu spēle, jums vispirms izveidot kontu un instalēt spēli klientu datorā. Misija pret terorismu reģistrācija nav nepieciešams daudz laika, un lejupielādes process ir diezgan vienkāršs. Nav žagas nevajadzētu rasties. Pēc tam, kad pirmo reizi atradīs sev nezināmā pasaulē, mums vajadzētu noteikt izskatu savu raksturu. Avatar sistēma ļauj pielāgot izskatu varonis, kā vēlaties. Bet jūs nedrīkstat aizmirst, ka par uzvarām cīņās ārējo izskatu pietiekami. Jāuzmanās labs apģērbs. Misija pret terorismu spēle ļauj izmantot dažādus ieročus. Pieejamas 18 veidu galvenie ieroči, 3 veidu sekundāro ieroču, 3 veidu auksto ieroču un 5 veidu granātas. Tas viss jums būs iegādāties speciālā veikalā. Galvenais ir tas, ka līdzekļi ir pieejami, bet tie ir padarīt gaitā spēle, veicot daudzus uzdevumus. Bet pārsteigumi nebeidzas tur. Jo MAT tiešsaistē var pārvērst savu ienaidnieku dzīvniekam (piemēram, cūka vai bruņurupucis), izmantojot speciālus elementus. Tas ir, ja jums ir jautri, lai pilnībā!

Var spēlēt dažādos režīmos. Izvēlēties, ko vēlaties: viena veida mācību režīms Team Battle, komandas izdzīvošanas režīmā, izdzīvošanas režīmā viens veids, Conquest režīmā zombijiem. Un tā tālāk, līdz tanku cīņas. Izmēģināt visus veidus, un to vidū ir, protams, ka būs ļoti mīlēja. Nu, iet uz priekšu! Lai veicas! Šajā karā bez luck nevar darīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more