Grāmatzīmes

Apvienot savrupmāju

Citi nosaukumi:

Merge Mansion puzzle spēle mobilajām platformām. Grafika multeniska, skaista, spēles laikā liekas, ka skaties krāsainu multeni. Balss aktierspēle veikta kvalitatīvi, mūzika patīkama un neuzbāzīga.

Spēlē jūs satiksit meiteni vārdā Madija. Viņa pārceļas uz savas vecmāmiņas savrupmāju, kas ir bijusi tukša vairāk nekā 40 gadus pēc tam, kad viņas vecmāmiņa tika arestēta un nosūtīta cietumā.

Spēlē jūs sagaida daudz patīkamu nepatikšanu:

  • Atrisiniet mīklas
  • Izpētiet veco māju, meklējot noslēpumus
  • Atjaunot māju un apkārtējo teritoriju
  • Spēlējiet mini spēles

un vēl daudz vairāk. Spēlēt Merge Mansion nebūs garlaicīgi.

Lai palīdzētu vecmāmiņai, kura pirms daudziem gadiem kļūdas dēļ tika ieslodzīta, soli pa solim būs jāizpēta visa savrupmāja un īpašums. Vietas, kur jums būs jānokļūst, ir nolietotas vai vienkārši piesētas ar atkritumiem. Lai piekļūtu visiem stūriem, pa ceļam remontējot un padarot veco īpašumu apdzīvojamu, būs nepieciešami izveides instrumenti, kas būs spēles galvenais uzdevums.

No pirmā acu uzmetiena spēles dēlis izskatās kā daudzas no trim spēlēm pēc kārtas, taču šī līdzība ir virspusēja, šī spēle ir pilnīgi atšķirīga. Apvienojot priekšmetus spēles laukumā, jums jāiegūst rīks vai lieta, kas nepieciešama uzdevuma izpildei. Piemēram, no rasas slapju lapu vajag apvienot ar pipeti, lai sanāk maza ūdens pudele, tad, apvienojot ar to pašu citu pudeli, sanāk liela pudele un tā tālāk, līdz tiek iegūta vēlamā prece. Nepieciešamā objekta izveide ne vienmēr ir loģiska, kā to var saprast no iepriekš minētā piemēra, taču tas tikai padara spēli interesantāku.

Pakāpeniski atjaunojot māju un tās apkārtni, jūs varat uzlabot Madijas dzīves apstākļus un atklāt ļoti interesantu stāstu no vecmāmiņas dzīves.

Vēlāk informācija, ko varēsiet savākt, ļaus atbrīvot no cietuma vecmāmiņu, kura tika nepamatoti apsūdzēta noziegumā, kuru viņa nav izdarījusi un ne tikai. Spēlei ir diezgan interesants sižets, lai uzzinātu visus pagriezienus, kurus varat spēlēt, spēlējot pats. Bet tikai tad, ja esat pietiekami gudrs, lai tiktu tālu.

Ir dienas un iknedēļas pieteikšanās balvas un nelieli uzdevumi, kas dos iespēju nopelnīt kristālus vai naudu, kas būs ārkārtīgi noderīgi un ļaus iegādāties daudz nepieciešamo.

Brīvdienās notiek tematiski pasākumi un konkursi, kurus nevar palaist garām, daļu no šādās dienās saņemtajām balvām citā laikā nevar iegūt.

Spēle tiek regulāri atjaunināta, pievienojot jaunus līmeņus un attīstot sižetu. Tāpēc jūs varat spēlēt ļoti ilgi un jums nebūs garlaicīgi, jo šeit vienmēr kaut kas notiek.

Varat bez maksas lejupielādēt

Merge Mansion operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai palīdzētu Madijai izglābt savu vecmāmiņu no ieslodzījuma un atjaunotu eleganto veco savrupmāju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more