Grāmatzīmes

Apvienot raganas

Citi nosaukumi:

Merge Witches ir spēle mobilajām platformām par vienumu apvienošanu. Šeit jūs redzēsiet augstākās kvalitātes karikatūru grafiku. Mūzika palīdzēs uzlabot garastāvokli, ja ar to kaut kas nav kārtībā. Spēles varoņi ir labi izrunāti.

Kādreiz bija debesu pilsēta, kurā dzīvoja labas raganas, bet kādu dienu, kad nekas neparedzēja nepatikšanas, tai uzbruka ļaunie monstri. Viņi iznīcināja visas ēkas un uzlika spēcīgu burvestību visiem apmetnes iedzīvotājiem. Sena leģenda vēsta, ka kādu dienu tiks atrasts glābējs, kurš pilsētu atjaunos vēl labāk, nekā tā bija, iepriekš apbēdinājis iedzīvotājus.

Jūs varat būt tas glābējs, taču jums priekšā ir daudzas lietas:

  • Izpētiet apkārtni un izkliedējiet lāsta miglu
  • Apkopojiet resursus, kas izkaisīti ap
  • Izveidojiet rīkus, lai gūtu panākumus
  • Atjaunojiet pazudušās ēkas, izmantojot kodolsintēzes maģiju
  • Izkliedēt pilsētas iedzīvotājus, sazināties ar viņiem un izpildīt viņu uzdevumus

Būs grūti izdarīt visu uzreiz, bet ar laiku, pēc tam, kad būsiet apbēdinājis labās raganas, tās varēs jums sniegt padomu un sniegt interesantus uzdevumus ar balvām.

Nav nepieciešams atjaunot apburto pasauli tādu, kāda tā bija. Visu ierobežo tikai jūsu iztēle, padariet to labāku.

Savāc neparasti jauku mājdzīvnieku kolekciju, un, tā kā pasaule ir maģiska, jūs varat sazināties ar viņiem un pat veikt papildu uzdevumus, kas dos jums daudz atlīdzību.

Spēlē jūs gaida interesants sižets.

Spēļu pasaule ir milzīga, daudzas zemes gaida, kad pār tām kliedētu lāsta miglu un atbrīvotu tās.

Ir aptuveni 300 līmeņu, kuros varat apvienot vienumus, lai izveidotu vairāk nekā 400 unikālus objektus. Papilduzdevumu skaits ir iespaidīgs, to ir vairāk nekā 600.

Kā jau nopratāt, Merge Witches spēlēšana būs interesanta un aizraujoša.

Spēlē varēsiet brīvi pārvietot jebkurus objektus, pat augus. Piešķiriet pasaulei izskatu, kas atbilst jūsu dizaina vēlmēm.

Apmeklējiet spēli katru dienu, veiciet ikdienas uzdevumus un saņemiet par to dāvanas. Katru nedēļu un mēnesi jūs saņemsiet vēl vairāk atlīdzību, ja nepalaidīsiet garām nevienu spēles dienu.

Savienojiet savu Facebook profilu, lai varētu uzaicināt savus draugus uz spēli.

Piedalieties īpašos pasākumos, kas veltīti sezonas brīvdienām vai citiem nozīmīgiem datumiem. Šajos konkursos jūs gaidīs unikālas balvas un tematiskas dekorācijas.

Spēļu veikals ļauj spēlētājiem iegādāties dekoru priekšmetus, noderīgas preces un resursus. Pirkumus var veikt gan par spēles valūtu, gan par reālu naudu. Ja jūs nolemjat tērēt nelielu summu, jūs arī tādā veidā izteiksiet pateicību izstrādātājiem par viņu darbu.

Sekojiet līdzi jaukākiem varoņiem un apvalkiem ar katru jauno versiju. Turklāt spēļu pasaules platība palielinās.

Varat bez maksas lejupielādēt

Merge Witches operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, jaukas raganas jau gaida savu glābēju, iespējams, ka tas esi tikai jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more