Grāmatzīmes

Apvienojiet Hotel Empire Design

Citi nosaukumi:

Merge Hotel Empire: Design ir puzzle spēle. Grafika šeit ir skaista karikatūras stilā, laba balss spēle un patīkama mūzika. Spēlē jums jāpalīdz galvenajai varonei īstenot savu sapni, atvērt nelielu lauku viesnīcu. Lai to izdarītu, jums būs jāatrisina mīklas, kas ar katru jaunu līmeni kļūst grūtākas.

Visu mūžu meitene vārdā Elza strādāja par vizāžisti, un viņai bija sapnis ietaupīt pietiekami daudz naudas, lai tās pietiktu viņas mazajai viesnīcai laukos. Un līdz trīsdesmit gadu vecumam viņa spēja uzkrāt pietiekami daudz naudas, lai iegādātos lauku īpašumu. Bet, tā kā viņai nebija daudz naudas, viņa ieguva šo īpašumu ļoti sliktā stāvoklī. Pēc konstrukcijas apskates un apskates izrādās, ka tās patiesais stāvoklis ir vēl sliktāks, nekā izskatījās fotoattēlā. Bet neko nevar izdarīt, sapni sasniegt nav tik vienkārši.

Jums jāpalīdz galvenajam varonim pārvērst pamestu pussabrukušu māju par dizaina viesnīcu.

Lai sarežģītu lietu, pilsētiņā ir vēl viena ģimenes viesnīca, kuras īpašnieks nav īpaši draudzīgs un nežēlīgi vēršas pret visiem potenciālajiem konkurentiem. Lai to izdarītu, viņš ir gatavs iet uz jebkādu ļaunprātību un viltu.

Elzai ir daudz uzdevumu, jums ir nepieciešams:

  • Atjaunot ēku
  • Sakopt dārzu un piebraucamo ceļu
  • Darbs pie iekšpuses un eksterjera
  • Iegādājieties jaunas, skaistas un ērtas mēbeles
  • Iesaistieties reklāmā, lai piesaistītu viesus

Tikai darot to visu, galvenā varone varēs īstenot savu sapni un varbūt pat tikt tālāk, nopelnīt naudu un kļūt par īpašnieci veselam mini viesnīcu tīklam visā valstī.

Instrumenti un piederumi ir nepieciešami visiem mājas un dārza darbiem. Apvienojot dažādus priekšmetus spēles laukumā, jūs varat iegūt visu, kas jums nepieciešams. Bet jums būs grūti, īpaši vēlākos līmeņos, jo uzdevumu sarežģītība pastāvīgi pieaugs.

Šajā grūtajā ceļā varoni sagaida daudz intrigu, ko ir izveidojis nedraudzīgs konkurents. Turklāt vecās savrupmājas var spokoties, un šajā spēlē Elzai būs jāsastopas ar citu pasauli.

Spēlējot Merge Hotel Empire: dizains ir sarežģīts, taču neesiet izmisumā, izstrādātāji palīdzēs jums to izdomāt, un, ja atceraties regulāri pārbaudīt spēli, jūs gaida nedēļas un dienas balvas.

Spēlē brīvdienās tiek rīkoti tematiski pasākumi un konkursi, kuros varat sacensties ar citiem spēlētājiem un balvās iegūt naudu moteļa atjaunošanai un unikālas dekoru lietas.

Spēle tiek regulāri uzlabota un atjaunināta, katru dienu kļūst ērtāk un interesantāk spēlēt, jo pastāvīgi tiek pievienoti jauni līmeņi.

Ir pieejams spēļu veikals, kurā par īstu naudu var iegādāties nepieciešamās lietas un tādējādi pateikties izstrādātājiem par viņu darbu.

Varat lejupielādēt

Merge Hotel Empire: Design bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, Elza bez jūsu palīdzības neko nevarēs izdarīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more