Grāmatzīmes

Minion Rush

Citi nosaukumi:

Minion Rush ir ļoti jautra spēle ar jaukiem tēliem, ko spēlēt mobilajās ierīcēs. Grafika, kā jau šādām spēlēm pienākas, ir koša, multenes stilā. Mūzika var uzmundrināt ikvienu, un audio efekti rada neticamu atmosfēru!

Šajā spēlē jūs sagaida daudz jautrības:

  • Pārvariet daudz dažādu šķēršļu aizraujošas pakaļdzīšanās laikā
  • Izvēlies apģērbu un ekipējumu galvenajam varonim
  • Savāc bonusus un banānus, veicot maršrutu
  • Izvairieties no viltīgām lamatām, kas var jūs ļoti palēnināt
  • Liek ļaundariem raudāt no aizvainojuma
  • Pārspēj citus spēlētājus tiešsaistes sacensībās

Spēlēt Minion Rush nav grūti, un spēle sniegs jums daudz pozitīvu emociju.

Tavs uzdevums ir vadīt skrienošo minionu, izvairīties no slazdiem un šķēršļiem. Vāc banānus, kas ļaus tev pārvērsties par superminionu, kuram nevar rūpēties par visiem šķēršļiem. Šī lielvara neturpinās ilgi, un turpmāk jūs gaidīs vēl daudzi pārbaudījumi.

Izstrādātāji ir sagatavojuši daudzas sacensību vietas katrai gaumei. Katrai vietai ir unikāls izskats, šķēršļu un slazdu kopums. Tāpēc katru reizi, piedaloties sacīkstēs jaunā apvidū, jābūt pēc iespējas uzmanīgākam.

Pat ja jums neizdodas, neuztraucieties, nākamreiz, iespējams, jums vajadzētu darīt labāk.

Mēģiniet savākt visus ceļā sastaptos banānus. Šie skaistie augļi ļaus jums īstajā brīdī būtiski nostiprināt raksturu.

Savācot pietiekami daudz lielisku, svaigu banānu, iegūsi iespēju iekļūt čempionātā, kurā sacentīsies ar daudziem spēlētājiem no visas pasaules par vērtīgām balvām.

Brīvdienās un sporta čempionātu laikā spēle tiek pārveidota. Ir jauni tematiskie maršruti, kuros var laimēt unikālus apģērba gabalus un citas balvas.

Kad apmeklējat spēli katru dienu, jūs saņemsiet ikdienas un iknedēļas dāvanas.

Spēle neļaus jums garlaikoties pat tad, ja atrodaties vietā, kur nav Wi-Fi vai mobilā interneta. Daži spēļu režīmi joprojām ir pieejami pat tad, ja spēlējat bezsaistē.

Spēļu veikalā varat paplašināt sava varoņa garderobi vai iegādāties citas noderīgas preces un resursus. Ir iespējams veikt pirkumus par spēles valūtu vai reālu naudu. Sortiments tiek atjaunināts, labāk apmeklēt veikalu biežāk, lai nepalaistu garām atlaides.

Par to izveidi rūpējas 100 000 izstrādātāju. Spēlei regulāri tiek izdoti atjauninājumi, kas piedāvā vairāk tematisko apģērbu, dekoru priekšmetu un jaunus dažādu tēmu ierakstus.

Spēle var būt lieliska izklaide transportā un ne tikai jebkura vecuma cilvēkiem. Kad sāc spēlēt, smaids tavā sejā ir gandrīz garantēts.

Varat lejupielādēt

Minion Rush bez maksas operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un neļaujiet minioniem izgāzties pasaules jautrākajās sacīkstēs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more