Grāmatzīmes

Apvienojiet pūķus!

Citi nosaukumi:

Apvienojiet pūķus! puzzle spēle mobilajām platformām ar ārkārtīgi jaukiem maziem pūķiem. Spēlei ir neticami skaista grafika karikatūras stilā. Mūzika ir jautra, un visi spēles iemītnieki tiek izklausīti ļoti smieklīgi.

Pirms sākat spēlēt Merge Dragons! izdomājiet sev spēles nosaukumu un izvēlieties iemiesojumu. Pēc tam jums tiks parādīts, kā jūs varat spēlēt šo brīnišķīgo spēli un izskaidrot noteikumus īsas apmācības laikā.

  • Apceļojiet spēles maģisko pasauli
  • Savāc pūķu kolekciju un attīsti tos
  • Pabeidziet uzdevumus un iegūstiet nepieciešamos rīkus, lai turpinātu savu ceļojumu
  • Izdziediniet ļaunuma skarto ieleju

Šis ir īss saraksts, bet tagad parunāsim par visu sīkāk.

Apvienojiet to, ko atrodat ceļojuma laikā, lai izveidotu jaudīgākus priekšmetus, kas nepieciešami šķēršļu pārvarēšanai.

100 000 Apvienojiet Gaijas figūriņas, lai pēc kārtas dziedinātu katru korupcijas nomocīto ielejas apgabalu.

Spēlē jūs redzēsiet vairāk nekā 1500 dažādus objektus un varēsiet tos apvienot. Apmāciet veselu pūķu ganāmpulku, kopā vairāk nekā 37 veidu, no kuriem katru varat stiprināt.

Izpildi ikdienas uzdevumus, lai katru dienu saņemtu vērtīgas balvas, un nedēļas beigās saņemsi superbalvu. Varat piedalīties spēlē tikai 15 minūtes dienā un paņemt dāvanas vai spēlēt visu dienu un saņemt vēl patīkamākus pārsteigumus.

Spēlēt neapniks, jo ik pēc divām nedēļām mainās spēles tēma, kļūst pieejami jauni uzdevumi, dekorācijas un artefakti.

Pabeigti mīklu uzdevumi, spēlē ir vairāk nekā 900 no tiem. Atrisinot šīs mīklas, jūs izklaidēsities ilgu laiku.

Uzceliet nometni, kur izmitināt savus pūķus, kad tie kļūs lielāki un stiprāki, arī nometne pieaugs. Izvēlies dekoru priekšmetus, kas tur tiks izvietoti, kā arī būvē un modernizē dažādas ēkas.

Tērzējiet ar citiem spēlētājiem no visas pasaules. Iegūstiet jaunus draugus vai iesaistiet spēlē senas paziņas. Veidojiet alianses un kopīgi risiniet mīklas. Priekšnoteikums tam ir jūsu pūķu nometnē laivas uzbūvēšana.

Līdz brīvdienām, sporta sacensības spēlē, tiek rīkoti interesanti konkursi ar unikālām balvām, kuras var laimēt tikai šajā laikā. Nepalaidiet garām šādas iespējas, dažkārt balvā tiek pasniegtas ļoti vērtīgas lietas.

Spēle bieži tiek atjaunināta ar vairākiem pūķu veidiem, jaunām ēkām, dekorācijām un daudziem interesantiem uzdevumiem.

Spēlē ir veikals, kurā varat iegādāties dekorācijas, resursus un citus nepieciešamos priekšmetus par spēles valūtu vai īstu naudu. Sortiments tiek pastāvīgi atjaunināts, tiek rīkotas akcijas ar milzīgām atlaidēm. Skatieties bieži, dažreiz jūs varat iegādāties ārkārtīgi vērtīgas lietas diezgan lēti. Nemaz nav nepieciešams tērēt reālu naudu, to visu var iegūt arī bez tās, bet tas prasīs nedaudz vairāk laika. Ja vēlaties finansiāli pateikties izstrādātājiem, kaut ko iegādāties, viņi būs apmierināti.

Apvienojiet pūķus! Jūs varat lejupielādēt bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un iegūstiet iespēju spēlēt ar daudziem ļoti smieklīgiem pūķiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more