Grāmatzīmes

Apvienot karš

Citi nosaukumi:

Merge War ir spēle, kas veiksmīgi apvieno divus žanrus — vienumu saplūšanu un RPG. Grafika spēlē ir animēta minimālisma stilā, izskatās interesanti. Varoņi ir labi izrunāti, un optimistiskā mūzika rada nepiespiestu atmosfēru. Šeit jums ir jāsavāc kārtis ar cīnītājiem un, tos apvienojot, jāizveido vēl spēcīgāki karotāji, lai pretotos ļaunumam, kas ir sagrābis maģisko zemi.

Pirms sākat spēlēt Merge War, izdomājiet sev vārdu un izvēlieties varoņa izskatu. Pēc neuzbāzīgas, īsas apmācības pabeigšanas varat sākt spēlēt pats.

Sākumā vislabāk ir koncentrēties uz spēļu pasaules izpēti un resursu atrašanu.

Izstrādātāji centīsies neļaut jums spēlē garlaikoties, būs ko darīt:

  • Savāc neuzvaramu armiju
  • Veidojiet savu valstību pēc saviem ieskatiem
  • Iegūstiet resursus un retus artefaktus
  • Apvienojiet priekšmetus, lai izveidotu spēcīgus ieročus
  • Iekarojiet jaunas teritorijas, lai iegūtu vēl vairāk iespēju

Šis ir neliels saraksts ar lietām, kas jūs gaidīs spēlē.

Apvienojiet pūķus un citas radības savā valstībā tā, lai izveidotu spēcīgus karotājus. Izveidojiet savu armiju un vērojiet tās uzvaras.

Iegūstiet episkā līmeņa cīnītājus, kurus ienaidnieka vienības neaptur. Bet šim nolūkam ir jāizpilda daudz uzdevumu, gan sižeta, gan sānu uzdevumi.

Izveidojiet majestātiskas pilis un citas ēkas ar kodolsintēzes maģiju. Jo sarežģītāka un lielāka struktūra, jo vairāk elementu būs jāsavieno pa posmiem, lai to izveidotu.

Lai izveidotu episko armiju, būs nepieciešami vēl vairāk retu resursu, maģisku radību un laika.

Izveidojiet neuzvaramu komandu un paaugstiniet līmeni kāršu komplektā, kas no tās sastāvēs. Visspēcīgākās burvestības tiek atbloķētas tikai jaunākajos līmeņos.

Katra spēles kauja ir neliela šaha spēle, kas jāspēlē jūsu karotājiem. Skatieties, kā notiek neticami iespaidīgas cīņas, kurās piedalās visneparastākās kaujas vienības.

Neaizmirstiet pārbaudīt spēli katru dienu. Par to tiksi apbalvots ar vērtīgām dāvanām, savukārt nedēļas beigās, ja nepalaidīsi garām dienas, saņemsi vēl dāsnāku balvu.

Svētku laikā iespējams iegūt ekskluzīvas balvas un dekorācijas. Citā laikā šī iespēja var nebūt pieejama.

Spēļu veikals ļaus jums iegādāties nepieciešamos resursus un preces par reālu naudu vai spēles valūtu. Piedāvājumi tajā tiek regulāri atjaunināti, bieži notiek akcijas un izpārdošanas ar neticamām atlaidēm. Iztērējot nelielu summu, jūs varat ne tikai atvieglot spēles gaitu, bet arī atbalstīt izstrādātājus, kuri ir ieguldījuši savu darbu spēlē.

Diezgan bieži tiek izdoti

spēles atjauninājumu. Viņi pievieno jaunus varoņus un priekšmetus, papildus tam tiek veiktas izmaiņas un uzlabojumi.

Jūs varat lejupielādēt

Merge War bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad un izveidojiet spēcīgu cīnītāju komandu, kurai nevar stāties pretī neviens nelietis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more