Grāmatzīmes

Metro 2033

Citi nosaukumi: Metro 2033

Metro 2033 - ir datorspēle, ko Ukrainas studijas 4A spēles, izveidoja šo spēli žanrā pirmās personas šāvēja 2010 par tāda paša nosaukuma romāna D Glukhovski "Metro 2033". Izstrādātāji diezgan radoša pieeja procesu apstrādes skatuves. Viņi nolēma paplašināt epizožu skaits un pievienot alternatīvu atsevišķi.

Ja jūs nolemjat, lai lejupielādētu spēli Metro 2033, tad sāka spēlēt, jūs uzzināsiet, ka darbība notiek pēc trešās pasaules kodolkara, pēc kura visi izdzīvojušie nokāpa metro stacijas, kas kļuva neatkarīgas pilsētvalstis, kas ir apsūdzēti kara komunisti un fašistu tirgotāji. Jums tiks iepazīstināti ar galveno varoni Andrew vienkāršs puisis, kas dzīvo metro stacijas "ENEA" un nejauši iekritis dīvainos apstākļos. Stalker Hunter uzdod viņam ir ļoti svarīga misija ... Mēs ne atstāstīt stāstu uz Metro 2033 spēli spēkiem jums neprognozējams.

Metro 2033 spēle, kurā daudz rakstzīmju. Bez šī Artem

• Alexander "Dry" Sukhov - Artem patēvs.

• Hunter - loceklis ordeņa "Sparta".

• Jack - viens no Artem.

Un Bourbon, Han, Andrew "Master", Saša, Ullman, Paul Maxim Komarov, Miller, Daniel, Vladimirs, Borisa un Stepans.

Ja jums vēl nav izlēmusi, vai lejupielādēt Metro 2033, iesakām lūgt interneta video Metro 2033, redzot, ka jūs pārliecināties, ka spēle ir skaista grafika un PhysX efektiem. Daudzos video, jūs varat redzēt, cik brīnišķīgi apgaismojums spēlē ir iedarbināta nelielu objektu, radot atmosfēru pasaulē dzīvoja-in.

Kad sākat spēlēt Metro 2033, tad iet viņai jūs neizbēgami sastopas ar dažāda veida ienaidniekiem. Šī mutants vampīri, vienmēr uzbrūk grupas, tas pediņš kas arī sagrupē uzbrukumu. Tikai tā būs mazāka, un ļoti ātri. Nāciet uz virsmas, jūs varat izpildīt peld dēmonus, un tomēr ir ļoti bīstami mutanti - aizbildņi. Ir vēl viens veids mutantu - bibliotekārs, ļoti liels un rada ievērojamus zaudējumus. Ir Nosach ka jums uzbruks, neatkarīgi no parastās fiziskiem uzbrukumiem un pat izmantot īpašu akustisko vilni. Un mums nav uzskaitīti visi mutanti ir tikai 15 sugas.

Jo monstriem lielas nepatikšanas sagaidīt no visiem slepkavas un locekļi dažādu grupu veidiem, kuros Metro 2033 četri gangsteri, komunisti, fašisti, un rangers. Tāpat minētie ienaidnieku jums var satikties tuneļos patoloģiskas izpausmes.

Mēs palikām uz aprakstu ienaidniekiem, un ir skaidrs, ka tie būs nepieciešams, lai cīnītos. Spēle ir pieejama to iznīcināšanu, kā tehniku ​​un ieročus. Atkarībā no tā, kāda stila jūs izvēlaties, no un būs atkarīgs no atlases kostīmi. Tos iedala standarta Stormtrooper kostīmi (ar nopietnu bruņas, bet pats par sevi ir ļoti skaļš, un tāpēc, pamanāmām), un stelsovye kostīmi (zems trokšņa līmenis, bet ar vāju bruņas).

In-Game Metro 2033 ieroči, kas atrodas pietiekamā daudzumā. Konvencionālie ieroči, ir 14 sugas: nazis, pistole, motherfucker (mazjaudas mašīna rokdarbi), Kalash, NE (kluss jaudīga mašīna aprīkota ar lāzera redzes), Doublet bise, gaisa šautene Tihar, sešu shot bise Uboynik, iglomet Helsing (dzinumi bultas) avtodrobovik, elektriskā lielgabals Dzelzceļa un dinamīts. Lai palīdzētu varoņi ir vēl divu veidu ieroču molberts, deviņi veida iekārtu un divu veidu bruņas.

Es gribu teikt, ka spēle Metro 2033 - ir ideāls pārstāvis savā žanrā, un mēs iesakām jums personīgi pārbaudīt. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more