Grāmatzīmes

Mikrovolti

Citi nosaukumi: Mikrovolti

Mikrovolti tiešsaistē - bezmaksas multiplayer dinamiska spēle, kas ir 3 D šāvēja ar trešo pusi. Izmantojot dažādus transporta veidus, jūs varat baudīt iespaidīgu cīņas, kas notiek vietās, reālistisku krāsains spēli. Jums ir atkārtoti iesaistīties, veikt daudzas interesantus darbus, rūpēties par ieroču, sūknis savu raksturu, mēģiniet, lai nopelnītu vairāk nekā in-game valūtā, lai varētu vizuāli konfigurēt varoni savā veidā. Par dažādām lietām, plašas kartēm, dažādiem transporta veidiem un atdzesē rakstzīmes daudz - tas viss jūs atradīsiet mikrovolti Online, projektu, kas tika izveidota ar NQ spēles 2010 , un parādījās internetā, pateicoties puišiem no RockHippo Productions . Pievienoties spēļu kopienai un izbaudīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

Pirms jūs varat lejupielādēt mikrovolti, jums ir nepieciešams, lai izveidotu kontu. Konts tiek reģistrēti šādi:

- Aizpildīta nepieciešamos laukus (lietotāja vārdu, paroli, apstipriniet paroli, Nick, E - mail , apstiprināšanu e-pasta adreses)

- Izvēlieties drošības jautājumu, kas iekļaujas nākamajā rindā atbildot;

- Ievadiet kodu no attēla,

- Put atzīme, kas apliecina vēlmi saņemt biļetenu.

Paturiet prātā, ka nosacījumi pakalpojumu un privātuma politiku pieņem tevi, pats fakts, reģistrācijas, tā ka pat apstiprinātu neko. Izveidot bezmaksas kontu, un jūs varat baudīt spēle, kas, ja vēlamajā konfigurācijas datora. Lai gan tas ir godīgi teikt, ka ieteicamās sistēmas prasības pilnīgi zems

- Operētājsistēma WindowsXPSP2/Vista/Windows 7;

- Procesors Pentium 4 2. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz;

- Grafika GeForce 5600 / Radeon 9600

- 512 MB RAM;

-2 GB brīvas vietas uz cietā diska.

Pēc tam, kad visas formalitātes būs nokārtotas, un klients ir instalēta datorā, jūs varat sākt spēlēt mikrovolti. Pirmkārt, lai izvēlētos rakstzīmi. Pieejamie klases:

- KNOX grūts ārpuse, bet veida dvēseli. Joko viņam pirmajā vietā. Un zina, un zina, kā izmantot likumus ielas.

- Naomi - sievietes tēls ar izskatu lelli. Friendly, gudrs, smiling, spēj dejot skaisti šo burvīgo persona zina, kā ieviest ienaidniekus neskaidrības.

- C . H . I . P . - Humanoid ar maināmiem ķermeņa daļas . Tas mehanizēta lelli, kas savākti no daļām atrasti poligonā. Atšķirīgas nepacietība un kāre mūžīgā cīņā.

- Pandora - viru, pavedinoša lelle izmantojot velnišķīgu triku. Sāncensis Naomi un hater vīriešu visu mūžu dara ar ļoti dusmas.

Nu, kas tev visvairāk patīkams?

Kā jau minēts, spēle var lepoties Mikrovolts plašas izvēles režīmi. Jūs, protams, jautājums, ko īsti režīmi pieejami tiem lietotājiem, kam patīk virtuālo izklaidi. Atkarībā no režīma, spēlētāji ir sadalīti sarkano un zilo komandu. Bet kurā pusē jūs nebūtu, vajadzētu censties. Jums vienmēr vajadzētu rūpēties par ieguvumiem un saglabāt MicroPoints, kuri tiek piešķirti par nogalināšanu ienaidniekiem. Paplašinot tās iespējas sūkāt raksturs, un izstrādāt vairāk un vairāk dizzying varoņdarbiem! Ļaujiet ikvienam vājo līmenis būs prieks, un ikdienas garastāvoklis - tikai varavīksne! Pēc mikrovolti spēli un radījis, lai jūs varētu aizmirst garlaicība uz visiem laikiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more