Grāmatzīmes

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Citi nosaukumi: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 Phantom Pain: Snake atgriežas.

Kad 2012.gadā pirmo reizi tika izsludināta spēle Metal Gear Solid 5 Phantom Pain, to pārstāvēja Dick Moby Studio, kas vēl nebija zināma. Tomēr fani ātri saņēma savienojumu ar iepriekšējo Metal Gear sēriju, un studijas vadītājs Joakim Mogren (Joakims - no Kojima anagrammas) apstiprināja, ka jaunā daļa ir dabisks turpinājums iepriekšējiem stāstiem.

1. 2015. gada 3. jūlijā Kojima Productions savā tīmekļa vietnē uzsāka taimeri, un 4. martā parādījās informatīvs video ar ziņojumu, ka Metal Gear Solid 5 Phantom Pain var lejupielādēt 1. 09 2015 par populārām platformām:

  • PC (Windows)
  • PS3
  • One Xbox
  • PS4
  • Xbox 360

Spēle tiek spēlēta nedaudz aizmirstā slepenās darbības žanrā, kur darbība sastāv no nenovēršamās rakstzīmes kustības telpā. Viņa uzdevums nav nosakāms, un viņš slēpj, ēnas iet no vāka, lai segtu, tajā pašā laikā, cik vien iespējams, mierīgi iznīcinot ienaidniekus, cenšoties netikt atklātas, lai neizdotos misijai.

Kopš spēles spēļu laikā viņi bieži dod priekšroku rīkoties augstprātīgi, atklāti un izaicinoši, piespiežot varoni pretoties reālisma noteikumiem un veicot neticamus trikus šaušanas laikā, reti tiek izmantota Maskēšanās darbība. Daži produkti var tikt attiecināti uz šo žanru, un Metal Gear ir viens no nedaudzajiem, kas turpina to veiksmīgi attīstīt.

Metāla Gear pasaules raksturojums.

As daudziem izdevās lejupielādēt Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, viņi uzzināja, ka darbība sākās laikā, kad pilsoņu karš uz robežas ar Zairu plosījās Angolā, un Afganistānā padomju karaspēks piedalījās karadarbībā.

Metal Gear desmitā epizode bija pirmā, kurā bija atvērta pasaule, kurā varonis var brīvi pārvietoties, jo viņam patīk spēlētājs. Tiesa, ir zināms ierobežojums, kad raksturs ir aizņemts, pabeidzot misiju.

čūskas svina īpašnieks, viņš pēkšņi pamodās no deviņus gadus ilga koma britu militārajā bāzē, kas atrodas Kiprā. No šī brīža, Metal Gear Solid 5 Phantom Pain uz datora nosūta to jauniem testiem, dāsni nododot likteni un liekot dzeloņainas lodes, it kā prasītu atgriezt labumu tik daudziem ziedoto gadu neskartam miegam.

Šķita, ka

XOF tirgotāji par to zina un gaidīja divas nedēļas, dodot Snake laiku atgūties, un pēc tam uzbruka slimnīcai, nogalinot ne tikai darbiniekus, bet arī pacientus. Čūska arī gribēja šūt uzņēmumam, bet pārdzīvojušais pacients Ismaēls iejaucās. Kopā, cenšoties aizbēgt no slimnīcas, tos uzbrūk Burning Man, ko vada Trešais bērna psihisks. Viņi nolaupīja ātrās palīdzības mašīnu, bet nokļūst nelaimes gadījumā, un, pamodoties, Snake redz, ka Ismaēls ir pazudis, bet vajātāji ir atgriezušies. Tad ir tikšanās ar Ocelot, palīdzot Snake aizbēgt, bet tas ir tikai sākums, un vēl ir daudz priekšmetu un tikšanās.

Spēle ir ļoti reāla un skaista, ar sabalansētu vadības sistēmu, un kas nolēma iegādāties Metal Gear Solid 5 Phantom Pain noteikti nebūs nožēlu par iegādi, jo īpaši tāpēc, ka tajā ir krievu versija.

sistēmas prasības.

Site MGS5 fantoma sāpes ievietojis informāciju ar minimālajām un ieteicamajām sistēmas prasībām, kas padara spēles procesu ērtu. Vismaz minimums, lai sāktu spēli, bet jo lielāks ir sniegums, jo labāk.

  • ОС: tikai 64 bitu / Windows 7/8/10
  • procesors: Intel Core i5-4460 (3. \ T 40 GHz). Bet labāk: Core i7-4790 (3. 60GHz)
  • OP: 4 GB RAM (labāka 4 GB RAM un lielāka)
  • Video karte: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB). Labāk: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
  • Piederums: 28 GB.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more