Grāmatzīmes

Might and Magic: Heroes. Karaļvalsts

Citi nosaukumi: Might and Magic, Varoņi Might un Magic

Might and Magic: Heroes. Valstība - iemiesojums pasaules slavens tiešsaistes stratēģija

Heritage solis kulta stratēģija tīkla plašumos kļuva bezmaksas tiešsaistes spēles Might and Magic: Heroes. Valstība. Tomēr tagad tas ir - reālā laika stratēģija spēle. Sākotnēji Might and Magic: Heroes karaļvalstij tiešsaistē 2011.gada beigās spēle tika pilnībā lokalizēts krievu valodā.

Pievienoties spēles Might and Magic: Heroes. Valstība nav kādas grūtības. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai dotos uz oficiālo mājas spēle, kur jums ir nospiest sarkano pogu, kas saka "Play". Tad jums tiks piedāvāts izvēlēties izdarīt pusēm (ir 4). Might and Magic: Heroes. Valstība pēc reģistrācijas, jums norādīt vārdu un emblēmu, kas būs oriģināls karte ar citiem karavīriem. Neaizmirstiet, ka jūsu izvēlētie simboli parādīsies visos ziņojumos, kurus publicējat. Nākamais solis: jums ir jādomā par nosaukumu jūsu pilsētas vārdu un izskatu varonis, kur unikalitāte - tā ir "plus" par jūsu nākotnes spēļu darbību. Tad nospiediet uz "Izveidot valstībā" un fāzes reģistrs varētu un Magic: Heroes. Valstība - veiksmīgi pabeigta!

Tātad, Might and Magic: Heroes. Karaliste online spēle, kur galvenais instruments kontroli pār karaļvalsti ir varoņi. Jūs varat īrēt tos krodziņā. Katram no viņiem būs tās, protams, tas ir atkarīgs no daļu no pilsētas. Maksimālo skaitu, lai player trades - 3, un katrs no tiem var būt no trim līdz pieciem prasmes. Spēlēt spēle varētu un Magic: Heroes. Karaliste tiešsaistē nozīmē - daudz ceļo un cīnīties. Šo sesiju laikā jūs saskaraties dažādas artefaktu, bet tikai astoņas no tām ar jums var būt katru rakstzīmi.

Armijas Might un Magic: Heroes Kingdoms Online - militārā spēka pamatu pamats, kas sastāv no grupām - Grupas radības tāda paša veida, cīnās kopā. Lai cīņa ietekmē gan no varoņa īpašībām un aizsargspējas reģiona un pilsētas, viļņus un artifacts. Kas brīnišķīga spēle Might un Magic: Heroes. Karaliste online, tas ir fakts, ka neskatoties uz cīņas iznākumu, zaudējums karaspēka būs tikai 30%. Tas ir, pat ja cīņa tika iznīcināta visu savu armiju, galu galā jūs "atgriezties" 70% no sākotnējā skaita karavīru.

Lai veiksmīgi spēlēt spēli online Might and Magic: Heroes. Valstība ir nepieciešams pievērst lielu uzmanību attīstību pilsētā. Galu galā, nav gatavojas resursu nolīga armijas un varoņiem. Pilsēta atrodas centrā reģionā, kas sastāv no 24 kvadrātiem, cilvēka monstriem. Uzvara pār tām nodrošina piekļuvi artefaktus, 4 mīnas vai vienkārši brīvas vietas būvniecībai. Struktūras nodrošina bonusu aizsargu un palīdzētu attīstīt savu ekonomiku.

Kad sākat spēlēt Might and Magic: Heroes. Valstība, ir svarīgi zināt, ka jums tiek garantēta piecpadsmit aizsardzību no uzbrukumiem, lai attīstītu spēles un stiprināšanai pilsētā. Arī nav cietis, zinot, ka jūs varat izveidot aliansi ar līdz pat 20 dalībniekiem. Viņu zeme ir iekļauta arī aliansē, kas nodrošina labāku aizsardzību jūsu vietā. Apmaiņas resursu starp locekļu alianses parasti veic abpusēji izdevīga, jo katra pilsēta ir pavisam 4 pašu mīnu, lai gan varētu un Magic: Heroes. Valstība ir 7 tiešsaistes resursiem (kā arī sākotnējo avotu).

In Might un Magic: Heroes. Karaļvalsts lietotājiem būs pasaules Ashan plosījuši karš starp četrām tautām:

• Knights

• Demons

• necromancers

• Raganu

Galvenais mērķis katram spēlētājam - lai atjaunotu kārtību un dot pasaules cerību uz labklājību un mierīgu nākotni. Tāpēc ... iet par to, baudīt visas priekšrocības, spēles un vinnē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more