Grāmatzīmes

Apvienot Fables

Citi nosaukumi:

Merge Fables ir jautra puzzle spēle. Šeit jūs redzēsiet neparasti krāsainu karikatūru grafiku. Spēles skaņa ir laba.

Spēles laikā jūs un galvenais varonis tiksiet pārvietoti uz noslēpumainu maģisku salu, kuras virsmu pilnībā klāj migla.

Spēles laikā jūs atradīsiet daudz interesantu uzdevumu:

  • Uzcelt pilis
  • Iztīriet miglu un izpētiet katru salas stūri
  • Atjaunojiet apburtās rakstzīmes un sazinieties ar tām
  • Saņemiet resursus būvniecībai
  • Atbrīvojiet ceļus un celiņus

Ar visām šīm lietām jums nebūs nevienas iespējas garlaikoties. Bet pirms Merge Fables spēlēšanas jūs gaida īsa apmācība, kurā izstrādātāji izskaidros spēles noteikumus. Ir daudz spēļu par objektu sapludināšanu, taču šī varētu būt visinteresantākā starp tām.

Jūs izlemjat, kuru stratēģiju izmantot. Varat apvienot vienus un tos pašus priekšmetus, tiklīdz atrodat trīs kopijas, vai arī varat uzkrāt vairāk eksemplāru un apvienot tos kopā, lai iegūtu vērtīgus dažāda veida bonusus.

Uzceliet salas karalienes cienīgas pilis. Būvniecībai būs nepieciešami akmeņi, koks un citi resursi. Tos ir viegli iegūt tīrīšanas un izpētes laikā. Ja jums nav pietiekami daudz vietas kādām ēkām, vienkārši izkliedējiet miglu pār daļu salas un paplašiniet savu teritoriju.

Attīstoties, jūs atradīsit arvien vairāk neticamu lietu, kuras apvienojot, jūs varat iegūt jaunus dekoru priekšmetus vai neparastas ēkas.

Uz salas ir daudz iedzīvotāju, lai gan sākumā tas nav pamanāms. Viņi ir apburti un, lai varētu ar viņiem sazināties, ir nepieciešams noņemt burvestību, apvienojot vairākas mazas kopijas, kurās viņi ir ieslodzīti.

Pēc tam, aprunājoties ar jauniem, sarūgtinātiem draugiem, uzzināsiet interesantus faktus par salu un to, kur tieši atrodas maģiskās vietas. Atrodoties tur, jūs varat iegūt uzdevumus, kas padarīs spēli vēl jautrāku.

Pievienojieties spēlei bieži, un tā nepaliks nepamanīta. izstrādātāji dāvinās jums vērtīgas balvas par spēles apmeklējumu katru dienu. Un, ja nepalaidīsi garām nevienu dienu, nedēļas beigās saņemsi vēl interesantāku dāvanu.

Lai būtu jautrāk spēlēt brīvdienās vai lielo sporta sacensību laikā, spēlē tiek rīkoti smieklīgi konkursi ar ekskluzīvām balvām. Labāk nepalaid garām iespēju iegūt šīs lietas, jo citas tādas iespējas var nebūt.

Iegūstiet draugus visā pasaulē šajā brīnišķīgajā spēlē.

Spēļu veikals piedāvā lielisku sortimentu. Jūs varat iegādāties daudz interesantu lietu gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Piedāvājumi tiek atjaunināti katru dienu. Turklāt, veicot pirkumus par naudu, jūs atbalstīsiet izstrādātājus un pateiksiet viņiem finansiālu paldies par ieguldīto darbu.

Spēle bieži tiek atjaunināta, parādās jaunas funkcijas, tiek novērstas nelielas kļūdas. Pievienots vēl vairāk dekorāciju un ēku, kuras var uzbūvēt.

Merge Fables bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android varat tieši šajā lapā, ja sekojat saitei.

Instalējiet spēli tūlīt, noslēpumainā sala gaida viesus, kuri spēs atklāt visus tās noslēpumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more