Grāmatzīmes

Apvienot ražu

Citi nosaukumi:

Merge Harvest ir apvienojoša mīklu spēle mobilajām platformām. Šeit jūs gaida ļoti skaista grafika karikatūras stilā. Spēles varoņi ir labi izrunāti, un mūzika izklausās ļoti jautri.

Spēlē jums būs jāuzvar dadzis, kas ir piepildījis visu, un jāpalīdz Beikertaunas iedzīvotājiem atgūt savu māju.

Item fusion spēles ir diezgan populāras, un daudzi cilvēki zina visus noteikumus. Pat ja šī žanra spēli redzat pirmo reizi, neuztraucieties. Spēlei ir īsa, bet skaidra apmācība, pateicoties kurai jūs ātri sapratīsit, kas jums jādara.

Izklaidējieties, izpildot uzdevumus, ko izstrādātāji jums ir izdomājuši:

  • Apvienojiet vienumus, lai iegūtu objektus, kas nepieciešami tālākai virzībai
  • Sazinieties ar pasaku pasaules iemītniekiem
  • Izveidot fermu un rūpnīcas, kas atrodas pilsētas teritorijā
  • Savāc resursus un pārtiku
  • Atveriet lādes un savāciet unikālus priekšmetus

Neskatoties uz to, ka spēle ir mīkla, tā nav bez sižeta. Skatieties aizraujošo stāstu spēlē. Jūs gaida vairāk nekā 1000 interesantu uzdevumu ar daudzām balvām.

Spēles laikā jūs varat izveidot 250 unikālus objektus, no kuriem katrs palīdzēs jums iet tālāk un vieglāk pārvarēt jaunos izaicinājumus, kas jūs gaida.

Cita starpā, lai atjaunotu spēļu pasauli, būs nepieciešami resursi. Uzziniet, kā makšķerēt dīķos, vākt augļus dārzā, audzēt dārzeņus dārza dobēs un ražot dažādus produktus daudzās rūpnīcās un darbnīcās.

Lai to visu saglabātu, jums būs nepieciešama ietilpīga krātuve, kas pastāvīgi jāuzlabo, jāpaplašina un jāpabeidz. Neaizmirstiet to izdarīt, pretējā gadījumā jums būs grūti uzkrāt nepieciešamo krājumu daudzumu turpmākai attīstībai.

Mēģiniet izpildīt uzdevumus, cik ātri vien iespējams, un iegūstiet monētas un enerģiju, lai to varētu spēlēt tālāk.

Pievienojieties spēlei katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas balvas par apmeklējumu un uzdevumu izpildi. Tas nebūs grūti, jo jo ilgāk tu spēlēsi, jo ātrāk vēlēsies uzzināt, ar kādiem noslēpumiem un noslēpumiem pilsēta ir pilna.

Svētku dienās tiek rīkoti tematiski konkursi, kuros balvās tiks pasniegtas unikālas lietas, kuras citās dienās nevar iegūt.

Neaizmirstiet par spēļu veikala esamību. Biežāk meklējiet tur un iegūstiet iespēju iegādāties nepieciešamās lietas par monētām vai īstu naudu. Sortiments veikalā tiek papildināts katru dienu.

Ja tev šķiet, ka esi nonācis strupceļā, mēģini improvizēt, dažkārt risinājumi var nebūt līdz galam acīmredzami un tad tos atrast nebūs viegli.

10001

Varat lejupielādēt

Merge Harvest bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites lapā.

Instalējiet un sāciet spēlēt Merge Harvest, lai padarītu Beikertaunu par vietu, kur visi vēlas dzīvot!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more