Grāmatzīmes

Merc Elite

Citi nosaukumi: Merc Elite

Merc Elite internetā - bez maksas taktisko lomu spēle, kas ir dinamiska rīcība, notikumi, kas attīstīties nākotnē. Šis uzņēmums Bigpoint šāvēja veidota stilā Moba. Spēlētāji tiek aicināti ceļot atpakaļ tajā tālajā laikā, kad partizānu karš plosījās un konkurēt par dažādiem arēnās. Jums būs iespēja piemērot vismodernākās kaujas taktiku. Atrodoties vadošo lomu slepkavas, jūs kļūsiet misija, lai veiktu dažāda līmeņa sarežģītības. Pirms daudziem asiņainajiem notikumiem apdzīt, jo veiksmīga tikai tiem, kas pieder pie ienaidnieks bez pilienu žēl. Iznīcināt pretiniekus meklē uzticamu sabiedroto, uzlabot savu ieročus, sūkāt prasmes un varēs justies cienīgs goda titulu elites slepkava. Protams, jūs un tik profesionāli, jo pirms sen karavīrs, bet tas nenozīmē, ka jūs varat paļauties uz pieredzi pēdējos gados. Jums ir sekot līdzi laikam. Piemēram, ja tas ir iespējams izmantot ierocis turpmāk, tad kāpēc izlaist šādu iespēju? Saskaņot bijušo pieredze ar jauniem atklājumiem un radīt savu armiju līdz uzvarai!

Merc Elite robustums spēle atšķiras no sistēmas prasībām. Spēle būs iespēja nodot ikviens. Tu piedalīsies asiņainajiem piedzīvojumiem, kas ir īpašnieks datoru vidējiem rādītājiem. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai dotos atpakaļ uz spēli pasaulē - tas Merc Elite reģistrācija. Kontu Radīt nozīmē, lai aizpildītu veidlapu ar šīm jomām: lietotājvārdu, paroli, atkārtojiet paroli, e-pasta adresi, dzimšanas datumu. Pieņemt noteikumus un konfidencialitātes paziņojumu vienkārši atzīmēt un ziņas abonēšanas - Automatic. Pēc tam nepieciešamo informāciju viegli nospiediet "spēlēt par brīvu tagad."

Tātad jūs uzsākt Merc Elite spēlēt, un tagad ir pienācis laiks apsvērt projektu detalizētāks. Lūdzu, norādiet priekšrocības: augstas kvalitātes 3D grafikas formāta, reāli redzeslauku, nospriegojums gabala, pakāpeniska līdzdalības, interesants darbs, palielinot adrenalīna, labi pārdomāta sistēma cīņas, dažādi režīmi, un pārsteidzoši liels skaits izmanto metodes. Bez tam, ir dažas funkcijas, kas atbilst spēlētājiem šāda veida. Kaujas laikā, jūs varat paslēpt patversmēs, ugunsdrošības, izmantojiet kalna, kas ir atļauta, ir labvēlīgākā situācijā, jo ienaidnieks nebūs redzēt jūs no apakšas uz augšu, ja vien jums nav atklātas uguns. Ieteicams uztveršanas vairāk svarīgi punkti. Ja tas izdodas, tad nevajag jaukt ar to, ko ienaidnieks izskatās spēcīga un neiznīcināms. Kontroles punkti rokās, kas nozīmē, ka jums dominēt! Jūs varat dot vienu padomu. Nepalaidiet garām brīdi, kad jūs varat īstenot šo Capture - prasmi un modrību no labākajiem palīgiem karā!

Izvēlieties sev sīkpreču klasē un uz priekšu - purns karš uzņemt uzreiz, un jums nav laika domāt. Ņemt rokās ieročus un iznīcināt visapkārt! Runājot par ieročiem. Arsenāls ļoti bagāts. Bet par katru pieejamo klases noteiktiem ieročiem. Uzskaitīt dažus nāvīga sīkumi, kas ļauj jums izmantot Merc Elite tiešsaistes spēles, ka jums ir ideja par to, kas ir iesaistīts. Ir tirdzniecības automāti un šautenes un svārstījās ieročus un samuraju zobenu, un vairāk. Tas nav dzīvot bez augstas kvalitātes dēļiem, kas paredzēti, lai aizsargātu. Tas viss kopā - ieroči, prasmes, atbalsts sabiedrotajiem, personas vēlme atgūt čempionātā - ir atslēga uz panākumiem nākotnē. Spēle ir ļoti universāls un saņem turēt jūsu uzmanību no pirmās minūtes. Ar tik bagātu spēle nav garlaicīgi! Pievienoties tagad - jums nebūs žēl!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more