Grāmatzīmes

Mezolīta

Citi nosaukumi: mezolit, mecosoprāns

Mezolīta online - ir shareware multiplayer lomu spēle, iegremdējot primitīvas pasaulē. Jūs varat paskatīties uz pasauli caur acīm cilvēks, bija apmēram pirms 15 000 gadiem.

Play spēli online mezolīta ļoti interesants, jo veidotāji ir centušies atjaunot dzīvnieku pasauli, kas pastāv jau daudzus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras. Ja jūs vēlaties būt kurpes primitīvas cilvēks, ir pienācis laiks, lai reģistrētu kontu, bet pirms tam redzēsim, kas sistēmas prasības izvirza izstrādātājiem.

Online spēle ir pārlūkprogrammu mezolīta, ti, lai atskaņotu to, jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt datorā, papildus programmatūru. Jums tikai nepieciešams interneta pieslēgums un Adobe Flash Player versiju 9 vai. 0. labākais pārlūku spēle ir Google Chrome.

Reģistrācija mezolīta spēle ir ļoti vienkārša, un var nebūt nepieciešams, ja jums ir konti sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, Mail. Roux vai Klasesbiedri. Ja tā nav, vai arī jūs vēlaties, lai izveidotu kontu, kas nav saistīts ar sociālajiem tīkliem, reģistrācija mezolīta baudīt. Sev priekšā uz kādu pergamenta tiks sagatavots divas zīmes - būs nepieciešams izvēlēties dzimumu maz cilvēku un dot nosaukumu. Tad mezolīta online reģistrācija prasīt ievadīt paroli un e-pasta kastē. Jums būs nepieciešama arī, lai piekristu noteikumiem lietotāja līgumu un spied play.

Mezolīta online spēle sākas ar to, ka jums ir nepieciešams iziet pirmo testu, jo jūs, cilvēki no cilts bērni tufa, 15 gadus vecs, un, ja tas ir izturējušas pārbaudi, kļūt pieaugušo. Tātad, jūs esat "Veltījums mednieki" - pirmā no daudzajām spēļu viesiem (īpašu uzdevumu). Lai sekmīgi pabeigt quests saņems pieredzi, dažādas trofejas un atlīdzības.

Raksturs, kad tu spēlē mezolīta, būs tādas interesanti skaitļi kā

- Fed

No izsmelšanu, lai pilnībā. Pie pilnas sāta piedeva raksturs izpaužas piedzīvot iegūt vairāk zobus un mazāk varētu būt ievainoti. Sāta samazinās, kad jūs off-line. Raksturu var barot pārtiku iegādāties powwow.

- Tūrisms

Šis rādītājs palielinās, ja jums nav spēlēt. Atpūtušies raksturs ļauj palielināt, lai iegūtu pieredzi.

Lai spēlētu šo spēli online mezolīta, raksturs ir jābūt vienai no ieguves profesiju

  • Ādas
  • Vākšana

Un viens no ražotājas

  • Amatniecība
  • Apstrādi
  • Burvība

Atkarībā no sarežģītības darbu, pieaugs un jūsu darba prasmes, kas saņem gan spēļu naudu - zobus.

Lai aizsargātu savu bagātību un mīļajiem būs pieejami trīs veidu ieroču:

  • Easy: cirvis, klubs, aizsardzībai - vairogs
  • Heavy: pieejams ar 6 raksturu līmenī, šķēpu un cudgel
  • Izmet: Bolas un viņa Rockets - Bolas

Bez tam, jums būs dažādas kaujas prasmes, kuras var iegādāties gan no trenera, vai par kaujas, un pakāpeniski attīstīt tos. Ar 6 līmeņos ir pieejami īpašie talanti, kas palīdzēs jums apgūt īpašas cīņas paņēmienus.

Cīņā ar citu spēlētāju laikā, jūs varat izmantot dažādas viltības, lai uzvarētu

  • Kara Horn palīdzēs jums uzbrukt ienaidniekam jomā, kurā kaujas ir aizliegta
  • Marķēšanas alkoholiskie un lielas stiprie alkoholiskie dzērieni apcietinājums pasargātu jūs no saviem ienaidniekiem

Kad jūs spēlēt mezolītu, jums būs apmierināti ar attīstītās tirdzniecības attiecības. Var piedalīties izsolē, un arī zobi, nopirkt cita veida valūtu - kristāliem.

Arī var iegādāties dažāda veida apģērbu, kas būs īpašas īpašības.

Spēle dod iespēju pievienoties grupai, piemēram, vai mamuts medības vairāk jautrības iet uzdevumus. Spēlētāji grupas var sazināties ar otru īpašā tērzēšanā.

Ja jūs vēlaties, lai ienirt pirmatnējo pasauli, justies kurpes primitīvas cilvēks medības mamuts vosmitonnogo, tad jums ir pienācis adresi, un, protams, baudīt spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more