Grāmatzīmes

Apvienot dārzus

Citi nosaukumi:

Merge Gardens ir apvienojoša puzzle spēle mobilajām ierīcēm. Spēlei ir patīkama relaksējoša atmosfēra, to veicina ļoti krāsaina karikatūras stila grafika. Mūzika nav uzmācīga, labi izvēlēta. Visi varoņi ir reālistiski izrunāti.

Šeit jūs satiksit draudzīgu ezīti vārdā Getsbijs. Viņš dzīvo pamestā īpašumā starp savvaļas biezokņiem.

Jūsu uzdevums ir atgriezt muižu tā agrākajā krāšņumā un pārvērst biezokņus ap to par ziedošu dārzu.

Lai pabeigtu šo uzdevumu, jums būs nepieciešams:

  • Iztīrīt biezokni
  • Izkliedē lāsta miglu no dārza tālākajiem stūriem
  • Savākt resursus, kas noderēs būvniecībā
  • Izveidojiet rīkus jebkura uzdevuma veikšanai, izmantojot pieejamos rīkus
  • Stāda augļu un dekoratīvo koku dārzā
  • Atjaunot māju un parūpēties par iekšējo apdari, dekoru un mēbelēm

Tie ir primārie uzdevumi, tos izpildot, jūs varat pakāpeniski atjaunot greznību vecajā savrupmājā.

Spēle neaprobežojas tikai ar dārza teritoriju, jums būs iespēja izpildīt uzdevumus ārpus teritorijas, lai nopelnītu papildu balvas.

Jūs ne tikai atjaunojat savu nolietoto īpašumu, bet arī piešķirat tam personību. Atjaunojot, jūs esat vienīgais, kurš izlemj, kā izskatīsies māja un zemes gabals, uz kura tā atrodas. Izvēlieties interjera stilu, kā arī priekšmetu un mēbeļu krāsu kombinācijas. Sakārtojiet dārzā kokus un krūmus, kā jums patīk. Puķu dobēs pie mājas stādiet pēc izvēles, lai to izskats priecē acis.

Apvienojot simtiem vienumu, jūs varat izveidot jebko. Instrumenti, bez kuriem neiztikt, vai dekoratīvas figūriņas dārzā.

Spēlei ir neticami daudz kombināciju, kurās var savienot objektus, tie ne vienmēr ir loģiski, taču tas padara spēli jautrāku, tajā atradīsi daudz pārsteigumu.

Spēlēt Merge Gardens ir vislabākais katru dienu, lai jūs nezaudētu savas prasmes un nepalaistu garām neko interesantu. Turklāt katru dienu ieejai jūs atradīsiet balvu lāde ar noderīgām lietām.

Ja pēkšņi apnīk pildīt stāstu misijas, daudzas iebūvētās mini spēles neļaus tev garlaikoties.

Pabeidziet 3 mīklu līmeņus un par to saņemiet bonusus, laužiet blokus citā spēlē, lai iegūtu vairāk resursu savam dārzam.

Visā dārzā un savrupmājā atradīsit noslēpumainas olas. No tiem var atvest veselu mītisku radījumu kolekciju.

Spēļu veikals ļaus jums iegādāties pastiprinātājus un citas noderīgas preces par spēles valūtu vai naudu. Piedāvājumi tiek periodiski atjaunināti.

Svētku laikā spēlē notiek īpaši pasākumi, kuros var laimēt tematiskas balvas un dekoru priekšmetus.

Ik pa laikam pārbaudiet atjauninājumus, spēlē bieži ir kaut kas jauns.

Varat lejupielādēt

Merge Gardens bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet spēlēt! Pietiek tikai iziet cauri vārtiem, un jūs nekavējoties ienirt pasakainajā spēles pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more