Grāmatzīmes

Microsoft Flight Simulator

Citi nosaukumi: Microsoft Flight Simulator

Game Microsoft Flight Simulator - civilo lidojuma simulators. Vesela virkne jautājumu, kas sāka savu vēsturi, kā tālajā esamību viena tūkstoša nine simti septiņdesmit otrā gada. Bet ražotāji ražot šīs spēles slavena kapitālsabiedrība Microsoft. Jūras spēle sniedz prieku un atstāj vislabāko iespaidu.

Bet tas nav pārlūkprogrammu balstīta rotaļlieta, tādēļ, ja jums ir izteikuši vēlmi spēlēt, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Microsoft Flight Simulator. Varbūt, lai sāktu, lai redzētu Microsoft Flight Simulator video un ekrānšāviņi, vai vismaz izlasīt šeit sniegto informāciju.

Game Microsoft Fly Simulator ir ļoti reālu pamatu. Aizraujoši fizika lidojuma, un tādējādi sarežģījot transporta vadību pieejams tikai šeit - lidaparātu. Spēle iezīmes visu plaknēm, no kuriem izvēlēties veidu. Tikai šeit:

• Nekustamā lidostu;

• nosūtīšana atbalstu;

• Autopilota;

• Laika apstākļus;

• mācību kurss;

• modeļus un lidostas izveide.

Real Lidostas - Jums ir unikāla iespēja spēlēt uz gandrīz visām galvenajām lidostām ar reāliem datiem, ainavas.

Nosūtīšana atbalsts - viss, spēle jums atbalstu, tāpat kā reālajā pasaulē, dispečera pakalpojumus un saldu balsi, no otras puses, no stieples.

Autopilots - ja nepieciešams, var pārvietot, tāpat kā dzīvē, automātisko režīmu.

Laika apstākļi - jūs apsteigs visu veidu laika apstākļiem. Un vēl labāk. Ko darīt, ja ir savienojums ar internetu, jūs varat nonākt reālā laikā ar laika apstākļiem.

Training Course - kā jebkurā datorspēle, jums iet ar sākotnējo apmācību pirms neatkarīgā lidojums klajas debess.

Radīt modeļus un lidostu -, ir unikāla iespēja. Lai to izdarītu, jums tiks dota visu nepieciešamo.

In Microsoft Flight Simulator spēle spēlēt pati ir jautri. Tikai šeit, pateicoties lielisku grafiku, jūs varat pacelties no faktiski esošajām lidostām. Un vispār, lai redzētu jebkuru punktu no mūsu planētas. Jo jūs varat lidot tik zema un augstu vērtēts. Pirmajā versijā, jūs varat lidot tieši blakus Elfivoy torni vai pāri teritorijā blīvu džungļi. Otrajā gadījumā, protams, patiesībā visa teritorija pārvērtīsies mozaīkas, varbūt nedaudz nepietiek izsekot. Bet, ja jūs uzskatāt, visas izdevīgus plusus spēli, ka šis ir tikai mazs trūkums.

Tā rezultātā, piloti pievienoties komandai un izveidot virtuālo aviosabiedrība. Un nodarbojas celt tos. Labs attaisnojums, lai izsauktu draugam un veikt jaunas.

Kā jums? Jau juta vēlmi izjust varu šo debesu telpas?

Un tas jums ir nepieciešams tikai apmeklēt vietni un Microsoft Fly simulācijas spēles Download. Censties zināt Debesu pasauli un laicīgu pasauli apskatīt putna acīm.

Tā kā visi darba ņēmēji, vecāki šo rotaļlietu ieguldīti ne tikai labāko saviem spēkiem, bet arī dvēseli. Un visiem faniem mīļākie.

Doties uz vietas. Šeit gaida savu izskatu. Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more