Grāmatzīmes

Spoguļa Edge 2 katalizators

Citi nosaukumi: Mirors Age 2 Catalyst

Spoguļi Edge 2 Katalizators: kaujas Parkour.

Mirrors Edge 2008 tika pakļauts plastiskai ķirurģijai un iekļauts jaunā produktā. Spēle Mirrors Edge 2 Catalyst joprojām tiek pilnveidota ar attīstītāja-studijas DICE un izdevēja Arts Electronic rakstu, līdz brīdim, kad paziņots izlaišanas datums 24. 05 2016, un spēlētāji ir laimīgi platformās:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Katalizatora lejupielāde vēl nav iespējama, bet jūs varat iepriekš pasūtīt un kļūt par vienu no pirmajiem laimīgajiem, kas ienirt sterilajā Spoguļu pasaulē.

Spriežot pēc videoklipiem un oficiālajiem ziņojumiem, spēle būs spilgtākā spēle pasaulē. Tā nav tikai spēle par parkūru, bet gan pilnīgi jauna ideja par to. 2015. gada E3, no piedāvātās piekabes, kļuva zināms ne tikai izlaišanas datums, bet arī spēļu iezīmes.

  • Open, bezšuvju pasaule ar pilnīgu rīcības brīvību
  • "Nākotnes vīzija", kas iezīmē iespējamos objektus darbībai
  • Šaujamieroču trūkums no galvenajiem varoņiem, visas cīņas ir roku rokā
  • Ar svarīgu un sekundāru uzdevumu pieejamību

Iegremdēšana spēļu telpā.

Par Spoguļu pilsētu jūs skatīsieties meitenes Faith acīs, kas sniedz informāciju tieši klientu rokās, pārvietojoties skriešanās uz pilsētu, darot reibinošus trikus. Viņa Running ir piegādes pakalpojuma cilvēku vārds, un viena diena nonāk pie uzņēmuma Elysium sazvērestības, kas veic slepenu attīstību.

Boss Faith mēģina apturēt meiteni, bet viņa sāk pētīt savu, un tagad viņas uzdevums ir ne tikai izmantot pilsētas arhitektūru, lai atrastu jaunu kustības veidu, bet izbēgtu no viņas vajātājiem, kuri mēģina izvēlēties artefaktu, kas noticis viņas rokās.

Galvenā vieta parka parku jumtiem, bet savā straujā tempā Faith izmanto visas iespējas, lai pārvietotos. Tas palīdz gaisa vadiem, kabeļiem, caurulēm, līstēm, sietiem. No jumtiem tā iekļūst ēkās, un tā atradīsies dungeons, kur tā nav tik kristāla kā pilsētas augšējā daļā.

Arī atvērtā pasaule zināmā mērā ir ierobežota. Veicot misiju, varonis pakāpeniski atklās jaunas teritorijas kartē, bet atklātās vietās izvēlas jebkuru virzienu.

Skoro jūs varat lejupielādēt Mirrors Edge 2 Catalyst un uzzināt, ka Faith ir neapbruņots, lai gan viņas vajātāji ir bruņoti pie zobiem. Bet, pateicoties lieliskajai fiziskajai apmācībai, tā var ne tikai ātri atstāt bīstamo zonu, bet arī, ja nepieciešams, uzvarēt rokā-rokā, kas to pielīdzina superherožu elitei.

varoņu attīstās misiju laikā, demonstrējot viņas dzīvo raksturu un emocijas. Spoguļi Edge 2 Katalizators datorā sola būt dinamisks, ātrs un unikāls. Novietojiet jaunus maršrutus un izpētiet Faith spējas, izmantojot pabeigtos objektus, lai pabeigtu misijas.

Jums būs dažādi uzdevumi un mīklas, un jūs varat izvēlēties zemes gabala virzienu. Piedalieties masu sprinta sacensībās, kurās jums ir nepieciešams sasniegt noteiktu punktu no konkrēta punkta, parādot labāko rezultātu. Un Puzzle Hacking puzzle, jums ir nepieciešams kāpt uz stenda pati, atveriet to un atzīmējiet savu uzvaru, atstājot savu etiķeti vietā korporatīvo propagandu.

Apkopojot.

Izziņotās iespējas iedvesmo, vēl aizraujošākas vēlmes iegādāties Mirrors Edge 2 Catalyst. Šaušanas, dziedājumi, misijas, korporācijas ar noslēpumainām norisēm, spiegošana uz cilvēkiem, mirdzošs pilsēta un Mircors Age 2 stuntas parka parku triki ir tas, kas gaidīs spēlētājus jaunajā rotaļlietas versijā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more