Grāmatzīmes

Metal Gear Rising: Revengeance

Citi nosaukumi: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance spēle, kas iznāca 19. 02. 2013 Un atbrīvot no spēles uz PC bija vajadzīgs gandrīz gads, lai 09. 01. 2014 kad Steam. New Metal Gear spēle, kas tika izstrādāta ar uzņēmuma Platinum spēlēm, kas ir autors, viens no labākajiem Slashers šodien. Turklāt, tas tika izveidots kopā ar Kojima Productions. Tā rezultātā, mēs iegūstam datorspēle, kas iznīcina visus zināmos kanoni, Slashers un ievieš jaunu daudzpakāpju cīnīties sistēma. Ja jūs vēlaties lasīt tiešsaistē Metal Gear Rising: Revengeance pārskatīšanu, tas ir ne tikai, lai redzētu skatu kritiķi, ka Metal Gear Rising: Revengeance - ir ne tikai neticami stāvas rīcība fantastisku Visumu, bet turpinājums garu visu saglabāto spēles veidā un gari dialogi kodeku, kā arī pazīstami rakstzīmes un mājieni sākotnējo sērijas. Just Revengeance - ir spin-off, ja jūs neesat īpašos noteikumos - piemēram, to, ko tas nozīmē, lai filiāles no galvenā sižeta ar savu unikālu stilu.

Spēles mehānika ir balstīta uz diviem pīlāriem. "Pirmais valis" - stāsts līniju un ražošanas, "otrais valis" - viņš Slashers stila Bayonett. Galvenais varonis ir parastās masīvs uzbrukumiem, un to, ko sauc Blade Mode. Velkot sliekšņa, spēlētājs sāk savu raksturu šajā režīmā, un tieši ap to palēnina laiku, un Raiden šķiet manevru iespējas.

Saki man, jebkurā citā datorspēle, jūs varat brīvi pārvietoties pa vertikālām sienām milzu debesskrāpju un steidzas taisni pie jums raķetes, un pat sadalīt ienaidniekiem, helikopteri un milzu roboti gabalos? Galu galā, kā ieroci spēlē tur kibermechi, katanas un visas dažādos asmeni. Vienkārši Metal Gear Rising: Revengeance pc

Var izmantot duci ieročus. Jebkurš šaujamierocis varonis mūsu spēli nemanīja.

Bez parastās režīma uzbrukumiem ir zobens, kas var kontrolēt, pateicoties streiki tiesības stick. Šajā režīmā uzbrukuma ir daudz destruktīva. Ja jūs vobodnom režīmā ar kontiem ar ienaidniekiem, jums tiks dota Points "zandatsu", kas japāņu valodā nozīmē "samazināt un veikt." Šie punkti ir ļoti svarīgi, jo tie ļauj atgūt ne tikai veselību, bet arī mērogu zobena bezmaksas, likvidējot šķidrumu no atmirušajām cyborgs muguriņas. Papildus Metal Gear Rising: Revengeance PC ir dubultā mačete, kas ir saistīti ar šķērēm veida. Tātad, tos var uzlādēt un tās noņemt bruņas ar lielu ienaidniekiem. Ir arī diezgan reti spēļu ieroci sauc sai, kas izskatās kā neliels Trident dunci un iespēja pull jūs uz ienaidnieku, un pēc tam nekustīgas ienaidnieks elektriskās izlādes. Bez tam, ieroči, kas attiecas uz sekundāro, ir vairāki Combo uzbrukumiem ar kopumu noderīgas funkcijas.

Ja jums vēl nav izlemts, vai jūs Metal Gear Rising: Revengeance lejupielāde, tad mēs jums iesakām lūgt tiešsaistē Metal Gear Rising: Revengeance Video, redzot, ka jums būs vieglāk pieņemt lēmumu. Daudzās video jūs redzēsiet boss cīņas. Un Metal Gear Rising: Revengeance priekšniekiem arī sniedza neticami kvalitatīvi, Platinum spēlēm. Turklāt, pēc cīņas ar boss Raiden iegūst jaunu ieroci milzīgu destruktīvu spēku un neticamu ātrumu, kā arī citas unikālas iespējas.

Apmeklējiet oficiālo spēli vietā, lejupielādēt spēli un iegūt baudu no tā. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more