Grāmatzīmes

Mini Mini Farm

Citi nosaukumi:

Mini Mini Farm ferma ar dažiem RPG elementiem. Grafika ir vienkāršota pikseļu stilā, arī skaņas dizains veidots kā klasiskajās spēlēs.

Spēle sākas ar smieklīgu cilvēciņu, kurš dodas izpētīt jaunas teritorijas. Viņš pastāvīgi atkārto kampaņā, ka kādreiz viņš dzīvos kopā ar ģimeni kaut kur šajā rajonā. Mazais cilvēciņš ceļo pa mežu un savāc resursus pa ceļam. Tā būtībā ir apmācība. Pēc kāda laika viņš ierauga mazu ciematiņu. Katrs no iemītniekiem viņam uzdod uzdevumus, par kuriem saņem monētas, kuras sakrājot varēs iegādāties sev nelielu mājiņu.

Iegādājoties mājokli - spēlēt kļūst vieglāk, bet jums joprojām ir jāstrādā.

Spēlē jūs gaida daudz interesantu un aizraujošu lietu.

  • Audzējiet kokus
  • Audzējiet labību laukos
  • Rūpējieties par dzīvniekiem
  • Tirdzniecības preces
  • Mājas interjera sakārtošana

Šis ir saīsināts darāmo lietu saraksts, patiesībā spēlē ir daudz vairāk interesantu lietu.

Galveno varoni tev nebūs grūti savaldīt, viņš ir diezgan patstāvīgs un ātri domā. Viegli uzmin, kas jādara, tiklīdz viņš ir īstajā vietā.

Papildus produktu ražošanai jums ir jāizpēta apkārtējā pasaule. Veicot uzdevumus, jums būs jātaupa monētas, jo pasaule ir sadalīta zonās un par pāreju uz jaunām vietām būs jāmaksā.

Jūs varat veikt uzdevumus no ciema iedzīvotājiem, kurā dzīvo spēles galvenais varonis, vai no ziņojumu dēļiem. No ziņojumu dēļiem saņemsi dāsnāku atlīdzību par uzdevumiem, taču reizēm var arī nopelnīt no vietējiem iedzīvotājiem.

Rūpes par dzīvniekiem spēlē ir unikāla un vairāk atgādina abpusēji izdevīgu sadarbību. Piemēram, govij būs jāsamaksā noteikts daudzums monētu, lai to atļautu slaukt. Ar citiem dzīvniekiem viss notiek līdzīgi. Par maksu var stādīt arī augļu kokus un krūmus, taču vēlāk gūtā peļņa dabiski ir tā vērta. Viena no interesantākajām aktivitātēm spēlē ir makšķerēšana. Makšķerēšana ir ne tikai aizraujoša un aizraujoša nodarbe, bet arī izdevīga. Noķertās zivis tiek automātiski pārdotas, un jūs saņemat monētas, kas ir vajadzīgas burtiski visur spēlē.

Saimniecība spēlē ir diezgan neparasta un apvieno nepieciešamību ražot produktus ar apkārtējās pasaules izpēti un izpēti. Tas padara spēli interesantāku un neļauj tai kļūt par rutīnu, kad bezgalīgi atkārtojat vienas un tās pašas darbības.

Pēc kāda laika būtiski paplašināsies galvenā varoņa sabiedriskais loks, būs arvien vairāk iespēju kļūt patiesi bagātam ar uzdevumiem.

Viņš var pat romantiski iesaistīties un izveidot ģimeni ar daudziem maziem bērniem.

Laiks spēlē nemanot lido patīkamos darbos. Svētkos tiek rīkoti dažādi konkursi. Ir arī sezonas pasākumi. Izstrādātāji neaizmirst atjaunināt spēli, pievienojot tai vēl vairāk funkciju.

Varat lejupielādēt

Mini Mini Farm bez maksas operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Sāc spēlēt un palīdzi mazajam cilvēciņam piepildīt viņa sapni, dibināt ģimeni un dzīvot mājīgā lauku sētā skaistajā dabā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more