Grāmatzīmes

World Oksaroy

Citi nosaukumi: Oxsar World, World Oxsar

Pasaules Oxsar online - ir multiplayer pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes kosmosa stratēģiju, kurā spēlētājs būs paplašināt savu impēriju un palielināt ietekmi citās galaktikās ar nosaukumu galveno mērķi - kļūt par galveno Visumā!

Oxsar World online, nav nepieciešams instalēt spēli klientu un ir pieejams jebkurā pārlūkprogrammā, izņemot šajā spēlē jūs varat spēlēt uz iPad2, iPad, iPhone, iOS un Android.
Lai sāktu spēli, World Oxsar tiešsaistes reģistrāciju. To var izdarīt divos veidos:
1) Izmantot sociālo tīklu kontu, piemēram, Facebook, Mail. ru, VK un Klasesbiedri. Noklikšķinot uz vienas no pogām sociālo tīklu (neatliekama vajadzība, ka, ja ir reģistrēts konts), un izpildiet norādījumus, lai nokārtotu reģistrācijas procesu spēlē;
2) tieši no spēles, noklikšķinot uz "Register", kas jaunā logā, kas atveras, ierakstiet attiecīgajos laukos lietotājvārdu, e-pasts, parole un akceptēt vienošanos ar spēles noteikumiem. Tālāk, noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu uz šo spēli Reģistrēties Oxsar visā pasaulē.

Un tagad jūs varat redzēt, ko spēle piedāvā Oxsar World Online. Notiek pēc reģistrācijas spēli, izvēloties izvēlnes iespēju "Planet", nosaukt savu planētu. Un dodas uz "Settings", jūs varat iestatīt savu spēli saskarne (āda spēle, fona stilu, galda stilu, komplekts bildes vienību, un tā

Šajā spēlē spēlētājs var izvēlēties vienu no šīm profesijām: Universal (nav specializācija), Shakhtar Donetsk (specializējas ieguves resursu) uzbrucēja (specializējas uzbrukumiem), aizsardzības nozare (specializējas aizstāvību) un tankists (specializējas štancēšanas jaudu) .

Sasniegums sistēmu, sākotnēji iet cauri pamatizglītību. Turklāt nepieciešams būvēt saules elektrostaciju, lai nodrošinātu siltumu un elektroenerģiju mūsu planētu.

Spēle ir resursi, piemēram, metāla, silīcijs, ūdeņradis un enerģētikas kredīti (Jūs varat iegādāties tos par reālu naudu). Ar katru jaunu attīstības līmenis mīnu, un palielina resursu.
Metāls - tas ir lētākais izejvielas, bet, bet tai ir vairāk nekā jebkas cits. Galvenais elements atbalsta struktūrām ēku būvniecības un kuģu.
Silicon - šis resurss ir nepieciešama visiem transportlīdzekļiem un ēkām. Pamatmateriāls būvniecības elektronisko elementu un sakausējumu.
Ūdeņraža - šis resurss ir nepieciešama kā degvielu kuģiem, gandrīz visi pētījumi, apskati galaktiku, kā arī izmantošanai sensora falanga.
Enerģija - tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu enerģiju raktuvēm un sintezatoru.

Online spēles World Oxsar ir Galactic Siltummmainis - ir vieta, kur var apmainīties ar resursiem, kas ir pieejami pārpilnību par steidzami nepieciešamajiem resursiem.
Spēlēt online spēle World Oxsar galvenokārt nodarbojas ar dažādu konstrukciju ēku, un lai palielinātu ātrumu ēku būvniecībā, ir nepieciešams, lai uzbūvētu rūpnīcu roboti, kas nodrošina vieglu darbu, un ko var izmantot būvniecībā planētu infrastruktūru.

Uzglabāšana metāla un silīcija, ūdeņraža tvertnēm, pētniecības laboratorijas, raķešu bunkuriem, kuģu būvētavā, aizsardzības iekārtu ... un vēl daudz vairāk, ne mazāk par nepieciešamajiem ēkas, kas būvētas attīstībai savu impēriju.

Papildus ēkām, Pasaules Oxsar online spēle ir milzīgs arsenāls kuģi, kas ietekmē viņu spējas. Šī mazā kravas automašīnas, un lielas kravas, Fighters un Cruisers, Death Star Destroyer ... un, vispār, izvēle ir iespaidīgs! Aizsardzības arsenāls ir arī lielā augstumā. Šeit un Laser uzstādīšana, un Rocket, Plazma un jonu lielgabalu, dažādi vairogi utt

Online spēle World Oxsar izmanto unikālu kaujas sistēmu un savas simulators cīņas. Spēles Marketplace ļaus tirgot resursus, kuģiem un artefaktus no citiem spēlētājiem. Un veic pētījumus, kas spēlē pašlaik ir 20 sugas, var pavērt jaunas tehnoloģijas un spēcīgākās ieroču sistēmas.

Play spēli tiešsaistes pasaulē Oxsar iespējams, piedalās nodošanas sistēmas, piesaistot jaunus spēlētājus uz spēli, un, lai to saņemtu prēmijas. Jūs varat arī pievienoties klana (kas dos zināmas priekšrocības), vai izveidot savu. Nonākšana Chat, varat tērzēt ar citiem spēlētājiem.

Rezumējot, es gribu teikt: spēlēt World Oxsar būs ļoti aizraujoša. Izveidot ekonomisko un militāro infrastruktūru par tās planētas, un doties kolonizēt citas. Iekarot jaunas zvaigžņu sistēmas un galaktikas. Es jums visu, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu spēlēt World Oxsar to Oxsar World Reģistrēties atgādināt. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more