Grāmatzīmes

Metin2

Citi nosaukumi: Metin2

Jo metin2 spēlē ir ieteicams tiem, kuri vēlas, lai iegremdēt sevi pasaulē austrumu fantāzijas. Šeit Jūs varat iegremdēt sevi neticami piedzīvojumu, kļūt meistars cīņas mākslas un glābt pasauli no tumsas spēkiem.

Lai spēlētu metin2 vispirms jānodod metin2 reģistrāciju. Lai to izdarītu:

1. Ievadiet savu jauno segvārdu (ieejas).

2. E-pasts

3. Apstiprinātu piekrītat vispārējiem noteikumiem un nosacījumiem spēli.

4. Dažas minūtes vēlāk, jums uz e-pastu tiks nosūtīta vēstule no administrācijas. Izpildot norādījumus, lai vēstuli, jūs varat aktivizēt savu spēles kontu kā dāvanu.

Kad reģistrs pabeigta spēle metin2 metin2 online spēle būs nepieciešama, lai jūs tieši instalēšanu datorā. Lai to izdarītu:

1) Lejupielādēt spēli klientu (jūs atradīsiet to zem "Downloads" uz spēli vietā)

2) Palaidiet lejupielādēto failu un tiešsaistes spēles metin2 sāk instalēt datorā.

3) Neaizmirstiet norādīt vietu datorā, kas notiks tiešsaistes spēli metin2.

Pēc instalēšanas spēli uz jūsu darbvirsmas ikonas parādās metin2 .. Arī Start izvēlnē saīsnes tiks izveidota, lai ievadītu spēlē. Noklikšķinot uz kāda no šīm ikonām jūs aizvedīs uz pasaules metin2 tiešsaistē. Regulāri tiks automātiski atjaunināt spēli, kas neaizņems jums daudz laika. Metin2 Online spēle, tā uzstādīšanu un reģistrācija metin2 pārbaudīta absolūti bezmaksas.

Pēc tam, jums būs nepieciešams, lai pabeigtu informāciju par jūsu kontu ar spēli un izvēlēties serveri spēli. Jūs izveidojāt raksturs var būt tikai uz šī servera. Spēlēt uz citu serveri, izveidot jaunu raksturu.

Veidojot raksturs jums ir nepieciešams izvēlēties savu turpmāko spēļu specializāciju. Spēlēt online spēles metin2 Jūs tiekat aicināti uz šādām klasēm kā varoņi Warrior Ninja Šamanis Sura.

Warrior. Smagās bruņas un smago pārdomātais, kam mačetēm, Warriors ir meistari tuvcīņa. Tāpat, jums nevajadzētu uztraukties par savu fizisko izturību un stingrība. Izstrādājot šo rakstzīmju klasē var mācīties savā īpašumā divroku cirvjiem un Helberds, vai paļauties uz kombinācija klasiskās kaujas - zobenu un vairogu.

Ninja. Tas ir profesionāls slepkava. Viņiem nav vienādas spējas slazda. Kaujas, izmantojiet Krustiņš un priekšgala. Pamatojoties uz to, paļauties uz ātrumu un veiklību.

Shaman. Lieto kaujas un burvju viļņus. Labākā pieeja, lai atbalstītu citus karavīrus. Šamanis balstās uz dziedināšanas viļņus un viļņus, kas uzlabo uzbrukumu un aizsardzību.

Sura. Tā karavīri, kuri apkrāpti tumsā. Pateicoties šim veiksmīgo kaujas tuvcīņa, tie var uzbrukt ienaidniekam no attāluma burvju. Viņi arī pastiprināt lietderība viļņus sevi.

Play metin2 Online spēle, jums ir, izvēloties vienu no trim vietām (impēriju).

Shinzo Empire. Tas ir dienvidu impērija, kas specializējas tirdzniecībā. Izvēloties rajonu, tās ieviešanas, jūsu galvenie uzdevumi būs izkausēt aizsardzību un attīstību tirdzniecības ceļiem.

Jinno Empire. Kas atrodas uz austrumiem no kontinenta. Šī impērija tika dibināta ar militārā klases vecās impērijas. Tāpēc ir ļoti agresīvs pret citiem.

Hundzho Empire. Atrodas rietumu daļā kontinenta. Šī impērija valda reliģiskie līderi. Jo to var uzskatīt par maģisku galvaspilsētu kontinentā.

Game metin2 burtiski pārsteidzoša savā tēlojumā stilā un atmosfēru austrumu fantāzijas cīņas mākslām. Jūs esat noguris no klasiskās kaujas zobenu un priekšgala? Attīstīt savu raksturu un izmantot kā ieroci šķietami labdabīgu zvani un faniem. Tā iet uz priekšu! Trīt savas prasmes godības impērijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more