Grāmatzīmes

Apvienot Karalisti

Citi nosaukumi:

Mergest Kingdom ir puzzle spēle par objektu sapludināšanu. Spēlē jūs redzēsiet skaistu karikatūru grafiku un neparasti detalizētu pasauli. Mūzika ir jautra un pacilājoša, balss aktierspēle ir labi nostrādāta.

Jūs sāksiet spēlēt Mergest Kingdom uzreiz pēc tam, kad būsiet pabeidzis īsu pamācību, kas parādīs, kā spēlēt, un izskaidros noteikumus.

Spēlei ir sižets, un, ejot pa līmenim, jūs kļūsit par interesanta, pasaku stāsta dalībnieku.

Šeit ir daudz ko darīt:

  • Apceļojiet maģisko pasauli
  • Izgatavojiet priekšmetus, lai izpildītu uzdevumus, un rīkus šķēršļu pārvarēšanai
  • Lai uzvarētu ļaundarus un briesmoņus, ar kuriem jūs varat saskarties, izveidojiet varoņus, izmantojot saplūšanas maģiju
  • Uzcel sev māju, iekārto tās interjeru
  • Audzējiet dārzu un rūpējieties par kokiem tajā

Spēlē nebūs laika garlaikoties, jo augstāk esošajā sarakstā ir tikai neliels saraksts ar interesantām un aizraujošām lietām, kas jūs gaida.

Pirms sākat, izvēlieties varoni, kuru vēlaties spēlēt.

Ir vairākas iespējas:

  1. Ledus karalis Beringtons, kuram pieder neskaitāmi dārgumi
  2. Zakzobu neticams dzīvnieku audzētājs
  3. Mardželota nāvējošo dunču īpašnieks un slēdzeņu īpašnieks

Katram no varoņiem ir savs raksturs un vēsture, ko varat iemācīties spēlējoties. Tāpat kā parastiem cilvēkiem, katram no spēles iemītniekiem ir savas unikālas prasmes un vājās vietas. Apsveriet šo.

Papildus uzskaitītajiem spēlē ir daudz citu tikpat interesantu varoņu.

Padariet pasaku salu par savu māju, pielāgojiet to tā, kā jums patīk. Apvienojiet jebkurus priekšmetus jebkurā veidā, lai iegūtu visu nepieciešamo.

Izveidojiet jauna veida radības, no kurām jebkura būs unikāla un neatkārtojama.

Izpētiet jaunas karaļvalsts zemes, lai atrastu vairāk artefaktu un iegūtu resursus, lai izveidotu visu, ko vēlaties. Tās ir ļoti lielas teritorijas, lai visur apmeklētu, būs nepieciešams daudz laika, ko pavadīsi risinot interesantas mīklas un pildot uzdevumus.

Jūsu mājas būs vesela pilsēta ar maģisku dārzu. Tikai jūs izlemjat, kas tas būs. Veidojiet mājas pēc savas gaumes un aprīkojiet to interjeru. Stādiet dārzā eksotiskākos augus.

Pievienojieties spēlei, lai regulāri apmeklētu savu māju un saņemtu iknedēļas un ikdienas pieteikšanās balvas.

Apmeklējiet spēļu veikalu ar brīnišķīgu sortimentu, kas tiek atjaunināts katru dienu. Daļa no tur piedāvātajām precēm ir pieejamas par spēļu valūtu, vērtīgākie piedāvājumi tradicionāli ir tikai par reālu naudu.

Svētku laikā ir dāsnas atlaides. Turklāt šādās dienās var piedalīties konkursos un iegūt unikālas balvas, kas pieejamas tikai šajā periodā.

Atjauninājumi spēlē pastāvīgi ienes kaut ko jaunu. Vairāk apgabalu kartē, jauni varoņi un vēl vairāk vienumu, ko apvienot.

Varat bez maksas lejupielādēt

Mergest Kingdom operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt, lai iekļūtu pasakainajā pūķu, raganu un bruņinieku pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more