Grāmatzīmes

Apvienot ģimeni — mājas dizains

Citi nosaukumi:

Apvienot ģimeni — māju dizains puzzle spēle ar interesantu sižetu. Grafika spēlē ir skaista karikatūras stilā. Balss spēle ir kvalitatīva, mūzika ir labi izvēlēta.

Spēle sākas ar noslēpumainiem un mistiskiem notikumiem. Keitija izbaudīja bezrūpīgu ģimenes dzīvi kopā ar vīru Oskaru un sešus gadus veco dēlu Oliveru. Saņēmis pa pastu noslēpumainu vēstuli bez atgriešanas adreses, Keitijas vīrs Oskars mistiskā veidā pazūd, nevienam neatvadoties.

Kādu laiku pēc šiem notikumiem Keti ar dēlu ierodas ģimenes villā. Lai saprastu notikušo, viņiem ir jāatjauno nopostītā māja un jāsakārto vieta. Pa ceļam Keitijai būs jāsavāc pierādījumi, kas pastāstīs, kur Oskars pazuda un kas tieši ar viņu noticis.

Izmeklēšana prasīs ilgu laiku, bet, par laimi, spēlēt Merge Family - House Design nebūs garlaicīgi.

  • Izveidojiet rīkus, kas nepieciešami atjaunošanas darbu pabeigšanai
  • Atjaunot pamestu villu
  • Atjaunojiet mēbeles un nomainiet to, ko nevar atjaunot
  • Sakārtot apkārtni, ierīkot dārzu un zālienus ar ziediem

Šis ir neliels saraksts ar lietām, kas jādara spēlē. Pa ceļam veiciet neticamus atklājumus, no kuriem katrs pamazām atklās jums noslēpumu, kas notika ar Oskaru pēc viņa pazušanas.

Katrā spēles laukuma līmenī jums ir jāsavieno vienumi pareizā kombinācijā, lai iegūtu noteiktu priekšmetu vai rīku.

Jo tālāk jūs virzīsities pa līmeņiem, jo grūtāki uzdevumi jums būs jāveic. Tā vai cita priekšmeta izveidošana ne vienmēr izskatās loģiska, taču vēl interesantāk ir šādi spēlēt.

Dažos līmeņos laiks risinājuma atrašanai būs ierobežots, iemācieties domāt un ātri pieņemt lēmumus.

Spēles sižets ir ļoti mulsinošs un dažus pagriezienus vienkārši nav iespējams paredzēt, sagatavojies pārsteigumiem un to šeit būs daudz.

Stāsta gaitā milzīgā māja pamazām kļūs apdzīvojama, un kādu dienu to var pat uzskatīt par elegantu vietu. Bet tas nebūs tik drīz.

Šeit jūs atradīsiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Ir daudz

līmeņu, nebaidieties, ka tie beigsies.

100 000 Cik daudz spēlēt, ir atkarīgs no jums. Jūs varat spēlēt tikai piecas minūtes vai pavadīt visu dienu spēlē. Tas viss ir atkarīgs no tā, cik daudz laika šoreiz vēlaties veltīt spēlei.

Sezonas brīvdienās jūs gaida tematiskas ballītes un jautri konkursi, kuros varat iegūt retus dekoru priekšmetus un dekorācijas savai villai.

Papildlaiks un dažas citas preces jums būs iespēja iegādāties spēļu veikalā. Bet tas nav jādara.

Spēle saņem regulārus atjauninājumus. Pastāvīgi parādās jauni līmeņi un cits saturs.

Merge Family — House Design bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android, varat izmantot saiti šajā lapā.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai palīdzētu Keitijai saprast, kas noticis, un varbūt pat izsekot Oskaram!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more