Grāmatzīmes

Metro: Exodus

Citi nosaukumi: Metro Exodus

Metro Spēle: Visuma Metro Exodus Metro 2033.

Ukrainas attīstītājs 4A spēles, sensacionāla spēļu sērija "Metro 2033", ko viņi iedvesmojuši no romāniem D. Glukhovsky, turpina iepriecināt jaunus izlaidumus. Par 2018. gadu plānots izlaist episko šāvēju no vadošās personas, kurā būs visi šausmu un slepenās darbības elementi. Metro: Exodus ir piepildīta ar drūmām atvērtas telpas un dungeons ainavām. To var atskaņot uz platformām:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Krievija pēc kodolkara.

Kodolkatastrofas notika 2013. gadā, un tās izraisīja postošas ​​sekas, lai gan tas bija diezgan sagaidāms. Tagad ir 2036. gads, un visa Krievijas Federācijas teritorija ir savvaļas tuksnesis, ko apdzīvo briesmīgi mutanti.

.Galvenais varonis joprojām ir Artems, bet tagad viņam ir sieva Anna, ar kuru jūs jau esat iepazinušies gan no literārās versijas, gan ar iepriekšējo spēļu sēriju. Bez tiem joprojām ir izdzīvojušie, un kopā viņi pārveido Aurora tvaika lokomotīvi, lai bruģētu ceļu uz austrumiem. Pēc viņu domām, tur ir iespējams sākt dzīvi no nulles, bet ir daudz šķēršļu un briesmu.

Kad izstādē parādījās E3, paziņojot, ka drīz būs iespējams spēlēt Metro: Exodus, daudziem tas kļuva par īstu pārsteigumu, un man jāsaka, ka tas ir diezgan patīkams. Videomateriāls piesaistīja parasto spēlētāju, kritiķu un žurnālistu uzmanību. Viņš tika saukts par visvairāk aizraujošu un labāko no visām piekabēm, un daudzi teica, ka viņiem šī spēle bija visvairāk gaidīta. Iedvesmojoties no izpilddirektora D. atbalsta Bloch atzina, ka šim projektam šis projekts ir vislielākais no visiem, kas viņai bija jādara.

Iedvesmojoties no projekta spēļu izstrādātājiem STALKER ar savu post-apokaliptisko pasauli. Ņemot vērā ideju kā pamatu, tās radīja lineārus līmeņus un plašas atvērtas teritorijas. Tāpat kopā ar jau pazīstamām darbības mehānikām būs ievērojamas izmaiņas, kas spēlēs arī svaigu sajūtu plūsmu.

Par to, kas ir zināms no viņa vārdiem un paziņojumiem, var secināt, ka produkts izrādījās ļoti foršs, un Metro: Exodus lejupielāde ir tā vērta. Agrāk varoņi gāja pa iznīcināto Maskavas metro, bet tagad viņi ir nolēmuši izkļūt, tāpēc pastāvīgi mainīsies ainava. Ievērojami dažādo ainavu un to, ka notikumi aptver gadu, kas nozīmē izmaiņas laika apstākļos, gadalaikos, diennakts laikā, kā arī dzīvniekus. Mēģinot izdzīvot, varoņiem vienmēr jābūt brīdinātiem, turot pasauli ap acīm. Tajā pašā laikā rūpīgi izpētīt objektus apkārt, lai nepalaistu garām neko noderīgu. Pat patronu pāris mašīnai var glābt dzīvības, un to nedrīkst atstāt novārtā.

Sākot ar Metro: Exodus spēlēt, gatavoties, lai notikumi strauji virzītos, un spēlētājiem ir nepieciešama laba reakcija, spēja ātri pieņemt lēmumus. Galvenie ienaidnieki ir dzīvnieki, kas zaudējuši savu iepriekšējo šarmu. Tagad tas ir briesmīgs radījums, kas slimo ar asinīm. Būs arī citu ienaidnieku banda no cilvēkiem, kas ir iesaistīti zādzībās un viegli dzīvē, ja apstākļi to prasa.

Metro: Exodus laikā spēlētājiem būs jāizpilda daudzi viesi, jārisina mīklas, jācīnās pret ienaidnieku. Izvēloties vienumus, tos var izmantot noteiktās situācijās, tomēr tā ir dabiska prakse. Ir pienācis laiks doties uz izbrīnu par briesmīgās katastrofas izpostītajām zemēm un mēģināt atrast vietu, kur atdzīvināt dzīvi. Vai varoņi varēs viņu atrast? jā, jā, jo tad viņi ir varoņi. Tas ir tikai par to, kādu cenu viņi gūst un kad tas notiek ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more