Grāmatzīmes

Burvju pasaulē

Citi nosaukumi: Burvju pasaule, Mira Magia, Magic World

Varētu atrast sev jauku, mazu, maz pasaulē pilnībā brīnums, kas tiek mērcēts maģijas un burvestībām, kur brīnumi notiek visu laiku, kur tas ir silts un mājīgs, un es gribu palikt tur uz visiem laikiem? Tad jaunā pārlūka spēle Magic World online - tas ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams darīt. Interesants stāsts, skaists interfeiss un brīnišķīgs dizains neatstās vienaldzīgu. Palikt nedaudz burvis, šamanis, druīds vai burvis, sajust spēku un izturību savās rokās, radīt brīnumus, tikai vienu gājienu viņa burvju nūjiņu. Burvju pasaulē tiešsaistes spēle palīdzēs jums atgūt pārliecību, ka pastāv brīnumi.

Lai atskaņotu World Magic nav nepieciešams daudz datoru un interneta pieslēgumu. Ja jums ir pieeja, kas nozīmē, jūs varat spēlēt spēli online burvju pasaulē, jo spēle neuzliek nekādas īpašas sistēmas prasībām. Arī sāka spēlēt, jums ir nepieciešams reģistrēties. Pievienoties spēlē Magic World sastāv no vairākiem priekšmetiem. Jums būs nepieciešams:

· Lai iekļautu savu spēlētāja vārdu,

· E-pasta adrese

· Paroli.

Reģistrs burvju pasaule ir pabeigta.

Tas ir burvju pasaules tiešsaistes reģistrācijas noveda pie spēles sākuma. Jums priekšā būs ļoti interesants veids. Šajā spēlē jūs stāvēt zemnieks-mags, kas aug ļoti pārsteidzošu un neticami augi, piemēram:

· Sēņu cilindru

· Magic acis,

· Snake zāle

· Amanita

· Rīta rasa, un daudzi citi.

Viss, kas Jums apkopoti labi jūs varat pārdot jūsu kaimiņiem vai tikai citiem spēlētājiem, nopelnīt to. Bet ne tikai smags lauku darbos ir gaida jūs spēlē. Magic World Online spēle jums sagatavojis daudz pārsteigumu. Wheel of Fortune - viens no tiem. Tas ir, ja jūs varat veikt dāvanas, kas būs noderīga, lai jūs saimniecībā. Arī skaitļi skaidri spēle notiek sociālo aspektu, kā jūs varat:

· Saruna ar spēlētājiem

· , Lai pārdot un pirkt preces

· Pieņemt dāvanas no kaimiņiem

· Iesniegt tos ar savu unikālo augiem.

Pasaules izvietot tiešsaistes burvju jums par 12 līmeņa spēli quests alķīmiķis. Tās ir darba vietas, kas jums būs jāiet cauri, lai iegūtu kausu. Jūs gaida eksāmeniem, un tikai pēc to nodošanas, jūs varat pāriet uz augstāku līmeni. Turklāt ciemats ļoti bieži notiek dažādas sacensības, un jūs varat piedalīties tajos un ekstrahē uzvarēt. Spēle ir svēts koks, kuru jūs varat atrast debesīs. Šeit jums būs iespēja nodot Ritual Magic pārveidi, kā arī iepazīties ar reitingu par summu burvju pārnestu vielu svēto koku pasaulē. Un tas vēl nav visi pārsteigumi, kas ir izvietot jums online spēle World burvju. Jūs varat izmantot dažādus viļņus, lai padarītu savu pasauli labāku vietu. Galu galā, jūsu saimniecība būs nepieciešama aprūpe un uzmanība, un vienīgais veids, kā jūs varat pārvērst vienkāršu dārzu fairyland, kur ir burvju un brīnumu. Arī spēlē jūs sagaida maz pūķis, kas uzticīgi kalpos jums un ļauj jums lidot, ja jūs godīgi rūpēties par viņu un rūpēties par to.

Jūs jau grib spēlēt tiešsaistes spēles World of Magic? Tad nav jāgaida, un sākt World Magic spēlē tieši tagad, nepalaid garām prieks apmeklēt burvju zemi, pamāt ar burvju nūjiņu un radīt brīnumus. Palīdzēt burvju pasaulē, jo viņam vajag labu un pieredzējušu zemnieku, laipns un gudrs burvis vai burvis, un kaimiņi ir nepieciešams palīgs, jo bez tiem nevar rīkoties. Mācīties viļņus un pārvarēt visus šķēršļus, kas radīsies jūsu ceļā. Izbaudiet nepārspējamu pasaules burvju un burvība un saņemt no daudz pozitīvu emociju. Izveidojiet savu gabals paradīze un atpūsties, jo šeit neviens netraucēs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more