Grāmatzīmes

World Est

Citi nosaukumi: Este World

Popular pārlūka spēle Esteworld labāk pazīstams kā pasaules Est internetā, piedāvā fantastisku pasaule pilna ar ekstrēmiem piedzīvojumiem izklaides quests un iespaidīgu cīņas formātā PvP (spēlētājs pret spēlētāju). Online spēle World Est stilu un iemiesojums ir ļoti līdzīgs ar klasisko žanru - spēle "Dungeons un Dragons" (jeb "D & D").

Tās galvenā priekšrocība, jums būs iespēja novērtēt, sāk spēlēt World Est, ir pilnīga rīcības brīvība spēļu metodēm un praktiski nepieejams komerciāli motivēts.

Minimālās sistēmas prasības attīstītājs norādītās, neattiecas uz konfigurāciju datoru (biroja standarta PC spēles būs perfekti), un koncentrēt uzmanību uz darba pārlūkiem. Proti - pirms sākat spēlēt spēli online World Est pārbaudīt savu pārlūkprogrammu (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) - būtu jāatļauj un sīkdatnes iespējots JavaScript. Ja jūs nezināt, kur un kā to pārvērst par spēli mājas lapā ir detalizētas instrukcijas par katru pārlūku atsevišķi.

Tātad, no tehniskās puses rīkoties, lai izveidotu kontu. Pievienoties World Est ir daudz ieteikumu un paskaidrojumus. Šeit maksimāli aprakstītas iespējamās nepilnības un kļūdas, kuras nedrīkst pieļaut vārds veidots katru veidu, kas ir labvēlīga jūsu reģistrāciju spēlē World Est bija veiksmīga un uzticama. Nu, ja tu būtu precīzāk, jums būs nepieciešams segvārdu (nosaukums) nākotnes raksturu, savu pasta adresi slepeno jautājumu + Atbildēt un daži sarežģīts parole . Ja vēlaties, varat aizpildīt veidlapu ar personas datiem. Turklāt, online reģistrācija World Est uzreiz nozīmē atlasi rases un klases varonis . Jūsu izvēle piecas sacensības un sešas klases .

Tātad, vairāk par sacīkstēm, kurā jūs varat spēlēt spēli online World Est. Pirmais un populārākais - tas Cilvēki . Galvenā priekšrocība šajā skrējienā - līdzsvars starp prasmēm un spējām. Ir tādi, kas tic cilvēki "viduvēji", bet tas ir tikai triks. Un pats svarīgākais, ir pieejama tikai cilvēkiem, visus ieročus un visām klasēm. Otrais sacensības - tas elfi , gudri un mierīgie burvji, viņi var atvairīt par sevi ārkārtas gadījumā, bet, ja iespējams, mēģiniet nevis ķerties pie agresiju. Trešais sacensības - Half-elfi - radies, sajaucot cilvēku un elfu rasēm. Tie ir spēcīgāka nekā viņu senči, sakarā ar to, ka mums bija no tiem spēcīgākais kvalitāti (īpašības). Smieklīgi sacīkšu - Halflings . Tā rūķīšus šādas huligāniem, savu kuģi - sīko zādzību un priekšrocības - veiklība un attapība. Rūķi - pēdējā sacensību, visvairāk veikls dzīves pārdomām. Tie ir sveši kara vai gaismas amatniecības, viņi izmanto, lai strādātu un izdzīvotu rēķina iegūto līdzekļu. Attiecībā uz rakstura klasēm, jūsu raksturs būs iespēja kļūt par Paladin vai Warrior Ranger Druid vai Priest mags vai Thief . Vienīgais, kas jāņem vērā, Est World Online spēle, kurā katrs sacensības nav pieejamas visas sešas klases, tāpēc jābūt uzmanīgiem, jūsu izvēles.

Interesanti, ka pasaules Est spēlēt var sākt no otrā līmeņa, kas ir nepieciešams, lai efektīvi izplatīt brilles par īpašībām un darbojas veiksmīgi arēnā cīņā ar sevi, lai kļūtu iesācējs. No otrā līmeņa jums ir atļauts pievienoties jebkurai klana. Turklāt, sākot ar ceturto līmeni, jūs jau tagad var izveidot klana, kas ļaus jums gandrīz no paša sākuma, lai darbotos tikai uz to reputāciju.

Visās iepriekš aprakstīto spēli World Est online paver plašu telpu spēlētājiem piedzīvojumu braucieniem - daudzveidīgas ainavas ar dažādiem visu dzīvo radību, noslēpumainu salu pilna ar pārsteigumiem un drūms dungeons, uc Tādējādi attīstītu, cīņa, ceļot un iegūt daudz iespaidiem šo noslēpumaino un neparasto pasauli Est.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more