Grāmatzīmes

Ministrija kara

Citi nosaukumi: Ministrija kara

Ministrija un karš online - multiplayer pārlūkprogrammu balstīta stratēģijas spēle bezmaksas modeli. Notikumi iekšpusē spēle pasaulē attīstīties reālā laikā, lai jūs vienmēr ir iespēja iejaukties situācijā. Nozvejotas viduslaikos, tu dosies savu impēriju un uzņemties uzdevumu darīt visu iespējamo, lai padarītu to plaukt. Ir jāveic titānisks darbs, lai pārveidotu savu izskatu un kļūt gudrs komandieris, lai atspoguļotu no visām briesmām, kā arī iegūt no citiem, kas ir slikti.

Lai soli atpakaļ laikā, jums būs nepieciešams ministrija un karš reģistrāciju. Kad jūsu konts tiks nekavējoties varēs izveidot raksturu un iet, lai apmierinātu nezināmu virtuālo dzīvi.

Jautāt, kāpēc jums vajadzētu spēlēt šo spēli ministrija un karš ? Daudzu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tāpēc, ka jums būs unikāla iespēja veikt tik daudz kā pieci attīstības posmiem, proti, Savage Vecums , Dark Vecums , feodālās Vecums , pils Vecums [ _39_] un Empire Vecums . Ar katru soli jums visiem jaudīgāku un pārliecināti. Otrkārt, jums ir izvēle, ko kļūt. Jums izlemt, kāda vispiemērotāko kultūru. Roma, Ēģipte, Persija, vai varbūt China? Visi šie civilizācijas to īpašās prēmijas, daži dzīvesveidu, īpašas karaspēks. Civilizācija, kas būs vadīt, jums ir radīt pasaules kundzību. Ja tas izdodas - tad sasniedza augstāko mērķi. Treškārt, turot ministrija un karš spēlē, jums nekad nebūs garlaicīgi. Ir tik daudz dažādas nodarbību vienkārši nedod otro atpūtu! Jums būs darbā un būvniecība, un izvēlieties karavīrus par viņa armiju, un rūpēties par mājdzīvniekiem, kas galu galā kļūst par lielisks palīgs cīņā, un tomēr pastāvīgi sausa dodies kādu stratēģiju izvēlēties pats par nākamo kaujas. Attiecībā uz dzīvniekiem, viņi ir svētīti (trīs sugas) un laimīgs mājsaimniecības (arī trīs sugas). Salīdzinoši karavīri vajadzētu zināt, ka ir jāizvēlas rūpīgi, un darīt to, kas ir nolīgt cīnītājs, jūs varat vietējā krodziņā. Nu, ceturtā, spēle ministrija un karš piedāvājumus, piemēram plašs dažādu iekārtu, kas pretoties kārdinājumam izmēģināt to darbībā var tikai muļķis. Iekārta ir sadalīta četrās kvalitātes līmeni. Katrs līmenis ir norādīts tās krāsa - balta, zaļa, zila, violeta - no jaudīgākajiem iekārtas uz vāja, attiecīgi. Ak jā, un tas vēl nav viss! Laikā spēle, jūs varat atrast sabiedrotos un darīt neiedomājamas lietas. Pievienojoties ģildei - pareizo lēmumu. Vairāk, ka ministrija un karš piedāvā šo bezmaksas labumu.

Būtu teicis par papildu priekšrocībām projekta. Šajā spēlē ir daudz spēles elementu, kas jums patiks ar baudu. Jūs uzzināsiet, kā izmantot velvju arhitektūras mākslu, akmens renesanses manuskriptu salvija, kobalta rūdas, grāmatu cēls pirmdzimtības, pase Arcadia, šoks karaspēks, rafinēts zelta. Pārvarot viens pēc otra piecām dažāda vecuma, jums būs pieredze ļoti daudz aizraujošu piedzīvojumu. Šis ceļš no sākuma līdz beigām ļaus vilcienu kā garīgās spējas un fizisko. Esi aktīvs, un viss, kas jums veiksies! Ļaujiet jūsu spēle ar šo spēli būs patīkams un neaizmirstamu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more