Grāmatzīmes

Apvienojiet maģiju!

Citi nosaukumi:

Apvienojiet maģiju! neticami atkarību izraisoša puzzle spēle! Grafika multfilmu stilā, skaista un krāsaina, reizēm rodas iespaids, ka skaties multfilmu. Spēlei ir jautra mūzika un laba balss spēle visiem varoņiem. Šeit jums būs jāatrisina mīklas un jāizpēta milzīga fantāzijas pasaule.

Izlemiet paši, ko darīt šajā brīnišķīgajā spēlē:

  • Izpētiet maģisko pasauli
  • Ceojumu priekšmetu izveide
  • Izšķilieties no neticamāko sugu radījumu olām
  • Jauniniet un iedarbiniet savus zvērus
  • Izveidojiet zoodārza kolekciju no visdažādākās faunas

Visi spēles darbi ir ļoti izklaidējoši un nemaz nenogurdina.

Pasaule spēlē ir nolādēta, un uz jūsu pleciem gulsies uzdevums to dziedināt, noņemot lāstu. Palīdzēs savam varonim izgatavot dāvanu, kas ļauj kombinēt jebkurus augus, dzīvniekus, priekšmetus un pat kokus. Burvju pasaules dziedināšana nav viegls uzdevums, jums ir jābūt gudram.

Jūs varat atpūsties no savas misijas glābt pasauli, izrotājot savu dārzu. Piepildiet to ar neticamākajiem augiem un dzīvniekiem. Saliekot to visu kopā, dārzam var iegūt vēl neticamākus iemītniekus.

Ceļojot būs nepieciešami dažādi priekšmeti un rīks, lai izveidotu, kas būs tieši uz pleca, tikai padomā, kā to izdarīt.

Apvienojiet dažādus maģijas veidus, lai sasniegtu rezultātus.

100 000 Play Merge Magic! Jūs varat ilgu laiku, jo spēlē jums ir jāizveido vairāk nekā 500 dažādu veidu priekšmeti. Lai gūtu panākumus, jums ir jāiziet vairāk nekā 80 pārbaudes.

Piesakieties spēlē katru dienu un saņemiet atlīdzību par pieteikšanos. Nav nepieciešams katru dienu pavadīt spēlē daudz laika. Jūs varat spēlēt tikai 5 minūtes vai visu dienu, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes.

Visi spēles dzīvnieki ir diezgan jauki, augi ir spilgti un neparasti, spēle ir ļoti skaista. Labs garastāvoklis pēc spēles jums ir garantēts, pat lāsta migla, kas klāj maģisko dārzu, neizskatās tik biedējoša.

Piedzīvojumu laikā jūs satiksit daudzas maģiskas radības, vienradžus un pat maģiskas fejas. Bet uzmanies no tumšajām burvēm, tās ir viltīgas un noteikti mēģinās nodarīt pāri pasaulei, tevi apturot.

Spēlē bieži notiek īpaši pasākumi, kuros iegūsi iespēju sacensties un laimēt vērtīgas balvas, kuras citā laikā nevar iegūt.

Ir pieejams spēļu veikals, kurā par īstu naudu varat iegādāties spēles valūtu, dekoru priekšmetus un rīkus, kas jums noderēs ceļojumu laikā. Izstrādātāji būs priecīgi saņemt finansiālu atlīdzību par savu darbu, taču nav nepieciešams veikt pirkumus.

Spēle bieži tiek atjaunināta, kas nozīmē, ka tajā jūs gaida vēl jaudīgāki vienumi un burvestības. Jūs varat iegūt vēl vairāk neticamu radību savā maģiskajā dārzā. Viņiem visiem būs vajadzīgas mājas, mēģiniet pēc iespējas ātrāk noņemt lāstu un atbrīvot apburto pasauli no ļaunuma spēkiem.

Apvienojiet maģiju! Jūs varat lejupielādēt bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, izglābiet maģisko pasauli no lāsta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more