Grāmatzīmes

Varētu un Magic duelis Čempionu

Citi nosaukumi: Varētu un Magic duelis Čempionu

Might & Magic duelis Čempionu tiešsaistes spēles - bezmaksas pārlūka spēle karti, nepieciešams izmantot stratēģiju. Jums tiek transportēti uz aizraujošu fantāzijas pasaulē, kur jums cīnīties ar spēlētājiem, kā jūs pats, vai sejas off ar mākslīgo intelektu. Ņemot kopumu kartēm, kas sastāv no šādiem veidiem, kā vienību, notikumi, burtiem, viļņus un veiksmi, jūs varat darīt lielas lietas. Sakāve palīdzēs pareizo taktiku, kaujas spēku lojālu režīmu, izveicīgs izmantot burvju viļņus, un spēja radīt notikumus, kas būs uz rokām. Iespējams, stāsts varētu un Magic duelis Champions tiešsaistē šķiet pazīstams. Jo projekta uzņēmums Ubisoft Quebec izveidots labākajās tradīcijās no interneta ir jautri. Tomēr nedomāju, ka spēle Might un Magic Duel of Champions ir plaģiāts liekās tēmas. Tas ir daudzas funkcijas, kas var lūdzu, pat visprasīgāko lietotāju.

Pirmā lieta, jums ir nepieciešams, lai iekļūtu ārkārtas pasaulē - tas ir Might & Magic Duel of Champions reģistrāciju. Kad jūs izveidojat jūsu konts būs iespēja lejupielādēt klientu. Ir vērts pieminēt, ka jums tiks nosūtīts e-pasts ar aktivizācijas atslēgu pakalpojumu UPlay. Izmantojot saites, jūs atklāsiet piekļuvi virtuālo realitāti. Pievienoties spēlē varētu un Magic duelis Champions - process ir diezgan vienkāršs. Uzmanīgi aizpildot prasītos laukus (lietotāja vārds, e-pasta adresi, paroli, dzimšanas datums), un pārbaudes, kas apstiprina atbilstību noteikumiem, jūs varat būt pārliecināti, ka administrācija nekavējoties nosūta minēto vēstuli. Attiecībā uz sistēmas prasībām, lai gan šis jautājums nav apnikt jums. DuelofChampions spēle šajā sakarā nav kaprīzs un baudīt spēle ir pilnīgi iespējams, izmantojot vidējo datora iestatījumus.

Tātad, ja jūs sāktu pirmo reizi jaunajā pasaulē? Tā jums būs spēlēt pusē vienu no esošajām frakcijām, sākumā, lai veiktu izvēli. Varētu un Magic Duel of Champions jūs varat spēlēt kā daļu no ordeņa rīkojuma vai Inferno Necropolis. Atkarīgs frakcija sākuma komplektu par kartes, kas jums piemīt. Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat paplašināt esošo klāstu kartes. Laika gaitā, jūs nopelnīt naudu (zelta vai plombas), ko jūs varat tērēt pēc saviem ieskatiem. Piemēram, par visu klājiem vai atsevišķu komplekti karšu iegādi. Ja ir vēlēšanās vlazhivat nekustamā nozīmē, neviens jūs aizvedīs tiesības uz to. Tātad, ja jūs nevēlaties tērēt laiku uz uzkrāšanu spēlē valūtā, iegādāties jaunas kaujas vienības par reālu naudu.

Kā notiks cīņas? Darbība notiek uz laukuma, kas sadalīta 16 pozīciju kartēm. Jums ir uzliku up rindās karavīru, ņemot vērā to, ka dažādas vienības pildīt savas funkcijas. Archers, eņģeļi, zombijiem, Griffins, hellhounds, paladins, dēmoniem, skeletiem izveidoti uzbrukums. Aiz karavīriem ir varonis. Ja jūs samazināt dzīve bar ienaidnieka varoni līdz nullei, tas paliek neaizsargāts. Jums vajadzētu darīt visu iespējamo, lai sasniegtu šo mērķi. Bet neaizmirstiet, šeit, ka sapņi un jūsu pretinieks, cik ātri vien iespējams, lai saņemtu jums. Par rezultātiem, kaujas ietekmē Karšu lietošana vienību ne tikai. Kas notiek dramatiski var mainīties, ja, protams, ir kartes laimes notikumi vai viļņus. Nodara viļņus, kuru viņš nav gaidīt, kā arī palīdzību, lai palielinātu savu spēku cīnītāji vai izārstēt, ja nepieciešams, bojāto vienību. Un spēlēt kārtis uz laimi un notikumiem, jums ir asiņošana varonis skaitli sauc par "liktenis." Ar palīdzību Fortune kartes jums iespēju radīt vidi, kas nav īpaši novērtēs pretinieku. Patiešām, šajā gadījumā, jūs maināt to, kas notiek viņu labā. Nu, notikumu kartēm, vai arī divas jaunas kartes no klāja, vai arī nodot nevajadzīgu mēģināt izdarīt labu karti. Tas ir īpaši svarīgi kritiskās situācijās, kad tas sāk likties, ka jums nekas, lai saglabātu.

In parametru "liktenis", un raksturs ir apveltīta ar dažādām īpašībām: izturību, maģija un veselību. Rūpēties par savu pieaugumu, atklāt jaunas iespējas. Jums ir arī apsvērt, ka visas kārtis patērē enerģiju. Tātad, mums ir nepieciešams, lai kontrolētu plūsmu un tā rūpējas par uzkrāšanu. Vispār, spēlēt varētu un Magic duelis Čempionu ir ļoti rūpīgi. Galu galā, viens nepareizs solis varētu ienirt tevi bezdibenī, un pareizos lēmumus tuvāk sabrukumu ienīst pretinieku.

Protams, jūsu vieta pasaules ranga sistēmas, tādējādi ir rādītājs panākumus. Lai ikviens šeit cenšas atgūt savu vietu saulē. Protams, daudz kas ir atkarīgs no veiksmes, bet smags darbs var darīt brīnumus! Jā, kāda jēga diskutēt ilgi? Sākt spēlēt spēli Might & Magic duelis Čempionu tieši tagad, un parādīt visiem, ko viņi spēj! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more