Grāmatzīmes

Metro: Last Light

Citi nosaukumi: Metro: Last Light

Metro: Last Light spēle radīta žanrā šāvēja 1 personai. Tas ir turpinājums spēli Metro 2033. Izstrādātāji Metro: Last Light atteicās viņai bija balstītas uz notikumiem otrā grāmata D Glukhovski. Tika nolemts izveidot spēli, kas būs tiešs turpinājums pirmajai daļai.

Ja jūs nolemjat, lai lejupielādētu Metro: Last Light, jūs uzzināsiet, ka varonis otrajā daļā ir arī Artjoms. Šajā laikā viņa galvenais uzdevums - lai novērstu pilsoņu karu starp iedzīvotājiem dažādu metro stacijas. Izstrādājot rezultāts ir identificēti 3 pamatprincipi:

1. Ietaupot atmosfēras šausmu Metro 2033.

2. Dažādot veidu ieročiem.

3. Uzlabot tehnoloģiju Metro 2033.

Visi uzdevumi tika pabeigti, un tagad Metro: Last Light pc Artjoms būs nepieciešams atrisināt haosu, kas balstās uz darbībām un pasākumiem, kas notiek Metro2033. Nav aizgājuši mutanti ir arī cīnās pret nacistiem un sarkans ar otru. Un visiem ir jācīnās.

Boevki Metro: Last Light mēs piedāvājam shematiski iedalīt divos veidos: apšaudes un cīnās ar cilvēkiem un medīt visus monstriem veidu. Apšaudes sākās labākais, ka k parādījās izstrādātāji sola īstu fiziku objektu, kā arī uzlabota AI. Jūs izskatāties, un Toms tagad ir tikai trīs "stumbrs", katrs no tiem var tikt sūknē vai ir palielinājies firepower vai abgreydiv tā straujāku redzi.

, Lai palielinātu to cīnās ar pretiniekiem ieročiem Metro: Last Light tiek iesniegts daudz plašāks. Ieroči dažreiz piedzīvojusi radikālu pārskatīšanu. Tagad ir iespēja iegūt ekskluzīvu Ierocis: RPK ložmetēju 45 kārtās, modifikācija Kalash AKSU šauteni snaiperis VSSK "izplūdes", sešu čaulu automātiskā bise Velopal.

Kā redzams, palika labākos mašīnpistoles, bises un revolveri, taču piebilda, snaipera šautenes un miniguns. Un tas nav darīts velti. Tagad, kad jūs kļūstat Metro: Last Light spēlēt, tad tikties ar ļoti biedējošu mutantu priekšniekiem

OMedveditsa - sedz mutantu.

OGigantskaya garneles.

Orino-dzemdes vampīri.

Jāatzīmē, ka Metro: Last Light kopumā ir laba. Tas ir ļoti profesionāli deg alas un tuneļus, nevainojamā stāvoklī, kas rakstzīmes. Nāciet uz virsmas, visi nokrišņi, migla, dubļi ir ļoti dabiski. Pilnīgi darīts balss: gaudošana mutanti kliedzieni un citas skaņas ļoti gleznainā un ticama.

Bet, ja jūs joprojām nav izlemts, vai spēlēt Metro: Last Light, jums vajadzētu lūgt interneta Metro: Last Light video un redzēt visu, ko ir teicis firsthand. un redzēt visu, ko ir teicis firsthand. Nevienam nekaitē nāks uz spēles oficiālā mājas http://store. steampowered. com/agecheck/app/43160 /, reģistrēties tur un nokļūt garu spēli. Un pēc tam instalēt Metro: Last Light datorā, lai saprastu, kas emocijas izraisīt jums šo spēli. Mēģināt! Iet par to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more