Grāmatzīmes

Apvienojiet pasakas

Citi nosaukumi:

Merge Fairy Tales ir sapludināma mīklu spēle mobilajām platformām. Spēlei ir skaista, neparasti krāsaina grafika karikatūras stilā. Mūzika ir jautra, un visi spēlējamie varoņi ir reālistiski izrunāti.

Šeit jūs ceļosiet un aprīkosiet maģisko pasauli, radot tajā jaunas ēkas un objektus, izmantojot saplūšanas burvību.

Tāpat kā daudzas spēles, pirms varat sākt spēlēt Merge Fairy Tales, jums būs jāiziet neliela apmācība, taču tas neaizņems ilgu laiku. Visticamāk, ātri varēsi visu izdomāt un sākt spēlēt.

Spēlei ir daudz dažādu aktivitāšu, kas padarīs to bagātu un neļaus jums garlaikoties šeit:

  • Izpētiet fantāziju pasauli, kas ietīta lāsta miglā
  • Vāciet resursus, lai radītu neticamas jaunas lietas
  • Izmantojiet kodolsintēzes maģiju, lai kliedētu miglu un pārveidotu pasauli atbilstoši savām vēlmēm
  • Soli pa solim veidojiet savu valstību
  • Pabeigt stāsta uzdevumus un misijas

Tas viss varēs jūs izklaidēt ilgu laiku, un tagad par visu sīkāk.

Piļu un citu ēku celtniecībai nepieciešams iegūt milzīgu daudzumu koka un akmens. Koncentrējiet savu uzmanību uz to, ja vēlaties progresēt tālāk, attīstot zemi, kā vēlaties.

Atrodiet neparastus priekšmetus un apvienojiet tos, lai izveidotu rīkus, lai virzītos uz priekšu. Celiet pilis, tiltus un citus objektus, bez kuriem jūsu valstība būs tukša un neērta vieta.

Iepazīstieties ar jaunajiem varoņiem, kurus satiksit savā ceļojumā, un izpildiet uzdevumus, lai nopelnītu balvas. Bet neaizmirstiet par spēles galveno sižetu.

Atklājiet atklāto zemju noslēpumus un iegūstiet savā rīcībā neticamus dārgumus.

Izveidojiet dzīvnieku un citu brīnišķīgu radījumu figūriņas, kuras sastapsit savā ceļā. Spēlējiet pietiekami ilgi, un jūs izveidosit iespaidīgu kolekciju.

Pabeidziet ikdienas uzdevumus, un jūs tiksiet apbalvoti ar dāvanām.

Nepalaidiet garām nevienu dienu, un par to jūs saņemsiet vēl interesantākas balvas.

Brīvdienas un sporta čempionāti ļaus laimēt ekskluzīvas balvas. Neaizmirstiet spēlēt tematisko konkursu un dažādiem pasākumiem veltītu konkursu laikā, citā laikā balvas var nebūt pieejamas.

Piedāvājumi spēļu veikalā tiek atjaunināti katru dienu. Bieži vien ir izpārdošanas un milzīgas atlaides. Dažas preces var iegādāties ar spēles valūtu, vērtīgākās ir pieejamas par īstu naudu. Veicot pirkumus veikalā, jūs izsakāt pateicību izstrādātājiem par ieguldīto darbu un laiku.

Spēle tiek atjaunināta. Pastāvīgi tiek pievienotas jaunas funkcijas, vairāk satura un smieklīgi varoņi.

Spēlē savienojot savus profilus sociālajos tīklos, jūs uzzināsiet par visiem jauninājumiem pat pirms to izlaišanas un saņemsiet dāsnu bonusu, kad izveidosiet savienojumu.

Varat bez maksas lejupielādēt

Merge Fairy Tales operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, pasaku pasaule, kas tīta lāsta miglā, gaida, kad varonis to atdzīvinās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more